Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi

Ankara Fotoğraf Ekibi Hakkında

Ankara Fotoğraf Ekibi bütün çalışanları profesyonel oldukları kadar samimiler de. Bütün fotoğraf ve videolardaki gülen yüz, işte bu cana yakınlıktan gelmekte. Böylesi bir ekip ile çalıştığınız için hiçbir zaman pişman olmayacaksınız. Çankaya ilçesinde bulunan firma, düğün fotoğraf çekimine dair aradığınız her şeyi tek bir çatı altında topluyor. 1.500 TL olan paket fiyatları ve sayısız dış çekim lokasyonu. Detaylar yazımızda!

Olanaklar

Özellikle dış mekan çekiminde uzmanlaşan firma, düğünden önce çekim yapmaya başlıyor. Gelinin ve damadın hazırlığını da kadraja alan Ankara Fotoğraf Ekibi, gelin arabasındaki anınızı, nikahı ve nikah sonrası eğlencelerini kayda alıyor. Hem drone ile hem de profesyonel kamera ekipmanları ile yapılan bu çekimler, daha sonra düğün belgeseli tarzında bir hikaye konsepti ile sizlere sunuluyor.

Sadece bu video çekimi değil, fotoğraf çekimi ve albüm hazırlamada da usta olan bu ekip, “Save the Date” konseptini en doğal hali ile yansıtıyor. Zaten doğallıktan yana olan bu fotoğrafçı, sadece save the date için değil, en kıymetli gününüzün her anını olabildiğince doğal haliyle sizlerin beğenisine sunuyor.

Ankara Fotoğraf Ekibi Dış Çekim Fiyatları

Beğenilere ve yorumlara bakılırsa, ödenen ücreti sonuna kadar hak eden ekip, sizlere iki farklı düğün çekim paketi sunuyor. Başlangıç paketi olarak bilinen ve daha cazip detayların söz konusu olduğu paket, sadece 1.500 TL. Buna ilave olarak, her şey dahil paket ise farklı dış çekim olanakları barındırması sebebiyle, 2.000 TL civarında. Daha fazla bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" butonundan yararlanabilirsiniz.

Özellikler

Dış çekim konusunda iddialı olan firma, mezuniyet çekimlerinde de uzman. Her anı harika bir şekilde yakalayan bu ekip, farklı mekanlarda çekim yapmakta. Ormanın içinde çekim olabildiği gibi, deniz - göl kenarında veya tarihi mekanlarda çekim yapılmakta.

Ankara Fotoğraf Ekibi Nerededir?

Gaziosmanpaşa’da bulunan bu mekana Ankara’nın herhangi bir yerinden kolaylıkla ulaşılabilir. GOP güzergahından geçen herhangi bir vasıtaya binerek buraya ulaşım mümkün. Nene Hatun Caddesi Durağı’nda indikten hemen sonra, mekan karşınızda. Tabi özel araçla da ulaşmak isteyebilirsiniz. O halde açık adresi de şuraya bırakalım:

Nenehatun Cad. No:67/2 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta Ankara olmak üzere, Türkiye'nin her yerinden talepler doğrultusunda hizmet sunulmakta.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet çekimi, nişan - nikah çekimi gibi seçenekler bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı çekim ve drone ile çekim sizlere sunulan ayrıcalıklardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kuvvetli aydınlatma sistemi ve profesyonel ekipmanlar ile çekim başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekimin istenilen kategoride gerçekleşmesi, sizin istediğiniz aksesuarların kullanımı her şey dahil pakette mümkün.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Sizin hayal gücünüz ve yaratıcılığınız doğrultusunda, her türlü konsept mümkün. Örneğin, ormanda veya tarihi binalarda çekim yapılmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sizin hayal gücünüz ve yaratıcılığınız doğrultusunda, her türlü konsept mümkün. Örneğin, ormanda veya tarihi binalarda çekim yapılmakta.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün sadece 3 hafta içinde sizlere teslim edilmek için hazır olacaktır.

Ankara Fotoğraf Ekibi düğün fiyatları ne kadar?

Ankara Fotoğraf Ekibi düğün fiyatları Ankara Fotoğraf Ekibi düğün fiyatları Ankara Fotoğraf Ekibi organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Ankara Fotoğraf Ekibi Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ankara Fotoğraf Ekibi

Yorum yaz