İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Özel şoför
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama

Arez VIP Gelin Arabası Hakkında

İstanbul ili Beşiktaş ilçesi konumunda yer alan Arez VIP Gelin Arabası, araç kiralama konusunda oldukça profesyonel bir hizmet sunuyor. En özel anlarınızda sizleri de özel ve konforlu hissettirmeyi amaçlıyor. Gelin arabası kiralama fiyatları 400 TL’den başlayarak birçok paket seçeneği ile sizlere sunuluyor. Bu profesyonel ve güvenli ekip ile çalışmak için Ücretsiz Teklif Al butonuna tıklayarak en güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Özellikleri

Bu kiralama şirketi sizlere muhteşem bir hizmet sunmayı amaçlıyor. Dilerseniz şoförlü araç kiralama seçeneği de sizlere sunuluyor. Kiralama şirketinin şehir içi ve şehir dışına araç gönderimi bulunuyor. Hangi şehirde iseniz araç gönderimi ile güvenli bir şekilde istediğiniz mekana ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Heyecanınızı azaltmak adına değişik tarzdaki müzik konseptlerini dinleyerek sakinleşebilirsiniz.

Arez VIP Araç Kiralama ile araba süsleme hizmetleri bulunuyor ve kişiye özel konsept seçeneği de yer alıyor. Dilediğiniz model ve renk türlerine göre lüks ve klasik araç kullanımı sunulabiliyor. Bu araçların renkleri ve modellerine uygun olarak süsleme yapılıyor. Davetlileriniz için, düğün alışverişiniz için, nişan, kına gecesi ve birçok özel anlarınız için taşıma hizmeti bulunuyor.

Arez VIP Gelin Arabası Fiyatları

Gelin arabası fiyatları seçmiş olduğunuz araç modelleri ve süsleme seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor. Her şey dahil paket fiyatları 600 TL’den başlayarak hizmet sunuyor. Başlangıç paket fiyatları ise 400 TL civarında bulunuyor. Firmayı fiyatları açısından daha geniş bir şekilde değerlendirmek isteyenler, çekinmeden teklif formunu doldurabilir.

Olanakları

Arez VIP Gelin Arabası, geniş araç filosu ve türleri ile sizlere muhteşem bir hizmet sunuyor. Şoför temini bulunuyor, dilerseniz bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Araba süsleme seçenekleri arasında, çiçek süslemeleri, özel aksesuar eklemeleri ve plaka yazısı gibi seçenekler bulunuyor. Ayrıca ek olanaklar olarak kiralama şirketinin anlaşmalı olduğu fotoğrafçı ile de anlaşma sağlayabilirsiniz. Araç türleri olarak, VIP araç, minibüs, lüks araç, jeep ve binek araçlar seçenek olarak sunuluyor. 1 hafta önceden iletişime geçilerek randevu alabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Beşiktaş lokasyonun da yer alan Arez VIP Araç Kiralama, birçok toplu taşıma aracı ile kolay bir ulaşım mekanına sahip bulunuyor. M2 metrosu ve B-46, SRY-08 ve SRY-14 minibüsleri ile mekana ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 29C, 36L, 41ST, 500L, 500T, 63, E-3 ve HVİST-14 otobüs seferleri ile de ulaşım sağlanabiliyor. Kişisel aracınız ile kolay ulaşım sağlayabilmeniz için açık adres,

Konaklar Mahallesi Akçam Caddesi No:3 Daire:3 Levent / Beşiktaş - İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye'ye hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelin arabası kiralama üzerine yoğunlaşan firma, talep doğrultusunda topluluk için de araç kiralama fırsatı sunmakta.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç içi müzik dinletisi ek avantaj olarak sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Süsleme ve araç kiralama bu paket içeriği içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şoförlü araç, kişisel konsept süsleme, ikram bu paket içeriğinde bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişinin arzu ve isteklerine göre dekorasyon yapılıyor. Farklı çiçekler veya aksesuar temini de firma tarafından sağlanmakta.

Ürünün teslim süresi nedir?

İstenilen saatte teslime hazır hale getiriliyor.

Arez VIP Gelin Arabası organizasyon fiyatları ne kadar?

Arez VIP Gelin Arabası organizasyon fiyatları Arez VIP Gelin Arabası organizasyon fiyatları Arez VIP Gelin Arabası organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Arez VIP Gelin Arabası Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Arez VIP Gelin Arabası

Yorum yaz