Aqua Şifne- Whisper Summer House

İzmir’in gözdesi Çeşme’de yer aşan Aqua Şifne yeşil ağaçların gölgenizi oluşturmak için yarışacağı, mavi denizinin meltem rüzgârıyla yüzünüzde ahenkli rüzgârlar oluşturacağı muazzam bir mekân. Düğününüz için zaman kaybedip mekân arayışlarınızı devam ettirmeden Aqua Şifne’yi keşfettiğinize asla pişman olmayacaksınız! Doğal manzarasıyla konuklarınıza taze ve derin bir nefes aldıracak mekânımızda gerçekleştireceğiniz düğün organizasyonu eminiz ki uzun yıllar konuşulacak ve son zamanların en mükemmel düğünü olacak.

Profesyonel kadromuz Türk misafirperverliğine yakışır hareketleri ve samimi gülümsemeleriyle sizlerin heyecanınıza ortak olacağız. Birbirinden şık masa sunumları ve Ege’nin leziz yemek menüleriyle sizlerin yanında olmaktan kıvanç duyacağız!

Aqua Şifne Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

200 ile 300 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan mekânımızda gönlünüzce eğlence tertipleyecek ve parti havasında bir düğün yaşayacaksınız. Düğün yapmaya karar verdiğinizde organizasyon yöneticimiz sizlerle tatlı sohbetler eşliğinde bir toplantı gerçekleştirip hayalinizdeki düğün konseptini öğrenecektir. Özellikle yaz aylarında doğanın tüm güzelliklerini önünüze sereceği mekânımızda konseptleriniz ışıl ışıl görünecek ve rengârenk çiçekler şıklığınıza zarafet katacaktır.

Masalardan başlayacak olan konsept hazırlıklarınız beyaz örtülerle döşenmiş örtülerin üzerine istediğiniz tasarımda dekorlar yerleştirilerek başlayacak ve pembe, mor, yeşil çiçeklerin eşi benzeri olmayan desenleriyle süslenecektir. Beyaz masalara bağlanan kumaşlarınız üzerine de Aqua Şifne fikri olan konuk kartlarınızı takıp her konuğunuz için ayrıcalıklı bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

Aqua Şifne ’de Hangi Davetleri Gerçekleştirebilir Ve Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz?

Doğallığın aşka açılan kapısı Aqua Şifne ‘de gerçekleştireceğiniz davetleri sayacak olursak;

 • Düğün
 • Nişan
 • Kına gecesi
 • Nikâh
 • After parti
 • Özel kutlamalarınızı gerçekleştirebilir ve her davetinize uygun konsepti oluşturabilirsiniz. Etkinliklerde ayrı ayrı özelliklere göre belirlediğimiz ekipmanlarımız daha siz talep etmeden ekibimiz tarafından hazırlanacak ve isteğiniz doğrultusunda süslenecektir. Yemek menülerimiz, düğün pastası, HD kamera kaydı, fotoğrafçı, gelin yolu süslemesi, ikramlar, uçan balonlar gibi birçok hizmet gecelerinizi daha da taçlandırmak adına sizlerin aşkına hizmet edecek. Aqua Şifne’nin havuz başında kokteyl menüleriyle de en iyi Long İsland, Frozen ve Mojito’nun tadına bakacaksınız. En güzel mutlulukların tarifsiz gecelerle anılar arasında yerini alması için kurulan işletmemiz amacına uygun geceler düzenlediğinde en az sizin kadar mutlu olacağız ve aşkına minnettar kalacağız.

Aqua Şifne Nerededir? Aqua Şifne ’ye Nasıl Gidilir?

İzmir’e bağlı Çeşme beldesinde bulunan mekânımız Şifne mahallesinde yer almaktadır. Kalite ve modernlik konusunda sıkıntı yaşamayacağınız gibi ulaşım konusunda da sıkıntı yaşamamanız için çalışan ekibimizin güzergâh konusunda vereceği tavsiyeler İzmir-Çeşme otoyolu üzerinden yaklaşık 1 saatte özel aracınızla ulaşmak olacaktır. Bu demek değildir ki özel araçsız mekânımıza ulaşılmaz! İzmir merkez veya Çeşme çevresindeki beldelerden hareket eden dolmuş veya otobüslerle çok rahat şekilde seyahat edip mekânımıza ulaşabileceksiniz. Davetinize icabet etmek isteyen konuklarınız da aynı konfor içerisinde şehir içi veya dışı fark etmez sıkıntı yaşamadan ulaşacaktır.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Havuzbaşında nedimelerimle bekarlığa veda partimizi yaptık çok eğlenceliydiii 🙂 kokteylleri için bardaki bayan arkadaşa, eksiklerimizi hep tamamlayan havuz personeline çok teşekkür ederiz mükemmel bir gündü 🙂

 2. Puan

  Havuz partisi yaparak kutladık nişanımızı. Doğru yere güvendiğimizi biliyordum. Her şey tam ayarındaydı. Yiyecekler,içecekler ve konuklara küçük ikramlar hepsi çok güzeldi. Büyük bir düğün planlamadığımız için nikah sonrasında eğlencemizi yine burada yapacağız. Emeği geçen tüm ekibe çok teşekkür ederiz tam bizim tarzımıza yakışır bir nişan oldu.

Yorum yaz