Apart Hotel Best GOP

Başkent Ankara’nın kalabalığından ve gürültüsünden izole bir peri masalına var mısınız? Apart Hotel Best GOP, gelin ve damatlara unutamayacakları güzellikte bir düğün organizasyonu sözü vermektedir. Açık ve kapalı davet alanıyla hizmet vermekte olan Apart Hotel Best, yılın dört bir zamanı bünyesinde unutulmaz organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Açık davet alanı kapasitesi 50-100 kişi olan Apart Hotel Best GOP, kapalı davet alanında 300-400 kişiyi ağırlayabilmektedir. Apart Hotel Best GOP, kokteyl kapasitesini 300-400 kişi olarak belirlemektedir. Benzersiz davet alanlarında, akıllardan silinmeyen organizasyonlara imza atan Apart Hotel Best, misafirlerine konaklama imkanı da sunmaktadır. 50-75 kişiye kadar düğün sahiplerini ve konuklarını ağırlayabilen Apart Hotel Best, düğün sahiplerinin en önemli sorunlarından olan konaklamaya çözüm getirmektedir.

Apart Hotel Best GOP’un merkezi konumu sayesinde gerek düğün sahiplerinin gerekse misafirlerin düğün mekanına ulaşımı oldukça kolay gerçekleşmektedir. Apart Hotel Best bünyesinde gerçekleşecek organizasyonlara kendi aracı ile katılmak isteyen misafirler için otopark hizmeti de mevcuttur. 50-75 araç kapasiteli otopark, tüm misafirlerin hizmetine sunulmaktadır.

Unutulmayacak Bir Otel Düğünü Adresi

Apart Hotel Best GOP, küçük ve samimi bir kır düğünü hayali kuran gelin ve damat adayları için enfes bir adres! Özel temalara göre dekore edilen Apart Hotel Best açık davet alanı, rüya gibi bir düğün atmosferine bürünmektedir.

Apart Hotel Best, kır düğünü hayali kurarken hava muhalefetini düşünerek stres olan gelin ve damat adaylarının imdadına hemen yetişmektedir. Apart Hotel Best, açık davet alanının yanında, modern dekorasyonu ile göze çarpan kapalı davet alanına da sahiptir.

Apart Hotel Best GOP’un son teknoloji ışık ve ses sistemi ile de tüm atmosferin eksiklikleri giderilmektedir. Son teknoloji ve trendlere uygun ışık, ses ve müzik sistemlerini birlikte sunan Apart Hotel Best, rakiplerinden sıyrılarak öne çıkmaktadır.

Damaklardan Silinmeyecek Lezzet

Dekorasyonu ve atmosferi ile göz kamaştıran Hotel Best GOP, damaklarda da kalıcı izler bırakmaktadır. Alanında deneyimli, usta aşçılar tarafından hazırlanan zengin menüleri, her türlü organizasyona özel olarak hazırlayan Apart Hotel Best GOP, misafirlerinden tam not almayı başarmaktadır. Apart Hotel Best, menü seçiminde kararsız kalan gelin ve damat adayları için menü tadımı ve menüde değişiklik yapabilme hakkı gibi özel hizmetler de sunmaktadır. Apart Hotel Best GOP, gelin ve damat adaylarının damak tadına uygun olan enfes menüleri kendilerine sunabilmek için çabalamaktadır.

Yemekli ya da yemeksiz organizasyon seçenekleri ile misafirlerini ağırlayan Hotel Best GOP, isteğe özel sadece kokteyl servisi de yapabilmektedir. Hotel Best GOP, yaratıcı ve yenilikçi menü içerikleri ve masa dekorları ile her zaman bir adım önde olmayı amaçlamaktadır.

Dilediğiniz Her Organizasyon İçin Doğru Adres

Apart Hotel Best GOP; deneyimli idari kadrosu, güler yüzlü personeli ve birinci sınıf hizmet anlayışı ile birbirinden farklı organizasyon için akla gelen ilk adrestir. Apart Hotel Best, bünyesinde sadece düğün organizasyonları değil, birbirinden çeşitli içerikte etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Sünnet düğünü, nişan, kına, mezuniyet, baby shower, doğum günü, özel parti ve kurumsal etkinlikler gibi pek çok farklı organizasyona hizmet vermektedir. Hotel Best GOP, Zengin alt yapı hizmetleri ile kusursuz insan ilişkileri sayesinde sektöründe öncü bir marka olmayı başarmıştır.

Gelin ve damat adaylarının hayallerinde kurdukları büyüleyici geceyi aynı heyecan ile bekleyecek Apart Hotel Best, misafirlerinin konforu için çabalamaktadır. Düğün ve diğer organizasyonlar için hiçbir detayı atlamadan hazırlanan Apart Hotel Best ekibi, kalite ve konforu garanti etmektedir.

Samimiyetin ve şıklığın muhteşem uyumunu gözler önüne seren Apart Hotel Best GOP, benzersiz bir düğün gecesi hayali kuran çiftleri ağırlamayı bekliyor!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Burada inanılmaz tatlı bir organizasyon ile kır düğünü temalı bir düğünümüz oldu. Otelin bahçesi öylesine tatlı ve masa düzenlemeleri öylesine güzel ki! Düğün konseptimiz kendiliğinden zaten oluşuverdi. Yemekler şahane, müzikler muhteşem, servis kaliteliydı.

Yorum yaz