İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
400 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
200
Min
300
Max
Kır Bahçesi Alanı
200
Min
300
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına seti
 • Kına tepsisi
 • Oryantal / zenne şov

Mekan Özellikleri

 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima
Alkol servisi

Arabesque Hakkında

Kına gecesi, en az düğünler kadar önemli ve eğlenceli geçmesi gereken bir gün. Bu yüzden kına gecesi için bir mekan seçerken, mekanın kına gecesi için gerekli olan şeyleri sağladığına ve eğlenceli bir ortam sunduğundan emin olmak gerekir. İstanbul Beşiktaş ilçesinde bulunan Arabesque, kına geceleri ve bekarlığa veda partisi gibi etkinlikler için oldukça ideal bir mekan. Eğlenceli organizasyonlara ve pek çok farklı hizmete sahip olan mekan, herkese uygun fiyatlarıyla da beğeni topluyor. Arabesque kına gecesi fiyatları kişi başı 200-400 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Arabesque kendine has, oldukça güzel bir dekorasyona sahip. Mekanın dekorasyonunda doğu esintileri bolca kullanılmış. Duvara bulunan çeşitli tablolar ve resimler salona oldukça değişik bir atmosfer katmakta. Tüm bunlar mekanın tek davet alanı olan kapalı davet alanında bulunuyor. Yaklaşık 200-300 kişilik bir kapasiteye sahip olan bu alan, açılır-kapanır camlara sahip. Böylece kalabalık ama ferah etkinlikler düzenlenebiliyor. Özellikle dekorasyonuyla büyük beğeni toplayan Arabesque, değişik bir atmosferde kına gecesi veya bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Arabesque Kına Gecesi Fiyatları

Evliliğe hazırlanan ve bunu kutlamak için eğlenceli kına geceleri veya bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyen kişilere pek çok farklı hizmet sunan ve kendine has oldukça güzel bir tasarıma sahip olan Arabesque, bu tarz bir mekan için oldukça uygun fiyatlara sahip. Arabesque hafta içi kına gecesi fiyatları kişi başı 200-300 TL arasında değişirken, hafta sonu bu fiyat 300-400 TL arasında.

Olanakları

Arabesque kına geceleri ve bekarlığa veda partileri konusunda oldukça tecrübeli bir firma. Bu yüzden her şeyin eksiksiz olduğu ve eğlenceli geçen kına geceleri düzenlemekte oldukça iyiler. Mekan kına geceniz için gerekli olan kına tepsisi, kına mumu, bindallı, kaftan ve kına seti gibi şeyleri sizler için temin edebiliyor. Üstelik mekan kına ekibine de sahip.

Arabesque’in şüphesiz en iyi olduğu alan, eğlence. Canlı müzik yayınının neredeyse kesintisiz devam ettiği salonda, özellikle kına geceleri için pek çok farklı alternatif eğlence bulunuyor. Dans grupları, oryantal veya zenne şov gibi seçeneklerin bulunduğu mekanda, davul şovu gibi şeylerde yapılmakta.

Türkçe/Arapça şarkılar eşliğinde oldukça eğlenceli bir ortam sunan Arabesque, kına gecesinin sonunda ağlamak yerine gülmek isteyen gelin adayları için bire bir! Mekanın farklı farklı pek çok menüsü bulunmakta. Kebaptan, mezelere, meyvelerden, künefelere ve lokumlara kadar pek çok farlı seçeneğin bulunduğu salon, menülerde tadım ve değişiklik imkanı da sunuyor.

Düzenlenebilen Diğer Organizasyonlar

Eksiksiz, eğlenceli ve unutulmaz bir kına gecesi imkanı sunan Arabesque’de, düğün, nişan, bekarlığa veda partisi, doğum günü partisi, yılbaşı partisi, baby shower ve mezuniyet töreni gibi organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Arabesque Nerededir?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bulunan mekana ulaşım oldukça kolaydır. Salon Maçka Demokrasi Parkının hemen yanında olduğu için şahsi araçlarıyla gitmek isteyenler kolayca bulabilir. Toplu taşıma kullanmak isteyenlerse, 129T, 30A, 48N, 49T, 76D, DT1 gibi otobüs hatlarını veya M2 metrosunu kullanabilirler.

Harbiye Mah. Taşkışla Cad. No 9, Maçka Demokrasi Parkı Yanı Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan herhangi bir hizmet temin edilemiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Salonda bekarlığa veda partisi, doğum günü partisi, yılbaşı partisi, düğün ve nişan gibi etkinlikler düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davul ve zenne şov

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi ses,sahne ve ışık hizmetleriyle, servis elemanı ve hizmetini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey sahil pakette DJ ve orkestra temini, kına seti, davul ve zenne şov gibi şeyleri içeriyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece bir adet kapalı davet alanı bulunuyor. Açılır kapanır camların bulunduğu alanın kapasitesi 200-300 kişi arasında.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan orkestra, müzisyen veya dansçı temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, kırmızı ve beyaz et menüsü, çocuk menüsü

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Salonun kendine has, eşine az rastlanır bir dekorasyonu var. Mekanın adı olan arabesk temasının yansıtıldığı salonun duvarlarında farklı farklı resimlere ve doğu esintilerine rastlanıyor.

Arabesque kına gecesi fiyatları ne kadar?

Arabesque kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Arabesque kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 400 TL,

Arabesque Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Arabesque açık alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz