Antique Değirmen Restaurant

Aşkınız gözlerinizden taşıp nikâh masasına taşındığında aileniz ve sizin mutluluğunuz için detaylı bir hazırlığa başlayacak, dünya evine gireceksiniz. Şık davetlerinizden sonra dostlarınızla yemek için veya nikâhınız sonrasında toplu yemek davetleriniz sonrasındaysa mükemmellik devam edecek ve Antique Değirmen Restaurant en leziz menülerini masanıza taşıyacak! Titiz çalışma prensibini şeffaf bir mutfakla görmenizi sağlayan Antique ekibi servis konusunda profesyonel ekibiyle her davetinizde kaliteyi yemek bitimine kadar yaşamanızı sağlayacak.

Klasik restoranların masalarında üstün körü yemeklerden sıyrılıp mutfağımızdan çıkan tadına doyulmaz lezzetlerin özenle seçilmiş malzemelerle hazırlandığını gördüğünüzde bu hizmete kayıtsız kalamayacaksınız. Hem konuklarınızı güzelce ağırlamak hem de birden çok mekân seçeneğimizle gönlünüzdeki gibi bir yemek düzenlemek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli! Siz detayları düşünmeyin, Antique Değirmen Restaurant menülerinizi hazırladı bile!

 Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

100-150 kişilik hizmet kapasitesiyle çok geniş bir seçim kapasitesi sunan Antique Değirmen Restaurant’ta; Açık ve kapalı mekân olarak iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Açık mekânımızda yeşillikler içinde beton binaların karanlığından kurtulup doğayla iç içe bir yemek gerçekleştirirken, kapalı alanımızda dekor aydınlatmalardan masa düzenine kadar ihtişamı yaşayacaksınız.

Menüler tamamen sizlerin tercihiyle oluşturulup masa düzeni alınırken kişi sayısına bağlı olarak yuvarlak masalarda yâda düz uzun grup masalarını tercih edebilirsiniz. Açık alanımız güneşten korunaklı olması açısından brandalar açılarak sizlerin hizmetine sunulacak olup kapalı alanımız yüksek tavanlı ve geniş masa düzeni alınacak büyüklüktedir.

Antique Değirmen Restaurant’ta Hangi Etkinlikler Yer Almaktadır?

  • Düğün sonrası yemeği
  • Nişan sonrası yemeği
  • İş toplantıları
  • Bayi toplantıları
  • Açılış yemekleri
  • Kutlama yemekleri gibi aklınıza gelebilecek etkinlikleri gerçekleştirebileceğiniz restoranımız hafta sonu mangal partisi yapılacak bir dizayna sahip olmaktadır. Davet yemeklerinize etkinlik türüne göre yön verebilmeniz damak zevkinizi konuklarınıza sunmanızı sağlarken alakart şeklinde menü sistemiyle de sipariş alınabilmektedir. Alkollü yâda alkolsüz seçeneklerimizle de konuklarınıza seçenek sınırlandırması yaşatmamış olacaksınız. Tüm yemeklerin sıcak şekilde ve zamanında servis edileceğinden asla şüpheniz olmasın çünkü; Restoran şefimiz tüm davet yemeklerini ve masaları kontrol ederek etkinlik takibini düzenli şekilde yapmaktadır. En güzel sohbetler, keyifle yenen yemek masalarında gerçekleştirilir. Bunun bilincinde olan Antique Değirmen Restaurant’ı tercih etmeniz size ayrıcalık katacak!

Antique Değirmen Restaurant Nerede Yer Alır? Antique Değirmen Restaurant’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara Gölbaşı İncek Bulvarı üzerinde bulunan mekânımıza ulaşmanız oldukça kolay. Dekorasyon ve lezzet olarak mükemmeli yaşamanızı isteyen işletmemiz ulaşım konusunda da kolay bir lokasyon üzerine konumlanmıştır. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız Opera’dan güzergâh izleyen 195-2, 106-2, 456-1 numaralı otobüslerin herhangi birini tercih edip sonrasında 193 numaralı otobüsle aktarma yaptıklarında restoranımıza çok yakın bir konuma ulaşacaklardır. Şahsi aracınızla bizlere ulaşmak içinde Mevlana Bulvarı ve İncek Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Bulvarı üzerinden gidecek bir rota izlemeniz yeterli olacaktır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Antique Değirmen Restaurant’ın şahane mekanında çok şık bir nikah sonrası kutlama yemeğimiz oldu. Menüsü zengin ve lezizdi. Fiyatlar açısından da gayet normal ve makul. Servis ve organizasyon ekibi düğün yemeği organizasyonları konusunda deneyimli. Tavsiye ederim.

Yorum yaz