Armada Hotel Hakkında

İstanbul’un Fatih ilçesinde unutulmaz kına gecelerine ev sahipliği yapan Armada Hotel, konuklarına unutamayacakları geceler vadediyor. Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyen gelin adaylarına hayallerinin ötesinde bir gece sunuyor. Geleneksel kına gecelerinin otantik havasını dekor ve ambiyansı ile sağlarken, profesyonel ve sıcak kanlı ekibiyle de sizi memnun ediyor. Uygun fiyatları ve avantajlı paket seçenekleriyle de ön plana çıkıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

100-300 kişilik konuk kapasitesine sahip Armada Otel, gelin ve damat adaylarının tercih edecekleri hizmet detaylarına göre kapasitesini esnetebiliyor. Dört farklı davet alanına sahip olup yemekli organizasyonları için Barbaros ve Preveze salonlarında hizmet veriyor. Sedirli Köşe adındaki diğer bir salonda da tarihi dokunun hissedildiği bir davet alanı yaratıyor.

Mekan, farklı konuk sayılarına göre farklı davet alanları ile hizmet veriyor. Armada Salon’da 300, Preveze Salon’da 100, Barbaros Salon’da 100 ve Sedirli Köşe düzeninde de 250 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Sunduğu Hizmetler

Armada Hotel, otantik dekoru ve güler yüzlü personelinin sunduğu kaliteli hizmet ile konuklarından tam not almayı başarıyor. Yemek hizmetlerinde de bir o kadar iddialı ve başarılı olan mekan, kına gecelerini bir ziyafete çeviriyor.

Sıcak ve soğuk yemek çeşitleri, ana yemekler, kuruyemiş ve diğer ikramlıklar, salata çeşitleri… Gelin ve damat adayları, lezzetli ve bir o kadar uzun bir yemek yelpazesinden tercih yapabiliyor.

Öncelikle çiftlerin isteklerine yanıt vermeye çalışan dinamik ekip, işini severek yapmanın güzelliğini herkese gösteriyor. Mekan, kına organizasyonu tercihini akıllardan silinmeyecek bir şölene dönüştürmek isteyen herkese kapılarını açıyor.

Armada Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Otel bünyesinde kına gecesi düzenlemek isteyen gelin adayları, bütçelerine uygun seçeneklerle karşılaşıyor. Kişi başı 50-100 TL arasında değişen yemekli kına gecesi fiyatları ile hizmet veriyor. Menü içeriği, kına gecesinin günü ve organizasyon detaylarına göre bu miktarda değişiklik olabiliyor.

DüğünBuketi.com üzerinden mekan ile iletişime geçerek gün alabilirsiniz.

Nerededir?

İstanbul Fatih ilçesinde bulunan Armada Hotel bünyesine otobüs, metro, metrobüs ve tramvay ile gidilebiliyor. 28T, BN1 otobüs hatları; Marmaray, M1A, M1B ve M2 metro hatları da tercih edilebiliyor. T1 tramvay hattıyla da otele en yakın durakta inilebiliyor.

Adres: Cankurtaran, Ahırkapı Cd No:10, 34122 Fatih / İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Tek kelimeyle efsane b,r organizasyon oldu hiç bitmesini istemedikkkkkkkkkkkkkkkkk 🙂 🙂

Yorum yaz