Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

  • Sandalye süsleme / kiralama
  • Yapay çIçek süsleme
  • Bahçe
  • Engelliye uygun giriş
  • Kolonsuz salon
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Ankara Uygulama Oteli Hakkında

Ankara Uygulama Oteli, Yenimahalle ilçesinde konumunda, genç ve dinamik kadrosuyla aradığınız her şeyi tek bir çatı altında topluyor. Eğitim ve sistematik çalışmayla başarının asla tesadüf olmadığını bilen otel, tüm personeline sertifika programı ve eğitimlerini tamamlatıp, sizlerin karşısına çıkarıyor. Türk misafirperverliğine uygun samimi bir ortamda gerçekleşecek otelde düğün organizasyonunuz, göz kamaştırıcı bir geceye dönüşüyor. Avantajlı paketleri ve fiyatları da cabası!

Sunduğu Hizmetler

Uygulama Otel Ankara bünyesinde edineceğiniz bir takım olanak ve hizmetler bulunuyor. Bunların başında düğün pastası hazırlığı ve sunumu geliyor. Düğünlerin vazgeçilmezi olan pasta haricinde  orkestra, yemek menüleri ve ikram tabakları gibi olanaklarıyla otelde düğün gecenizi unutulmaz kılıyor.

Otel, gelin yolu süslemesi, her etkinliğe ayrı müziklerle eşlik edecek orkestra ve kamera kaydı ve fotoğraf albümü ile gecenize farklı bir boyut kazandırıyor. Kamera güvenlik sistemi, otopark vale hizmetiyle de hem misafirleriniz hem de siz güven içerisinde aracınızı park edebilirsiniz.

Ankara Uygulama Oteli Düğün Fiyatları

Birbirinden güzel ve özel etkinlikleri gerçekleştirmenize aracı olan Uygulama Otel Ankara,  uygun düğün fiyatları ile takdirinizi kazanıyor. Yemekli düğün fiyatları için 30 TL'den açılış yapan otel, en iyi imkanlardan yararlanmanız için çaba gösteriyor.

Lezzetli menüsü, düğün pastası ve süslemeleri ile şık bir davet alanı sunan otel için bilgi almak istiyorsanız ''Fiyat Teklifi Al'' butonunu ziyaret edebilirsiniz.

Kapasite Bilgisi

200 kişilik Veranda Restoran'da düğün, özel kutlamalar, nişan, doğum günü, düğün sonrası kutlamalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca 3 farklı restoranı olan otelde iş yemeği, bayi toplantısı, seminerler gibi farklı amaca hizmet eden organizasyonlar da düzenlenebiliyor.

Değişik konseptlerle mükemmel gecelere imza atmanız için Ankara Uygulama Oteli kapsamındaki her türlü hizmet sizlere sunuluyor. Düğün yapılacak geniş salon yüksek tavanlı, kolonsuz pist ve modern iç mimariyle dizayn edilmiştir. Yuvarlak masaların üzeri dilediğiniz tasarım modeline uygun şekilde dekore ediliyor.

Nerede?

Ankara şehrinin Çankaya bölgesinde bulunan otele, özel aracınızla ulaşmak için Mevlana Bulvarını ya da Türk Ocağı Caddesini tercih edebilirsiniz. Toplu taşıma kullanacak konuklar da şehir içi vasıtaların bir çoğu ile otele gidebilirler. Özel araç kullanacak misafirleriniz için adres şu şekildedir: İvedik, Anadolu Blv, 06378 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

50 kişilik konaklama alanı bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğraf hizmetini dışarıdan temin edebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, söz, baby shower, mezuniyet partisi, doğum günü, after party, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, davet ve resepsiyon.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı ve menüde değişiklik.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Sahne sistemleri, ışık ve ses.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

İstediğiniz fotoğrafçıyla çalışabilirsiniz.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Otel tarafından orkestra ve müzik temini yapılıyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et ve beyaz et menüsü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 23:30'da, müzik 00:00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yapay çiçek süsleme, sandalye ve masa süsleme, dekorasyon.

Ankara Uygulama Oteli düğün fiyatları ne kadar?

Ankara Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Ankara Uygulama Oteli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Ankara Uygulama Oteli Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ankara Uygulama Oteli açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Ankara Uygulama Oteli gerçekten şık bir beş yıldızlı otel standartlarına sahip. Üstelik fiyatları çok ama çok uygun. Burada inanılmaz profesyonelce planlanmış bir düğünümüz oldu. Servis ekibinin canla başla çalışmaları, idari personelin titizliği, düğünümüzü çok güzel yaptı. Müzisyen ekibimiz zaten şahaneydi!

Yorum yaz