İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
70 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
8000 ₺
Hafta İçi
14000 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
60 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
150
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
500
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
500
Max
Havuz Başı Davet Alanı
50
Min
500
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Teras
 • Açık alan
 • Havuz başı alanı

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon

Aqua Teras Wedding Hakkında

İzmir Gaziemir ilçesinde konumlanan Aqua Teras Wedding, kır düğününüz için hayallerinize yakışacak bir düğün tasarlıyor. Kapalı salon ve havuzlu kır bahçesinde hizmet sunan mekan, profesyonel bir ekip dahilinde istek ve ihtiyaçlarınızı da gözden geçiriyor. Kır düğünü konseptini yaşatan mekan, şık ve modern tarzda bir organizasyon hazırlıyor. Mekanın geniş içerikli kır düğünü fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Düğün organizasyonu için her mevsim hizmet sunan Aqua Teras, kır düğünü konsepti için ise özel bir sunum planlıyor. Tecrübeli ve samimi bir ekiple kır düğününü ele alarak isteğinize uygun bir dekorasyon ve hizmet hazırlığına girişiyor.

Ayrıca kır düğününün yapılacağı alanı önceden dekore eden mekan, alanda 500 kişiyi de ağırlayabiliyor. Eksiksiz bir kır düğünü organizasyonu planlayarak düğününüzde öne çıkacak unsurlara da dikkat ediyor.

Mevsime uygun çiçekler, masa dekorasyonunda öne çıkacak olan suplalar ve göz alıcı vazolar da alanın şık dekorasyonu tamamlıyor. İsteklerini belirtmeniz durumunda ise dekorasyonda ve diğer hizmet seçeneklerinde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Aqua Teras Wedding Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünüyle beraber açık davet organizasyonları için de talep alan mekan, organizasyona özel bir planlama yürütüyor. Mekanın özel organizasyonlu kır düğünü fiyatları ise 50 - 80 TL arasında değişiyor. Belirlediğiniz menüye ve hizmetlere göre fiyatlarda da değişiklik olabiliyor.

Detaylı fiyat bilgisi için direkt "Fiyat Teklifi Al" butonuna basabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Aqua Teras Wedding, havuzlu kır düğünü konsepti kapsamında çeşitli hizmetler sunuyor. Düğündeki her bir detaya dikkat eden mekan, nikahın yapılacağı yeri ve davetlilerin yerleşeceği masaları da ayrıca ele alıyor. Nikah alanının arkasını kır düğününe uygun süsleyerek ise nikah fotoğraflarınıza güzel bir arka plan detayı ekliyor.

Geceye eğlence ve neşe katan canlı müzik ve orkestra da mekan içerisindeki yerini alıyor.  Aqua Mania mutfaklarında düğüne özel hazırlanan yemek menüleri ise gecenin en memnun kalacağınız hizmetleri arasında bulunuyor. En mutlu anlarınızı kayıt altına alacak olan fotoğraf ve video ekibi ise düğün albümünüze yeni kareler ekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Aqua Teras, Gaziemir ilçesinin Zafer Mahallesinde konumlanıyor. Mekanın yer aldığı mahalleye ulaşmak için 202, 510 veya 887 numaralı otobüs hatlarından birini seçebilirsiniz. Ayrıca kişisel araçlarınızla da rahat bir şekilde mekana ulaşabilirsiniz.

Adres: Zafer Mah. 800. Sk. No:12/10 Gaziemir / İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü.

Aqua Teras Wedding düğün fiyatları ne kadar?

Aqua Teras Wedding düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 70 TL, Aqua Teras Wedding düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 14000 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 60 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Aqua Teras Wedding Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aqua Teras Wedding açık alan kapasitesi 50 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 50 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nişanım burada oldu düğün içinde anlaşma sağladık heyecanla düğün günümü bekliyorum

 2. Puan

  sizlere tavsiye ederim eminimki mutlu olacaksınız saygılı ve güler yüzlü tatlı ve şirin bir düğün salonu hakkını yemeyin süperdi

Yorum yaz