Beyazın Sadeliği, Yeşilin Ferahlığı: Anka Koru

Sakin, huzurlu ve ağaçların ortasında bir kır düğünü için ideal bir ortam olan Anka Koru, Gölbaşı’nın muhteşem mekanlarından biridir. Düğün Buketi’nin organizasyon tecrübesinden yararlanarak cennet atmosferine sahip olan bu nadide mekanda kır düğününüzü yapabilirsiniz.

İlkbahar ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmezi olan kır düğünü ile yapılan evlilik töreni, gelin ve damadın başladığı yeni hayatlarında açabilecekleri en güzel sayfadır. Anka Koru’da yapacağınız kır düğünü, hayatınız boyunca unutamayacağınız anılara sahip olmanızı sağlayacaktır. Nezih ve muhteşem bir dekoru bulunan Anka Koru, hem sizin hem de misafirlerinizin kalplerini titretecek güzellikte.

Eşsiz Özellikler

Anka Koru, evlenecek çiftler için pek çok farklı ve eşsiz imkanı bir arada sunuyor. Açık ve kapalı alanlara sahip olan Anka Koru’da yemekli ve yemeksiz kır düğünlerinizi ve diğer organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Kır düğünü ya da organizasyon öncesinde menü tadabiliyor, menüde beğenmediğiniz bir yemek olursa ekleme ve çıkarma yapabiliyorsunuz. Yılların ustalığına sahip olan şeflerin yaptığı birbirinden lezzetli yemekler, damağınızda harika tatlar bırakıyor. Çocuklar, diyabet hastaları, vejeteryan ve veganlar için özel menüler bulunuyor. Anka Koru dışarıdan catering firması kabul etmiyor. 500-750 kişilik yemekli organizasyonlarınızı rahatlıkla yapabileceğiniz Anka Koru’nun 200-300 kişilik kapalı alan kapasitesi bulunmaktadır. Kokteylleriniz için açık alan kapasitesi 750-1000 kişiye kadar çıkabilmektedir. Anka Koru’da kır düğünü dışında;

 • Açılış, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler
 • Doğum günü
 • Kına gecesi
 • Davet ve resepsiyon
 • Sünnet düğünü
 • Piknik
 • Parti
 • Nişan ve nikah töreni
 • Mezuniyet töreni

gibi etkinlikleri de düzenleyebiliyorsunuz. Tüm bu organizasyonlar, organizasyonun konsept ve amaçlarına göre yapılıyor. Her organizasyon çeşidinde tecrübeli olan güler yüzlü personele bir organizasyon sorumlusu nezaret ediyor. Organizasyonun başından sonuna kadar sizinle iletişim halinde olan organizasyon sorumlusu, herhangi bir problemin meydana gelmesini önlüyor. Açık havada gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda meydana gelebilecek bir olumsuz hava koşuluna karşı açılır kapanır tavan bulunuyor. Aynı anda birden fazla düğün ve organizasyonun gerçekleştirilebildiği Anka Koru’da fotoğraf ve video hizmeti de veriliyor. Bu yüzden dışarıdan fotoğrafçı kabul edilmiyor. Arzu ettiğiniz takdirde dışarıdan organizasyon firması getirebiliyorsunuz.

Bir Kır Düğünü İçin İstediğiniz Her Şey Bir Arada

Anka Koru’da servis hizmeti ve müzik yayını 24.00’da sona eriyor. Kır düğünü sona erdikten sonra gelin ve damadın arkadaşları ile eğlenceye devam edebilmeleri için after party alanı bulunuyor. İç ve dış mekanı son teknolojiye sahip ışık ve ses cihazları ile donatılan Anka Koru’nun harika bir atmosferi bulunuyor. Farklı renklerdeki projektör ve ışıklar ile aydınlatılan alan, kır düğününün farklı anlarında farklı biçimde aydınlatılıyor. Ses sistemi; müzik yayınının her noktadan, kusursuz olarak duyulmasını sağlıyor. Anka Koru’da sahne hizmeti de veriyor. Sahneyi organizasyonun konseptine uygun olarak dekore eden Anka Koru, beyaz örtülü masaları farklı objelerle ve masa şamdanları ile süslüyor. Sandalye süslemesi de yapan Anka Koru, kır düğününüzün arzu ettiğiniz gibi olması için elinden geleni yapıyor.

250-500 kişilik otoparkı bulunan Anka Koru, vale hizmeti de veriyor. Özel aracı ile kır düğününe teşrif edecek olan misafirleriniz, araçlarını güvenli bir şekilde otoparka bırakabiliyor. Ayrıca mekanda engelli girişi de bulunuyorİstediğiniz takdirde Anka Koru’da kuaför ve makyöz hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Çocuklar için oyun parkı ve animasyon hizmeti bulunuyor. Bebeği olan misafirleriniz için özel bir bakım odası var, anneler bebeklerinin bakımını rahatça yapabiliyor.

Anka Koru’ya Nasıl Gidilir?

Anka Koru’ya özel aracınızla ya da toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsiniz.İncek Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 47 Gölbaşı ANKARA” adresinde bulunan Anka Koru’ya Güvenpark’tan sürekli olarak toplu taşıma araçları kalkmaktadır.

 • Bahçelievler’den 105-1 ve 194
 • Gloria Jean’s Cofees’ten 584, 594 ve 194
 • Ankara Üniversitesi Teknokent ve Gölbaşı Devlet Hastanesi’nden 104-1 ve 194
 • Yıldız Amfi’den 174 ve 194
 • Koru’dan 584 ve 194
 • Atapark’tan 587, 584 ve 194

numaralı toplu taşıma araçları ile Anka Koru’ya ulaşabilirsiniz.

Anka Koru’da yıllarca hayalini kurduğunuz bir kır düğünü gerçekleştirebilirsiniz. Düğün Buketi’nin avantajlı fiyatları sizi bekliyor. “Fiyat Teklifi Al” butonunu tıklayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilir, size uygun olan tarihleri öğrenebilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  KORAY & CANAN
  Puan

  Ne yalan söyleyeyim Ankara’da böylesine güzel bir kır düğünü mekanı bulabileceğimize inanmıyorduk. Ama ne mutlu ki Anka Koru bizi tüm güzelliği ve şahane atmosferi ile haksız çıkardı. Süslemelerimiz ve konseptimiz tam istediğimiz gibi hazırlandı. Organizasyon konusunda çok profesyonel ekipleri var. Öneriyoruz yeni evlenecek çiftlere burayı mutlaka.

Yorum yaz