Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
600
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Gelin - damat odası
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale

Ankara Konağı Hakkında

Ankara Yenimahalle ilçesinde bulunan Ankara Konağı Düğün Salonları gerek açık alan kapasitesi gerekse kapalı alanıyla birçok düğün, nikah, kokteyl, balo ve davetlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Mekanın davet fiyatları kişi başı ortalama 100 TL'den başlamaktadır.

Mekan Özellikleri

1000 kişilik açık alanında beyaz renk ve yuvarlak masa kullanılan mekana pembe tüller renk katıyor. Özel nikah alanı ve süslemesiyle ön plana çıkan mekanda geniş pist alanı göze çarpıyor. 750 kişilik kapalı alanda ise altın renginin vermiş olduğu şıklıktan faydalanılmış, göz kamaştırıcı avizelerle ışık oranı eşit şekilde dağıtılmıştır.

Her detayın altını çizen Ankara Konağı 1000 araca kadar kapasitesi bulunun otoparkı ve vale hizmetiyle de muadili mekanlar arasında bir adım önde ilerliyor. Açık alanı ve şehir manzarasıyla kır düğünü tercihlerini karşılayan mekanda ayrıca; kına, nişan, söz, sünnet düğünü mezuniyet partileri, kurum içi motivasyonu artırıcı çeşitli organizasyonlar da yapılabiliyor.

Ankara Konağı Düğün Davet Fiyatları

Yemek servisi de sunan Ankara Konağı’nda yemekli davet fiyatları hafta içi kişi ve hafta sonu ise 100 TL bandında değişiklik göstermektedir. Kişi sayısı ve organizasyon çeşidine göre değişiklik gösteren fiyatlarla ilgili detaylı bilgiyi "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurarak alabilirsiniz.

Olanakları

Ankara Konağı organizasyon sorumlusuyla mekanın renklerinden tutunda organizasyonun akışına kadar her türlü detayı planlayabilirsiniz. Dışarıdan organizasyon firmasıyla da çalışmanıza izin veren mekan özgürce hareket etmenize olanak sağlıyor. Yemek servisi sunan mekanda aşçılar son derece profesyonel hareket ederek malzeme seçimi yapıyor ve uzun süre akıllarda kalacak olan lezzetleri misafirlere sunuyor.

Ankara Konağı ayrıca organizasyon öncesi menüleri tattırıp menülerde değişiklik yapma olanağı da sağlıyor.  Işık, ses ve sahne hizmeti sunan mekanda servis ve müzik 23.00'a kadar devam ediyor. Dışarıdan fotoğrafçı ve catering hizmetine ihtiyaç duyulmayan mekanda kayda değer fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Ankara Konağı Nerededir?

Ankara Yenimahalle konumunda bulunan mekana ister metro ister otobüs isterseniz de özel aracınızla ulaşabilirsiniz. Ücretsiz otopark hizmeti sunan mekanın açık adresi ise şu şekilde;

Çamlıca Mahallesi, 137.Sokak, No:2 06200 Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Sadece süsleme için dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz. Dışarıdan orkestra ve müzik grubu temin edebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi toplantısı, söz, düğün, sünnet, dernek toplantıları gibi aklınıza gelebilecek bütün etkinlikler burada düzenleniyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Tarihi bir yer olmasının getirisi olarak yöresel ürünler ve yöresel kıyafetler bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, ekipman temini, fotoğraf çekimi ve orkestra hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, konsept mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, ekipman temini, müzisyen, fotoğraf ve video çekim, düğün pastası ve servis elemanı bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan tarafından fotoğraf çekimi ve video çekim hizmetleri sağlanmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

5 Salon, 1 Restaurant olarak hizmet verilmektedir. Açılır kapanır tavan olan salonları olduğu gibi, kır düğünü için ayrı, kına için ayrı ve hatta nikah için ayrı alanları bulunmaktadır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ankara Konağı'nda yapılan organizasyonlarda DJ ve orkestra planlama ayrıntılarının içinde yer alır. Müzik türü düzenlenecek organizasyona göre seçilir. Aynı şekilde isteğe bağlı olarak ışık, ses ve sahne sistemlerinin kurulumu da Ankara Konağı tarafından yapılır. Organizasyon sahipleri müzik ve orkestra çözümlerini de kendileri de sağlayabilirler.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et menü, beyaz et menü, çocuk menü, kokteyl menü, ara sıcak düğün tabağı, ordövr tabağından oluşan çeşitli menüler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00'e kadar müzik performansı ve servis devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa sandalye giydirme, gazebo, gelin tagı, şamdan ve çiçek süsleme hizmetleri bulunuyor.

Ankara Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Ankara Konağı düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Ankara Konağı düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Ankara Konağı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ankara Konağı açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 600 kişiliktir,

Yorum yaz