Ankara Evi

Ankara’da dünya evine girmeye hazırlanan veya sevdiğiyle yolu Ankara’da kesişip bir ömür tarih kokan sokaklarda yaşamak isteyen çiftler konuklarını şık şekilde ağırlamak ve mutlu anılar biriktirmek için mekân aramaya başladığınızda fazla yorulmadan Ankara Evini ziyaret etmesiniz! Başkent ağırlığa uygun coğrafyasında yükselen bir yıldız olmaya devam eden Ankara Evi, sizlere unutulmaz geceler yaşatmak için çalışıyor ve birbirinden modern konseptler hazırlıyor. Yapmanız gereken tek şey bizlerle buluşup düğün detaylarınızı konuşmak ve fikir almak. Sonrasında dilediğinizden daha fazlasını Ankara Evi’nin deneyimli ekibi tasarlayıp beğenilerinize sunacak.

5 yılda 1000 organizasyona imza atan salonumuz klasik düğün salonu konseptinden çok ayrı bir yolda yürümesiyle gönüllerinizde taht kurmuş ve evlenecek çiftlerimizin de gönüllerini fethedecektir. Sizlerle bu yolda beraber yürümekten çok mutlu olup işimizin aşkınızı yansıtmak olmasından mutluluk duyuyoruz!

Ankara Evi Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

150 kişiye kadar her şey dâhil menüleriyle sizleri karşılayan Ankara Evi mekân içeriğiyle otantik bir havaya sahiptir. Kafe- salon olarak kullanılan mekanımız düğün akşamlarında dilediğiniz konsept rengine göre hazırlanarak sunulacak ve salonun bir köşesi otantik görüntüsünü koruyacaktır. Ahşap konak mimarisinde olan binamızda her türlü daveti verebileceğiniz gibi indirimli dönem fiyatlarından da rahatlıkla yararlanabileceksiniz.

Yüksek tavanlı ve ferah bir havaya sahip olan mekânda tüm etkinlikleriniz için gazebolar kurulup etkinlik renginize uygun tonlarda süslenecek. Gelinlerimiz için özel olarak gelin yolu düzenlenirken butik bir düğün ortamına yakışır derecede ikramlar masalarda yerini alacak ve içecek kadehleriyle tamamlanacak.

Duvarlarımızla otantik ve Osmanlı izlerine uygun şekilde biblolar, tablolar, süsler sergilenirken kına organizasyonlarınız için özel olarak taht kurulacak. Burada en güzel fotoğraf karelerine sahip olacak ve dostlarınızla mükemmel kahkahalarınız salonun her noktasına yayılacak. Şahane davetler müzikle unutulmaz kılınır cümlesine karşılık ezgileriyle konuklarınızı yerlerinde oturtmayacak orkestramız da Ankara Evi sayesinde sizlerle olacak, dilediğiniz yöresel türküleri seslendirecek. Organizasyonlarınızda dans ekibimiz de dilediğiniz yörenin oyunlarıyla gecenize eşlik edecek. Diğer hizmetlerimizse dinlenme salonu, çocuk bahçesi, palyaço, bay ve bayan mescit, konfeti, kafeterya ve merkezi ısıtmadır.

Düğün haricinde söz, nişan, kına gecesi, sünnet yemeği, mevlit, doğum günü ve mezuniyet toplantılarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Her davetiniz için saydığımız tüm hizmetlerden yararlanabilecek ve kadınlar matinesi gecemizde en az organizasyonlarımız kadar çok eğleneceksiniz.

Ankara Evi Nerede Yer Alır? Ankara Evi’ne Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın Keçiören bölgesinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için Fatih Caddesi üzerinden veya D200 karayolu üzerinden güzergâh izlemeniz gerekecektir. Bu sayede hızlı ve kolay şekilde salonumuza ulaşmış olacaksınız. Toplu taşıma kullanmak isteyen konuklarımız da Altındağ’dan hareket eden 415-2 ve 415-6 numaralı otobüsleri kullanabileceğiniz gibi Opera’dan hareket eden 185-3, 439-2, 440-2, 492-2 numaralı otobüsleri de kullanabilirsiniz. Geceniz kusursuz olacağı gibi ulaşımınız da kusursuz olacak ve özel aracıyla gelen konuklarımız otopark hizmetimizden yararlanabilecek.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Ankara Evi’ni zaten çok beğeniyordum. Düğün tarihimiz belli olur olmaz da gidip hemen burası ile görüştük. Çok güzel bir düğün organize ettiler bize. Mekanın tarih kokan salonunda, geleneksel bir düğünümüz oldu. Her şey çok ama çok içime sindi. Düğün paketleri çok avantajlı ayrıca.

Yorum yaz