Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
2000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
1500
Min
2000
Max
Otopark
2.000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Yüksek tavan
 • Nikah Için ayrı alan
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Hakkında

Başkentlilere sağladığı avantajlar çerçevesinde vazgeçilmez hale gelen Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Etimesgut konumunda yer alıyor. Kına gecesi kategorisinde birçok alternatifi beğeniye sunan mekan kapalı, açık ve havuz başı konseptiyle hizmet sunuyor. Mekanın kına gecesi fiyatları 30 TL’den başlıyor. Mekan hizmetleri ve Düğün Buketi avantajları hakkında detaylı bilgi için ücretsiz danışma hattını arayabilirsiniz.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri girişte kullanılan aksesuar detaylarıyla kendine hayran bırakıyor. Beyaz ve yeşili harmanlayarak sunan ekip doğallığın ön planda olduğu bir tasarıma imza atıyor.

Mekanın kır bahçesi alanında bistro ve yuvarlak masa tercih ediliyor. Güzelliğini topraktan alan gül, menekşe ve sarmaşıklarla çevrili ortama kafes içi çiçek aranjmanları eşlik ediyor. Kapalı alanda yuvarlak masa tercih edilen alan son derece sade bir şekilde dizayn ediliyor. Kına tahtı hizmetinde de mekandan destek alabilirsiniz.

Doğal taşlarla meydana getirilen havuz bahçeye sıcaklık katarken ortamda kullanılan at arabası, saman balyası ve fıçı detayı ortamın natürelliğini koruyor. Girişte kullanılan karikatürize edilmiş hoş geldiniz yazısı sempati oluştururken kına malzemeleri için oluşturulan alan ortama sıcaklık katıyor.

Ankara Demirspor açık alan kapasitesi 750 ila 2000 kişi kapalı alan kapasitesi 750 ila 1000 kişi olarak belirleniyor.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Kına Gecesi Fiyatları

Açık ve kapalı alanda kokteyl veya yemekli menü seçeneği sunan mekanın fiyatları değişkenlik gösteriyor. 30 TL’den başlayan kokteyl kına gecesi fiyatları hafta sonunda 80 TL olabiliyor. Yemekli fiyatta hafta içi 50 TL olan fiyatlar hafta sonu 80 TL olabiliyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar ve düğün buketi çiftlerine özel indirimler hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Kına gecesi konseptinde öne çıkan mekan ayrıca; düğün, sünnet düğünü, nişan, baby shower, parti gibi organizasyonlarında adresi oluyor. Mezuniyet töreni, kurumsal etkinlik, bayii toplantısı, davet - resepsiyon ve açılışlara da ortam sağlayan mekan nokta atışı hizmet içeriği sunuyor.

Ankara Demirspor Tesisleri organizasyon danışmanıyla çalışabildiğiniz gibi dışarıdan getirdiğiniz organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsunuz. Yemek servisi sunan mekanda menüde değişiklik sağlayabiliyor, dilerseniz düğün pastası hizmetinden yararlanabiliyorsunuz.

Mekanın DJ veya müzik grubu hizmetiyle kına gecenizde duygunuzu yakalayan melodilerle eğlenebilir, hüzünlenebilir, anlamlı saatler geçirebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış fotoğraf alanında mekan fotoğraf sanatçısıyla birlikte eğlenceli kareler yakalayabilirsiniz.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara Etimesgut’ta yer alan mekana 211, 250, 502, 508 – 5, 533, 535, 542 ve 557 numaralı otobüs hatlarıyla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Özel araçla ulaşmak isteyenler içinde 2000 araçlık otopark alanı sağlayan mekanın açık adresi şöyle;

Anadolu Bulvarı, TCDD 2.Bölge Müdürlüğü Binası Yanı Behiçbey, 06560 Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışı organizasyon firması getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçılarla çalışabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren farklı davet alanları bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22:00, müzik 23:00'a dek sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa sandalye giydirme ve çiçek süsleme hizmetleri bulunuyor.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri kına gecesi fiyatları ne kadar?

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri açık alan kapasitesi 750 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 1500 - 2000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Açık alanda gerçekleşen kına gecem klasiklerden çok farklı bir konsept ile gerçekleşti. Ekibinde yardımıyla tamsa hayalimdeki ortamı oluşturduk… her şey ama her şey çok güzeldi, ikramlar, müzik, fotoğraf ve video hizmeti her biri diğeriyle yarışır haldeydi… Mekan sunduğu imkanlarla iyi ki Ankara Demirspor Sosyal Tesislerini tercih etmişiz dedirtti bize… Ekibe enerjileri ve güler yüzlü olmaları adına teşekkürlerimle… Yeni davetlerde buluşmak dileğiyle!

Yorum yaz