Antik Hotel

İstanbul denince herkesin aklına birçok medeniyete ev sahipliği yapmış köklü tarihi, asla yıkılmayan asalet ve manzarasına âşık olunacak sokakları gelir. İşte bu sokaklardan önemli bir yere sahip olan Fatih’te bulunan Antik Hotel kazılar sonucu bulunan bir sarnıç üzerine inşa edilmiş ve tarihi yapısı korunmuş bir oteldir. Düğününüzü tarihle iç içe gerçek retronun izlerini sonuna kadar yaşayarak gerçekleştirmek isterseniz tercihiniz Antik Hotel olsun! Tarihimizi yansıtan duvar, sütün ve sarnıçla gecenizi tasarlayacak, doğal güzelliğin büyüsüne zarafetini katmış davet alanımızda emin olun başka bir organizasyona gerek kalmayacak. Doğal olanın içinde aşkınızı yansıtma fırsatı bulurken konuklarınız içinde olacakları ambiyanstan oldukça etkilenecek ve memnun kalacaktır.

Antik Hotel Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Butik davetlerinizin vazgeçilmez adresi olan mekânımızda 50-100 kişilik yemekli kapasite, 100-200 kişilik kapalı alan ve 100-200 kişilik kokteyl kapasitesi bulunmaktadır. Siz düğün hazırlıklarınızı tamamlarken organizasyon detaylarını ve yemek hazırlıklarını tamamlayacak olan ekibimiz, samimi bir ortamda gecenizi sürdürmenizi sağlayacak. Loş ışıklar, hafif müzik ve dostlarınızın keyifli sohbeti eşliğinde aşk gecenizi doyasıya kutlayacaksınız.

Kokteyl tipi kutlamalarınızda barmenimizin özel olarak hazırlayacağı listeler hazırlanıp konuklarınızın masalarına servis edildiğinde asla tek bir kadeh yetmeyecek! Görsellikle lezzetin birbiriyle yarışacağı düğününüzde gelin yolundan kuğu gibi süzülüp davet alanına geldiğinizde asıl gece başlamış olacak. Mekânın tarihi ambiyansına uygun gelin yolu süslemesi isterseniz, vintage dekor ürünleri kullanılacak ve daha önce asla böyle bir geceye şahitlik etmemiş olan konuklarınız gözlerini sizden alamayacak. Işıl ışıl geceniz HD kalitede kayıt eden kameramızla daha da ölümsüzleşecek ve arkadaşlarınız arasında kalite, mükemmellik, tarihi uyum içerisinde gerçekleştirdiğiniz geceyi rahatlıkla izletebileceksiniz.

Yemek masalarında da bütünleştirici havayı uygulamak için loş şamdanlar ve nefis yemek takımlarıyla süslenecek, bej rengi kumaşlar istediğiniz tarzda masalarınıza kaplanacak. Ama tabi ki dediğimiz gibi her detaya siz karar verecek, son sözü siz söyleyeceksiniz! Biz sizlere yardım etmek üzere hazırlanan ve rehber olmak için yola çıkan geniş bir ekibiz.

Davet sonrasında eğlenmekten ve dans etmekten tatlı yorgunluk yaşayan konuklarınız için 150-200 kişilik konaklama kapasitesine sahip odalarımız tüm konforuyla emrinize amade olacak. Çiftlerimiz içinde balayı odalarımız özel tasarımıyla beğeninize sunulacak.

Antik Hotel Nerede Yer Alır? Antik Hotel’e Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un tarihi semtlerinden biri olan Fatih’te bulunan otelimize Divan yolu caddesi üzerinden veya Emin Sinan Hamamı Sokak üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız içinse Eminönü’nden hareket eden T1 tramvay hatta gayet uygun olacaktır ve tramvay sayesinde Eminönü-Fatih arasındaki tarih dolu sokakları da gezebilirsiniz. Eyüp istikametinden de 99, 99A numaralı otobüsler konumumuza ulaşmanızı sağlarken Haliç tarafından hemen her otobüsle ulaşmanız mümkün. Otelimize gelmişken çevremizde bulunan Laleli, Beyazıt gibi tarihi mekânları da gezmenizi ısrarla tavsiye ederiz.

Sırala

 1. Avatar
  Elif & Oğuz
  Puan

  Nişanımızı İstanbul Antik Hotel’de yaptık. Tarih kokan büyülü bir atmosferdi. Çok farklı ve keyifli bir organizasyon oldu. Antik sütunların eşlik ettiği süslemeler tam istediğimiz gibiydi. Ekip çok profesyonel ve sıcaktı. Herkese tavsiye ederiz. Her şey için teşekkür ederiz.

 2. Avatar
  Sibel & Caner
  Puan

  İnanılmaz bir atmosfer ve harika bir mimari özellikle tarihi mekanlara ilgisi olan bir çiftseniz mutlaka tavsiye ediyorum…

Yorum yaz