Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
2000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Engelliye uygun giriş
  • Kır bahçesi
  • Orman Içinde
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Doğa manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Ankara Binicilik İhtisas Kulübü Hakkında

Oldukça şık bir mekanda, dillere destan bir organizasyon yapmanız için, uzun yılların kattığı hizmet tecrübesi ile Ankara Binicilik İhtisas Kulübü, en önemli davet ve kutlamalara ev sahipliği yapıyor. Ankara ilinin Yenimahalle ilçesinde, büyük bir alanda gerçekleşecek olan organizasyonunuz güler yüzlü ve profesyonel ekip ile hazır hale getiriliyor. Davet alanı fiyatları 30 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Kokteyl düzeninde 2000 kişiye kadar ağırlayabilen işletme, oturma düzeniyle 1000 kişiye kadar kapasite belirlemiş olup sizin için eşsiz bir organizasyon hazırlıyor. Alanın çevresi ağaçlarla kaplı olduğu için şehir merkezinde olmanıza rağmen karmaşadan uzak, doğa manzaralı bir davet sizleri bekliyor.  Beyaz renk ile detaylandırılan davet alanı, bu renge uygun şekilde dekore ediliyor.

Sizin zevk ve talebinize göre de oluşturulabilen süslemeler ile ferah ve şık bir atmosferin yanı sıra romantik bir ortam sağlanıyor. Davetlerin dışında, partiler, kutlamalar, açılış ve bayi toplantısı gibi kurumsal etkinlikler de kapılarını açan firma eşsiz ortamı bozmamak, doğayı ürkütmemek adına havai fişek ve benzerlerinin kullanımına müsaade etmiyor.

Ankara Binicilik İhtisas Kulübü Fiyatları

Hafta sonu yemekli fiyat kişi başı 50-100 TL aralığındayken, hafta içi 50-80 TL fiyat aralığında oluyor. Kokteyl fiyatı ise hafta sonu 50-80 TL, hafta içi 30-50 TL aralığında olup her kesime hitap ediyor.

Size özel avantajlardan faydalanmak isterseniz DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Çim alanda, şehir merkezine kolayca ulaşım sağlanabilen bir mekanda eşsiz manzara eşliğinde gerçekleştirilecek olan davetiniz için her şey düşünülüyor. Ankara Binicilik İhtisas Kulübü, yemek ve kokteyl servisinin yanı sıra, 500 araçlık otoparkı ve vale hizmeti ile de sizi park sorunundan kurtarıyor.

Aftery party alanı bulunan mekanda, engelli girişi de bulunuyor. Davetiniz için bir organizasyon sorumlusu atamanın dışında dilerseniz bir firmada getiren işletme, ışık ses ve sahne hizmetini de yapıyor.

Yemekli ve kokteyli davetler gerçekleştirebileceğiniz alanda, menü tadımı ve menüde değişiklik talep edebileceğiniz gibi; çocuklara, vegan ve vejetaryenlere de özel menüler hazırlanması talep edilebiliyor. Saat 24:00’e kadar servis hizmeti devam etmekle birlikte, aynı saate kadar müzik size eşlik ediyor.

Nerededir?

Oldukça merkezi bir konumda olan Ankara Binicilik İhtisas Kulübü, Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Çeşitli vasıtalarla mekana kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Çiftlik Cad. No: 34, Beştepe / Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firmasını dışarıdan temin edebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Kokteyl/yemek, ses, sahne ve ışık hizmeti, mekan giydirme, servis ve müzik, menü tadımı, menüde değişiklik, organizasyon firması getirme.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kokteyl, ses, sahne ve ışık hizmeti, mekan giydirme, servis ve müzik

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kokteyl/yemek, ses, sahne ve ışık hizmeti, mekan giydirme, servis ve müzik, menü tadımı, menüde değişiklik, organizasyon firması getirme.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı alanlarıyla hizmet veriyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara, vegan ve vejetaryenlere özel menü.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Her ikisi de 24:00'de son buluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel konsept çalışmaları mevcuttur.

Ankara Binicilik İhtisas Kulübü düğün fiyatları ne kadar?

Ankara Binicilik İhtisas Kulübü düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Ankara Binicilik İhtisas Kulübü düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Ankara Binicilik İhtisas Kulübü Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ankara Binicilik İhtisas Kulübü açık alan kapasitesi 500 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 400 kişiliktir,

Yorum yaz