Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
2000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
1500
Min
2000
Max
Otopark
2.000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Yüksek tavan
 • Nikah Için ayrı alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Hakkında

Başkentte kır düğünü konsepti denilince akıllara gelen Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri olumlu dönüşler almaya devam ediyor. Doğal yapıyı koruyarak oluşturulan mekanda kır düğünü fiyatları 30 TL’den başlıyor. Mekan avantajları hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilir veya Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Kır bahçesi alanında beyaz renk tercihine gidilen mekanda yuvarlak masa tercih ediliyor. Yer yer kullanılan bistro masalar kokteyl konsepte mekana hoşluk katıyor. At arabası, büyük testi ve tren vagonu etrafını sarmalayan çiçek çeşitleri mekana renk katıyor. Doğal taşlarla oluşturulan gelin yolunun yanında özel tasarım gelin yoluyla da mekan modern ve geleneksel olanı birlikte sunuyor.

Mekanda kullanılan hasır suplalar, saman balyaları, kafes içi çiçek sunumları ve özel tasarım fotoğraf alanları ile öne çıkıyor. Kır düğünü alanı geniş pist alanıyla da öne çıkıyor.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri kapalı alanda 750 ila 1000 kişi, havuz başında 1500 ila 2000 kişilik kapasiteye sahip bir mekan. Açık, kır bahçesi alanında ise 750 ila 2000 kişilik kapasite sunan mekanda keyifli bir kır düğünü organizasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Kır Düğünü Fiyatları

Kokteyl veya yemekli düzende menü seçeneği sunan Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri birbirinden güzel tatları sunuma hazır hale getiriyor. Hafta içi veya hafta sonu olarak değişen kokteyl fiyatları 30 TL’den başlıyor. Hafta sonu 80 TL olabilen fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Yemekli fiyatlar ise hafta içi 50 TL hafta sonu 80 TL olabiliyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar ve düğün buketi çiftlerine özel indirimler hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Mekan dokusundan dolayı kır düğünü konseptine biçilmiş bir kaftan olan Ankara Demirspor Tesisleri birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Sünnet düğünü, kına, nişan, parti, baby shower ve mezuniyet törenlerini profesyonellikle sunan mekanda kurumsal etkinliklere de yer veriliyor. Bayii toplantıları, davet ve resepsiyon ve açılışlar konusunda da ekip tecrübelerini hizmete yansıtıyor.

Dilerseniz mekanın organizasyon sorumlusuyla çalışabiliyor dilerseniz de dışarıdan organizasyon firması getirebiliyorsunuz. Yemek servisi sunan mekan organizasyon öncesi menü tadımı yaptırıp, menüde değişiklik imkanı sunuyor. Düğün pastası hizmeti de sunan Ankara Demirspor ekibi hikayenizle bütünleşen görsellikte pastaları beğeninize sunuyor.

DJ ve müzik temini sunan mekan ritminizi yakalıyor. İlk dans müziğinizden tutunda gelin damat oyunu müziğinize kadar her şeyi isteğiniz doğrultusunda ilerleten mekanda doyasıya eğlenebiliyorsunuz. Fotoğraf ve video kaydı hizmeti de sunan mekanda profesyonel fotoğraf sanatçılarıyla mekanın sunduğu fotoğraf alanlarında objektiflere gülümseyip sevdiklerinizle albüm oluşturabilirsiniz.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Nerededir?

Mekan Ankara Yenimahalle Etimesgut konumunda bulunuyor. Toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşılabilen mekana özel araçla da ulaşılabiliyor. 2000 araçlık otopark kapasitesini hizmete sunan mekanın açık adresi şöyle;

Anadolu Bulvarı, TCDD 2.Bölge Müdürlüğü Binası Yanı Behiç bey, 06560 Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışı organizasyon firması getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçılarla çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren farklı davet alanları bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanda canlı müzik orkestrası bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22:00, müzik 23:00'a dek sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa sandalye giydirme ve çiçek süsleme hizmetleri bulunuyor.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri açık alan kapasitesi 750 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 1500 - 2000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Yaş pastalarının bu kadar lezzetli ve hafif olması bizi çok şaşırttı
  Alanın genişliğinden tutun da yemek kalitesine kadar her şey bizi memun etti
  Layıkıyla hizmetlerini aksatmayan personele ayrıca teşekkür ediyoruz
  Ankara’da kır düğünü temasını en iyi yansıtan yer olduğunu düşünüyorum
  Nice mutlu evliliklere ev sahipliği yapmanız dileğiyle 🙂 Teşekkürler…

 2. Puan

  Kır düğünümüz için Ankara Demirspor Sosyal Tesislerini tercih ettik… İyi ki de tercih etmişiz ! Düğün pastası hizmetinden de yararlandığımız mekanda her şey harikaydı… Müzik, servis elemanları, fotoğrafçı hepsi mükemmel bir uyum içerisinde çalışıyor. Neyi istesek anında yerine getiren ve empatileriyle kendilerine hayran bırakan ekibe çok teşekkürler!

 3. Puan

  Düğün dernek işlerinde tecrübelileri dinlemek her zaman size artı bir değer katacaktır. Bizde tecrübelileri dinleyerek ki iyi ki dinlemişiz harika bir düğüne imza attık. Emeği geçen, bize her konuda yardım eden tüm çalışan ve yetkililere sonsuz teşekkürler.

 4. Puan

  Eşim ve ben düğünümüzü hep havuz başı bir düğün olarak planlamıştık. Ankara’da gittiğimiz birçok yerden sonra en hoşumuza giden Ankara Demirspor Tesislerini seçtik. Bize bu günü yaşatan tüm çalışanlarına ve emeklerine sağlık.

Yorum yaz