ATK Restaurant (Ankara Tenis Kulübü)

Ankara’nın 1947 yılından bugüne taşınan en prestijli kulüplerinden biri olan Ankara Tenis Kulübü’nün seçkin restoranlarında mükemmel bir düğünün keyfini sürün!

Her çiftin hayali olan düğün organizasyonu; Aşk kapınızı çaldığı andan itibaren gündemde olacak ve gerek aileleriniz gerekse sizler mükemmeli yakalamak için birbirinden güzel hazırlıklar için titizlikle çalışacaksınız. Tüm detayları hazırlayıp sıra konuklarınızla mutluluğunuzu kutlamaya geldiğindeyse Ankara Tenis Kulübü olarak profesyonel kadromuzla hizmetinizde olacağız. Geniş yemek menülerimiz ve muazzam mekânlarımızla dilden dile efsaneleşen bir düğünün sahibi olacaksınız. Şehrin içinde şehirden kaçma imkânı sunan tesisimiz, özveriyle hazırlanmış masalarda konforunuz için çalışacak ve istediğiniz her konsepti yerine getirecek. Servis anlayışımızı kaliteyle birleştirerek son zamanların en güzel düğününü yaşamanızı sağlayacağız. Restoran düğünü kapsamında en doğru hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Atk Restaurant Ankara Tenis Kulübü Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

200 ile 400 kişi arasında düğün davetlerine hizmet sağlayan tesisimizde her detay ince ince düşünülmüş tasarımların ürünü olarak düğün alanınızı zenginleştirecek. Düğün daveti için zaman belirlendikten sonra başlayacak hazırlıklarda organizasyon ekibimiz tarafından hayalinizdeki düğün konsepti belirlendikten sonra masa ve gelin yolu süslemelerinize karar verilecek. Bu kapsamda da masalarda pastel tonlarda çiçekler ve yemek takımları yer alırken; Gelin yolunuzda da birbirinden güzel süslemeler kırmızı halının zarafeti çevresinde şekillenecek. Açık ve kapalı mekân tercihlerimizle gecenizi bambaşka boyutlara taşıyacak olup kusursuz kelimesinin anlamını tam anlamıyla yaşayacaksınız.

Hem kendi personeline hem de konuklarına oldukça değer veren Ankara Tenis Kulübü işletmesi; Yılların verdiği deneyimle yola çıkıyor ve yapılanların listesini tam olarak hazırladığı kadar yapılmaması gerekenleri de titiz şekilde not ediyor. Yemek menülerimizin lezzetini tadına doyulmaz sohbetlerinizle birleştirdiğimiz için çok mutluyuz ve yemyeşil çimenlerin keyfini aşkla sürmenizi istiyoruz!

Tabi ki düğün dışında nişan, düğün ve nikâh sonrası yemeği, özel davet, iş yemekleri, piknik gibi etkinliklerinize de ev sahipliği yapıyoruz ve kaç kişilik davet listesi hazırlamış olursanız olun aynı hizmet kalitesiyle yolumuza devam ediyoruz. Bu yolda bizleri yalnız bırakmayan içi sevda dolu mutlu gönüllerinize minnet ve sevgimizi ileterek sizleri de bu ailenin içerisinde görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Atk Restaurant Ankara Tenis Kulübü Nerede Yer Alır? Atk Ankara Tenis Kulübü’ne Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara Ulus’a 400 metre uzaklıkta bulunan tesisimiz 19 Mayıs Stadyumu içerisinde yeşilliklerle kaplı bir alandadır. Özel araçla bizlere ulaşmak isterseniz Talat Paşa Bulvarı üzerinden veya İstiklal Caddesi üzerinden ortalama 8 dakikada ulaşmış olacaksınız. Hatta merkeze yakınlığımızdan dolayı Talat Paşa Bulvarından 15 dakika yürüyerek bile ulaşabilirsiniz! Toplu taşıma ile ulaşmayı tercih ederseniz de Numune Hastanesinden hareket eden 354-3 veya 394-3 numaralı otobüsleri kullanarak 15 dakikada ulaşmış olacaksınız. Mutluluk ve dinginlik içerisine geçecek bir düğün için bizlere ulaşmak bu kadar kolayken vakit kaybetmeden buluşalım ve gecenizin detaylarını tasarlayalım..

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Müziği, konsepti ve dekoruyla tam istediğim gibi bir düğün oldu. Yemekler de çok lezzetliydi. Misafirlerimiz ve bizim için herşeyi planlı ve sorunsuz bir düğün yaptık. ATK ailesine sonsuz teşekkürler…

  2. Puan

    Çok kaliteli bir tesis organizasyon konusunda çok başarılılar ve hizmet konusunda da kendilerini aşmışlar 🙂 tavsiye ederim herkese

Yorum yaz