İzmir Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
10000 ₺
Her Şey Dahil Paket
11000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Arda Türegün ve Orkestrası Hakkında

Düğün gününüzü anlamlı kılan asıl şey müzik oluyor. Bu önemli günü iyi bir müzikle tamamlamak ise kusursuz bir düğün geçirdiğinizin göstergesi! Arda Türegün ve Orkestrası da İzmir ilinde yıllardır sürdürdükleri faaliyetler sonucu İzmirli çiftlerin düğün orkestrası ve Dj hizmeti olarak ilk tercihleri arasında yer alıyor. Deneyimli kadrosu ve enerjik ekibi ise düğünlerinize renk ve canlılık katmaya odaklanıyor. Bu hizmetten faydalanabilmek ise 10.000TL’den başlayan fiyatları buluyor.

Orkestranın Özellikleri

Orkestra verdiği şehir dışı hizmetleri ile de sadece İzmir ile kalmıyor pek çok şehirde de hizmet veriyor. Sizlerin tercihleri doğrultusunda düğün öncesinde toplantı gerçekleştirip müzikler belirleniyor. Düğün gününüzde ise hiçbir şey düşünmenize gerek kalmadan sadece dilediğinizce eğlenme imkanı sunuyor.

Deneyimli kadrosu ve güncel ekipmanlarıyla eğlence sektörünü yakından takip ediyor ve sizlere gündeme uygun güncel parçalarla hizmet veriyor. Düğün orkestrası hizmeti içinde Dj imkanını da barındıran ekibi ile saatler süren bir eğlenceye çiftleri bekliyor.

Arda Türegün ve Orkestrası Düğün Orkestrası Fiyatları

Repertuar çeşitliliği ve verdiği hizmet çeşitliliğine göre değişmekte olan fiyatlar mevcut olmakla birlikte Arda Türegün ve Orkestrası sizlere özel uygun kampanyalar sunuyor. Düğün orkestrası ve Dj ekibi paketi ile en özel gününüzde eğlence dolu anlar geçirmek isterseniz fiyatları 10.000TL’den başlıyor. Siz de DüğünBuketi ekibi adına sizlere sunulan özel fiyatları öğrenmek isterseniz “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak anında fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Orkestra çeşitli alanlarda verdiği hizmetler ile düğün haricinde de pek çok organizasyonunuza hizmet verebiliyor. Eğer düğünlerinizde ‘eğlence bizim için olmazsa olmaz’ diyorsanız düğün orkestrası ve Dj ekibi ile düğünlerinizde gerçek eğlence sizleri bekliyor. Orkestra başlangıç müziği ile konuklarınızı sakin bir müzik ile karşılayabiliyor. ilerleyen saatlerde ise Dj ekibi ile eğlencenin dozunu arttırabiliyor. Yerli ve yabancı pop müzikler, sanat ve halk müziği, roman havaları, her çeşit yöreye uygun oyun havaları, arabesk, klasik müzik ve daha pek çok müzik çeşidini içinde barındırıyor. Aynı zamanda sizlerden gelen müzik listesi yanında konuklarınızın isteklerine de uyuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir merkezinde yıllardır hizmet veren Arda Türegün ve Orkestrası şehir dışı hizmet seçeneği ile bulunduğunuz her yere gelerek hizmet verebiliyor. Düğünlerin vazgeçilmezi olan düğün orkestrası ekibi ve Dj performansı ile sizleri eğlence dolu saatlerin beklediğinden emin olabilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerde veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, kına, düğün, nikah, balo, mezuniyet, söz ve nişan törenleri, açılışlar, toplantılar ve akla gelebilecek her çeşit organizasyonda hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2-3 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı hizmet imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Düğün orkestrası ve Dj ekibi ile konuklarınızın karşılama anından vedalaşma anına kadar yanında olup hizmet veriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekipmanlarıyla verdiği canlı sahne performansı ile dilediğiniz ek hizmetler dahilinde düğününüz boyunca kusursuz bir hizmet veriyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 saat hizmet veriliyor.

Arda Türegün ve Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Arda Türegün ve Orkestrası düğün fiyatları Arda Türegün ve Orkestrası düğün fiyatları Arda Türegün ve Orkestrası organizasyon fiyatları ise 10000 - 11000 TL arasında değişmektedir.

Arda Türegün ve Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Arda Türegün ve Orkestrası

Yorum yaz