Aquapark Watercity

İç Anadolu’nun ortasında bulunan başkent Ankara’da havuz başında hem kır düğünü gerçekleştirmek hem de tatil köyünde dinlenmek hayal sanıyorsanız; Aquapark Watercity ile tanışma zamanınız gelmiş demektir! Düğün hazırlıkları zamanında mekân konusunda talih kuşu niteliğinde olacak mekânımız en güzel hizmetleri doğru şekilde çiftlerimize sunacak.

Birbirinden kusursuz tasarım hazırlıkları, konsept içerikleri ve daha birçok düğün sürprizi sizlerle olacağı gibi; Tatlı yorgunluğunuzu havuz oyunları, tenis kortları gibi mekanlarda atmak isterseniz de en hijyen şekilde hazırlanmış alanlarımız sizlerin hizmetine açılacak. Her birey biricik olduğu gibi her aşkın da kendine özel iç ahengi olduğuna inanan profesyonel ekibimiz düğün konseptinizi nasıl hazırlamak isterseniz onu yansıtacak. Bozkırda denizin huzurunu düğünüme yansıtamam demeyin, Aquapark Watercity için imkânsız görünen her hayali gerçekleştirmek gururdur!

Aquapark Watercity Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

13 yıl önce kurulan eğlence ve davet alanımız yaklaşık 300 kişiye davet verebilmenizi sağlayan kapasitesiyle en görkemli havuz başı düğününü gerçekleştirmenizi hedefliyor. Ankara’da en mükemmelini ortaya çıkarmak için çıktığımız yolda; Bugün görüyoruz ki birçok davet alanı ve tatil köyünü geride bırakmış bir grafik çizmekteyiz. Devasa büyüklükte havuzun etrafında bulunan yeşil alana oluşturulacak olan düğün alanınızda göze çaprak ilk detay havuz süslemesi olacak. Sonrasında sizlerle belirlenen konuk sayınıza uygun düğün veya kokteyl temasıyla masalarınızda düzen alınacak ve geniş aralıklarla konuklarınızın açık hava tadını doyasıya çıkarmaları amaçlanacaktır.

Masalarınız beyaz tüllerle kaplanırken ortada bulunan pist alanında danslarınız ve popüler kültürün bizlere sunduğu en güzel şarkılarda keyfinizce eğlenecek, orkestramızın keyifli notalarıyla mutluluğunuza ahenk katacaksınız. Gelin yolunuz ise anlatılamaz güzellikte çiçekler ve kırmızı halılarla süslenip, giriş müziğiyle taçlanacak, konuklarınızın alkışları da müziğimize ritim tutacaktır. Gecenin ilerleyen saatlerinde başlayan ikram servisinde tatlı/tuzlu ikramlar masada yerini alacak yemekli bir davet tercih eden konuklar için tadına doyulmaz güzellikte menüler masalara servis edilecektir. Tüm bu saydığımız hizmetler düzen ve zamanlama açısından mükemmel şekilde gerçekleşirken unutulmayacak anları kameramız kaydedip en doğal pozlarınızı fotoğrafçımız yakalayacaktır.

Ankara’nın önde gelen tesislerinden biri olmamızın verdiği sorumluluk ve aşkınıza verdiğimiz önem sebebiyle ağzınızdan çıkan her söz ekibimiz için emirdir. Düğün öncesinde ve sonrasında heyecanınızı yatıştırmak ve yorgunluğunuzu atıp dinlenmeniz için ne gerekiyorsa onu yapıp sizlere yaşatacağız.

Aquapark Watercity Nerede Yer Alır? Aquapark Watercity’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın Gölbaşı bölgesinde bulunan salonumuza ulaşmak için öncelikle mekânımızın size sunduğu Kızılay’dan hareket eden ücretsiz servis hizmetimizi hatırlatmak isteriz. Sonrasındaysa özel aracınızla ulaşmanız için; Mevlana Bulvarı ve Turan Güneş Bulvarını seçmenizi önerirken toplu taşımayla da Adliye’den hareket edecek 157-3 numaralı otobüsü ve akabinde Opera’dan hareket edecek 106-2, 411-3, 107-6 numaralı otobüsleri de tercih edebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerin tamamından yararlanmak ve ayrıntılı yol tarifi almak için geniş ailemizle iletişime geçmenizi önerir aşk dolu bir yaşam dileriz.

Sırala

 1. Avatar
  Servet
  Puan

  Düğünümüzü Aquapark Watercity’de yaptık. Biraz endişeliydik her çift gibi, ama hiç gerek yokmuş. Her şey kusursuzdu. Hayal ettiklerimiz bir bir yerine getirildi. Teşekkür ediyoruz ekibe.

 2. Avatar
  Emrullah
  Puan

  Mekandan o kadar memnun kaldık ki, say say bitiremem. Her anlamda kendilerini geliştirmişler. Açık alan tercihinizse havuzbaşı mekanlar arasında ilk sırada bence burası. Biz de bu yüzden seçtik. Yemekli organizasyon endişesini bize asla yaşatmadılar çünkü yemeklerin lezzeti bizden, en önemlisi konuklarımızdan tam puan aldı. Mekanın dekorasyonu tam istediğimiz gibiydi. Alan da geniş olduğu için kalabalık davetliniz olsa bile hiçbir sıkıntı yaşanmıyor. Eğer çekiminizi de mekanda gerçekleştirmek istiyorsanız ortamın ambiyansı gayet uygun. Her şey için tekrardan teşekkürler Aquapark.

 3. Avatar
  Merve
  Puan

  Ankara’nın en iyi açık mekanı. Havuzbaşı bu mekan bize deniz kıyısını aratmadı. Mekanın tüm tasarlanışı içimizi açtı. Açıkcası ben bile bu kadar güzel bir organizasyonu hayal etmiyordum, hayallerimin ötesindeydi. İyi ki burayı seçmişiz diyorum hala. Eşimin burada çalışmasından dolayı burayı bilsek de yine de düğün mekan seçimi hayatınızda bir kere yapacağınız önemli bir seçim. Eğer dekore edilişi ayrıca önemsiyorsanız bence buraya bir uğrayın. Biz ilk bakışta gözlerimizi alamadık, masaların süslenmesinden mekanın havasına kadar bizi memnun etmeyen tek bir şey yoktu.

Yorum yaz