Ankara Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
5000 ₺
Her Şey Dahil Paket
7500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kanto ekibi
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Ankara Modern Orkestrası Hakkında

Ankara Modern Orkestrası, Ankara'nın Çankaya ilçesinde uzun yıllardır hizmet vermeyi sürdürüyor. Kaliteli müzik vizyonuyla köklenip bir marka haline gelen bu ekip, Ankara’nın ve aynı zamanda Türkiye’nin gözde orkestralarından biri oluyor. Başarılı performanslarıyla kısa sürede pek çok memnuniyete imza atan ekibin düğün orkestrası ve Dj hizmeti fiyatları 5.000TL’den başlayarak her kesime hitap ediyor.

Hizmetleri

Ankara Modern Orkestrası yıllardır verdiği profesyonel hizmet ile gerek açık alan gerekse kapalı alan olmak üzere her salona uygun sahne sistemi kurarak performanslarını gerçekleştiriyor. Aynı zamanda şehir dışı hizmetinin olması bu memnuniyet dolu orkestradan her ilden çiftlerin yararlanabilmesini sağlıyor.

Ekip, geniş müzik yelpazesi ile düğün konseptinize en uygun müzikleri eş adayları ile yapılan düğün öncesi toplantıda belirleyebiliyor. Konsepte uygun kostümleri, interaktif şekilde gerçekleşen eğlenceli sahne performansları ve kusursuz sahne sistemleri ile herkesin mutluluğu önemseniyor.

Diğer Olanakları

Modern bir düğünü en eğlenceli şekilde geçirmek Ankara Modern ile mümkün oluyor. Müzik repertuarının genişliği ile sevilen orkestra, Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca gibi pek çok dilde sizlere şarkı seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda her konuğunuza hitap eden müzikleri ile düğün gününüzde eğlenmeyen kimse kalmıyor!

Ekibin portfolyosu düğün orkestrası, Dj ekibi, sahne Showları, davul ve bando ekibi gibi pek çok hizmeti de barındırıyor.

Ankara Modern Orkestrası Düğün Orkestra Performansı Fiyatları

Ankara Modern Orkestrası,  düğün günlerinde çiftlerin mutluğuna düğün orkestrası ve Dj ekibi olarak ortak oluyor. Ekibin sahne fiyatları ise müzisyen sayısı, verilen hizmet çeşitliliği, verilen hizmetin süresine göre değişebiliyor. Ünlü orkestranın başlangıç paket fiyatı 5.000 TL, her şey dahil paket fiyatı ise 7.500 TL'den başlıyor.

Sizler de  size özel ve avantajlı paket fiyatlarından haberdar olabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonunu tıklayabilir, DüğünBuketi destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Modern, Ankara Çankaya lokasyonunda bulunarak yıllardır burada hizmet veriyor. En eğlenceli düğünlerin ortağı olan ekibe 540, 541-2, 542, 545, 561, 585-1 numaralı otobüslerel ulaşıluyor. Sizler de bu deneyimli ekibi ziyaret etmek isterseniz açık adres şu şekilde:

Yıldız 4.Cad. 694. Sok. No 11/A Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlere hizmet bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, düğün, söz ve nişan, kına geceleri, açılışlar, toplantılar, gala geceleri gibi çeşitli organizasyonlara konuk oluyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 3 hafta önce iletişime geçerek ekip ile çalışma fırsatı bulabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı hizmeti ile açık alanda sahne alma olanağı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman temini, ön prova, DJ performansı ve düğün orkestrası hizmeti başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Sizlere özel hazırlanan müzik listesi ile fasıl grubu, karşılama ekibi, davul ve bando şovları her şey dahil pakette bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Üç saat ön hazırlıktan sonra orkestra sahne alıyor.

Ankara Modern Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Ankara Modern Orkestrası düğün fiyatları Ankara Modern Orkestrası düğün fiyatları Ankara Modern Orkestrası organizasyon fiyatları ise 5000 - 7500 TL arasında değişmektedir.

Ankara Modern Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ankara Modern Orkestrası

Yorum yaz