İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Mini van kiralama
Minibüs kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama
Vosvos kiralama

Araç Tek Hizmetleri Hakkında

İstanbul ili Ümraniye konumunda bulunan Araç Tek Hizmetleri, şoförsüz ve şoförlü gelin arabası kiralama konusunda başarılı işler çıkarmaktadır. 400 TL'den başlayan uygun fiyatları sayesinde de gelin ve damat adayları tarafından sıkça tercih edilen firma, araç süslemesi konusunda da oldukça güvenilirdir. Tek Rent A Car olarak da bilinen firma hakkında detaylı bilgiler için, yazımıza göz atın.

Özellikleri

Firma, bünyesinde çok sayıda araç barındırmaktadır. Ağırlamak istediğiniz kişi sayısı gibi faktörlere göre binek araçlar, VIP araçlar ve minibüs tipi araçlar arasından seçim yapma imkânınız bulunmaktadır. Bu araçlar, kategorilerinin en iyi, bakımlı ve sıklıkla yenilenen taşıtlarıdır.

Gelin arabası seçiminde ince eleyip sık dokuyanlardansanız, firma sizlere benzinli, dizel, düz vites, otomatik vites gibi çok sayıda farklı olanak sunmaktadır. Araç Tek Hizmetleri, yorulmak istemeyen eş adayları için ekstra şoför hizmeti de vermektedir. Böylece çiftlere kalan tek şey arkalarını yaslanıp anın tadını çıkarmak olmalıdır. Üstelik araç sayısının fazlalığı sayesinde firma yedi gün yirmi dört saat hizmetinize hazırdır.

Araç Tek Hizmetleri Kiralama Fiyatları

Modernden klasiğe, binek araçtan lüks minibüslere varan seçenekleriyle tercih edilen Tek Rent A Car, fiyatları ile de ilgi çekiyor. Birçok farklı paket seçeneğine sahip olan firmanın başlangıç paket fiyatları 400 ila 600 TL seviyelerinden başlıyor. Bu fiyatlar, aracın türü ve verilen hizmetlere göre farklılık gösterebiliyor. Düğün gününüz yaklaşıyorsa siz de doğru arabayı seçmeye “Fiyat Teklifi Al” butonuyla hemen başlayın.

Olanakları

Firma, son anda gelin arabası kiralama hizmetine ihtiyaç duyan çiftlerin imdadına koşmaktadır. Düğün haftası gibi kısa bir sürede haber verilse dahi, Tek Rent A Car size uygun bir araç mutlaka bulacaktır. Bu araç, hiçbir aksilik yaşanmaması için son teknoloji güvenlik önlemleriyle donatılmış ve aracın tüm bakımları aksatmadan yapılmıştır.

Ne tarz bir gelin arabası istediğinize henüz karar vermediyseniz, ofise gelerek modern ve klasik araç seçeneklerine göz atabilirsiniz. Bu yolculukta sevdikleriniz yanınızdan hiç ayrılmasın isterseniz bir minibüs bile kiralayabilirsiniz.

Tek Rent A Car Nerededir?

Firma, bulunduğu konum itibariyle İstanbul Ümraniye bölgesinin merkezindedir. Açık adresi “Yamanevler mah. Küçüksu cad. No: 48 Ümraniye / İstanbul” olan firmaya toplu taşıma araçları yardımıyla da ulaşılabilmektedir. C-56 minibüsü, M5 metrosu, 10,B, 19D ve 522 otobüsleri de alternatif ulaşım yolları arasındadır.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Hizmet verilen şehir İstanbul şehridir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konvoy, nişan, söz, düğün, sünnet düğünü, uzun yolculuklar vb için araç kiralama hizmeti verilmektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kısa ve uzun dönem araç kiralama hizmeti verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketine şoförsüz benzinli düz vites araç dahildir. Talep doğrultusunda, araç süsleme hizmetleri de başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakete şoför ve farklı aksesuar temini ile gerçekleşen kişiselleştirilmiş süsleme hizmetleri dahil edilmiştir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel dekorasyon seçeneği bulunmaktadır. Farklı renk ve farklı modellerde tercih edeceğiniz araçlar doğrultusunda, size özel süsleme fırsatlarını elde edebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Araç teslim süresi bir haftadır.

Araç Tek Hizmetleri organizasyon fiyatları ne kadar?

Araç Tek Hizmetleri organizasyon fiyatları Araç Tek Hizmetleri organizasyon fiyatları Araç Tek Hizmetleri organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Araç Tek Hizmetleri Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Araç Tek Hizmetleri

Yorum yaz