Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
40 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
20 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Çerez kesesi
 • Damat kına örtüsü tel kırma
 • Davul şov
 • Gelin kına örtüsü seti
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına tahtı kiralama
 • Kına tepsisi
 • Nedime tefi ve bendiri
 • Oryantal / zenne şov
 • Rengarenk kına kemeri şovu
 • Testi kırma oyunu

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Animatör
Catering
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Mekan giydirme
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Klima
Yöresel dans ekibi

Ankara Evi Kına Merkezi Hakkında

Benimsediği otantik mimarisiyle klasik Ankara kına gecelerini günümüz teknolojisi ile buluşturan bir yapıya sahiptir. Uygun fiyat seçenekleri ve basit ulaşım imkanı sayesinde her çiftin tercihi olmaktadır. Ankara ilinin Keçiören ilçesinde yer alan bu kına evi, içerdiği kapalı salon ve bahçe alanı ile davetlilerinizi bekliyor. Sadece kına gecesi değil, diğer organizasyonları da gerçekleştirebileceğiniz Ankara Evi Kına Merkezi, kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatları ile sizleri bekliyor. Evet, yanlış duymadınız, sizlere özel sadece kişi başı 10 TL ile kına organizasyonunun bütün inceliklerini doyasıya yaşayabileceğiniz bu mekan hakkında daha detaylı bilgiler yazımızda.

Olanaklar

Mekanın dış görünüşü ve iç mimarisi gerçekten de mekanı alternatifsiz kılan detaylardan. Üstelik kına organizasyonuna dair her ayrıntı, kına paketine dahil. Fotoğraf çekimi konusunda uzman bir ekip mevcut. Dış çekim hizmeti de sunan firma, kına gecenizi ölümsüz kılmak için olduğunca çabalıyor. Ses ve ışık yönlendirmede kullanılan modern ve çağdaş aparatlar, eğlenceyi zirveye taşıyor.

Ankara Evi Kına Merkezi sizlere sunduğu avantajlı menü seçenekleri bulunmakta. İsterseniz kokteyl paket, isterseniz yemekli paket olanağı sunan tesis, standartların üstünde hizmet kalitesi benimsiyor. Yemekli paketler, kırmızı et veya beyaz et seçeceğinin yanında, pilav, içecek, salata ve tatlı seçeneklerinden oluşuyor. Kokteyl paket içeriğinde ise, mini pizza, kuru pasta, ekler ve sınırsız içecek çeşitleri bulunmakta. Tabii ki, menü içeriğinde yer alan kriterlerde değişiklik yapma imkanınız mevcut.

Ankara Evi Kına Merkezi Kına Gecesi Fiyatları

Avantajlı fiyatlar ve üstün kalite benimseyen Ankara Evi Kına Merkezi ortalama bir kına gecesi paketi, 30 TL'dir. Yemekli menülerde, menü içeriğine bağlı olarak değişik fiyat alternatifleri de mevcut. Hafta içi düzenlenen kına gecelerinde kişi başı fiyatı 30 TL olan yemekli paket, hafta sonu için kişi başı fiyatı 40 TL'dir. Yemekli pakete nazaran daha cazip fiyat teklifi sunan kokteyl paketin başlangıç fiyatı 2.900 TL. Farklı içerik düzenlemesi yapılması koşulunda, ortalama 3.400 TL olan her şey dahil kına paketi de bulunuyor. Paketler hakkında daha detaylı bilgi almak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Özellikleri

Bütün bu olanaklara ek olarak, 100 - 200 konuk ağırlama kapasitesine sahip bu kına evindeki her kına paketi içeriğinde 3 saat canlı müzik, 2 saat HD kamera çekimi, tüm dijital fotoğrafların albümü, servis elemanı, 2 nedime, 6 adet kaftan, çocuklar için palyaço ve sınırsız içecek seçeceği mevcut.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Ankara’nın merkezi ilçelerinden Keçiören’de bulunan bu kına mekanı, Kuyubaşı Metrosu’na sadece 300 metre uzaklıkta. Ankara Evi Kına Merkezi mekanının hemen önünde bir otobüs durağı bulunuyor. Kızılay’dan 482, Aktepe’den 411 - 7 / 419 - 5, Yüzüncüyıl’dan 482 - 7 numaralı otobüslerle bu kına mekanına ulaşım mümkündür. Bulunduğu konum itibariyle misafirleriniz kolaylıkla bulabilir ve kına gecenize katılım sağlayabilirler.

Bağlarbaşı Mah. Melih Gökçek Parkı içi No: 3 Keçiören / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Firmanın üstün organizasyon kabiliyeti, yemek servisi ve fotoğraf çekim hizmetleri dışarıdan bir firma ile anlaşmana gerek bırakmayacak bile.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet, düğün, nişan ve söz gibi bütün organizasyonlarında bu mekan en iyiyi ve en güzeli hedefliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Çocuklar için animatör ve kına gecesi fotoğraf albümü, kına paketinde yer alan avantajlı özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mevsime uygun ısıtma ve soğutma sistemleri, canlı müzik, servis elemanı, yaş pasta ikramı, HD görüntü kayıt gibi olanaklar başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek ikramı, nedime, çocuklar için animatör, nedime ekibi ve kaftan kiralama hizmeti her şey dahil pakette sizleri bekliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Geniş bir kapalı salonun yanında ufak bir bahçe alanı da mevcut.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik imkanı sunan mekan, kına gecesi eğlencesinde bir numara.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et ve beyaz et genelinde şekillenen menü seçenekleri mevcut. Buna ek olarak istenilen menü içeriğinde değişiklik imkanı bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23.00'e kadar müzik ve servis devam etmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kına organizasyonlarında isteğinize uygun her çeşit dekorasyon ve konsept seçenekleri mevcut.

Ankara Evi Kına Merkezi kına gecesi fiyatları ne kadar?

Ankara Evi Kına Merkezi kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Ankara Evi Kına Merkezi kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 20 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 40 TL,

Ankara Evi Kına Merkezi Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Ankara Evi Kına Merkezi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz