Anka Beach Resort Hotel

Hayat çok uzun bir yol ve düğün gibi heyecanlı duraklarda hazırlık yaparken; Gözlerinizden okunan mutluluğun tarif edilemez güzelliğini şık bir davetle birleştirmek isterseniz Anka Beach Resort Hotel dilediğiniz her mükemmelliği sizlere yaşatacak! Çeşme’nin sonsuz maviliğinde yepyeni bir mutluluğa yelken açmak ve şehrin hareketli yapısından kurtulup dostlarınızla unutamayacağınız bir gece yaşamak istediğinizde profesyonel kadromuz; Zengin menü içeriklerimiz, otel kapasitemizle ev sahipliği yapacak ve modern konsept tasarımlarla gecenizi gerçekleştireceğiz.

Her yıl tatil yapmak için geldiğiniz ve sahilinde dinlenip huzur bulduğunuz beldemiz düğün seçimi için muazzam bir tercih olacak. Tabi ki tercihiniz Anka Beach Resort’ la taçlandığında tadına doyulmaz güzellikte dakikalar yaşayacaksınız. Her departmanda ayrı ayrı çalışan ekibimiz ilk andan son ana kadar sizi asla bırakmayıp, hizmetlerimizle en güzel gününüzde samimiyetle sizleri şımartacak. Bu kusursuz çatı altında dünya evine girmek için sizleri mutlaka bize bekliyoruz!

Anka Beach Resort Hotel Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Tatil beldesinde düğün dendiği zaman aklınıza sadece yazın yapılacak bir davet gelmesin. Sizlerin seçimlerini arttırmak adına Anka Beach ailesi olarak açık alanımız olduğu gibi kapalı alanımız da mevcut olmakta ve bu sayede bizleri yılın 12 ayı tercih edebilmektesiniz. Butik davetleriniz için 50-100 kişilik alanlarımız olduğu gibi 200-300 kişilik balo salonlarımız da mevcuttur ve burada dilediğiniz her etkinliği gerçekleştirebileceksiniz. Otel bünyesine özel havuz ve sahili bulunan alanımızda düğünleriniz; Organizasyon ekibimiz tarafından tasarlanarak gerçekleştirilecek ve alternatif fikirlerinize uyum sağlanarak davet alanına uygun dekore edilecektir.

Masa ve sandalyeler özel olarak beyaz tüllerle kaplanıp palmiyelerin yeşiliyle ahenkli bir ortam yakalanırken; Üzerleri yemek takımlarımız ve modern zamanın şık dekorasyon tercihleriyle süslenecektir. Davetlerinizde konfeti ve sis gösterileri, uçan balonlar, gelin yolu süslemesi, havuz süslemesi, leziz yemek menüleri, orkestra hizmetleri verilirken bu güzelliklerin tamamı kaydedilip hayatınızda güzel anıların biriktiği heybenize eklenecektir.

Düğün dışındaysa iş yemeklerine uygun salonlarımızda yemekler düzenleyebilir, bayi toplantıları yapabilir yâda kına, nişan, sünnet, düğün gibi etkinliklerini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm davetlerde konuklarınıza rahat konaklama imkânı sunacak olan otelimizin odaları en az davet alanımız kadar konforlu, temiz ve göz alıcı olacaktır. Düğünden sonra balayı süitimizde konaklamak ve eğlence nabzının hiç düşmeyeceği bir gece yaşamak için daha ne duruyorsunuz sizleri Anka Beach Resort ’ta bekliyor ve mutluluklarınıza ortak olmak istiyoruz!

Anka Beach Resort Nerededir? Anka Beach Resort’a Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir’in Çeşme beldesinde bulunan otelimize ulaşım şehir dışından gelecek konuklarınız için; Havaalanından oldukça kolay olduğu gibi kendi aracınızla da İzmir-Çeşme otoyolu üzerinden rahatlıkla gelebileceğiniz bir güzergah üzerindedir. Kendi imkânlarıyla gelmek isteyen değerli misafirlerimizse taksi kiralayabilir veya Çeşme çevresinden geçen dolmuşları kullanabilir. İzmir’in incisi olan Çeşme’ye ulaşım merkezden de otobüs ve mini dolmuşlarla sağlanırken saat başı hareket etmeleri zaman sıkıntısı yaşamamanızı sağlayacaktır.

Sırala

  1. Avatar
    Sema & Tarık
    Puan

    Harika düğün oteli, hemen büyüsüne kapıldık ve çok muhteşem bir düğün yaptık, pek fazla düşünmeye gerek yok, emsalsiz bir otel.

Yorum yaz