İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin - damat odası
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Klima

Anisa Düğün Salonu

Modern görünümü ile düğün salonları arasında fark yaratan bir çizgiye sahip olan Anisa Düğün Salonu Bahçelievler, kolay ulaşım sağlanan bir merkezi bir lokasyonda olması ile de beğeni topluyor. Kişi başı düğün fiyatları 10 TL'den başlayan salonda farklı davet türleri de düzenlenebiliyor. Detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Özellikleri

Mekan bünyesinde 750 kişiye kadar misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Yüksek tavanlı ve ferah salonda standart giydirmeler lila ve mor tonlarında öne çıkıyor. Davetli masalarının süslemelerinde şamdan ve sade suplalar bulunuyor. Farklı davetlere göre dilediğini renklerde giydirme uygulanabiliyor.

Salonda gelin yolu özenle hazırlanıyor. Çiçeklerle süslenen gelin ve damat masası da isteklerinize göre dekore edilebiliyor. Işıklandırmalarda led teknolojisi kullanan mekan, ekipman teminini de kendisi sağlıyor.

Anisa Düğün Salonu Bahçelievler Düğün Fiyatları

Anisa Düğün Salonu farklı seçeneklere farklı fiyatlar sunar. Düğün ya da diğer organizasyonlar için belirlenecek olan fiyat paket içeriğine göre değişiklik gösterecektir. Kişi başı 10 TL'den başlayan fiyatları, yemekli düğünlerde 30 - 50 TL arasında seyrediyor. Düğün paketleri ise 3000 TL'den başlıyor.

Olanakları

Salonun ses sistemi yeni teknolojilere dayanarak kurulmuştur. Tercihinize bağlı olarak DJ müziği ya da orkestra ile çalışma imkânınız vardır. Dileyenler iki seçeneği birden kullanabilirler. Klimalar ise her daim havanın durumuna bağlı olarak çalışırlar.

Fotoğraf ve video çekimleri için salonun size sunduğu isimler ile anlaşabilirsiniz. Anisa Düğün Salonu farkını daha ilk noktada ortaya koyar. Gerek konukların karşılanmasındaki hassasiyet gerekse gelin ve damadın yürüme yolunun göz alıcı güzelliği hemen dikkat çeker.

Anisa Düğün Salonu’nda organizasyonlarınızı gerçekleştirirken planlama aşamasında size yardım edecek sorumlu da vardır. Bütün talepleriniz ayrıntılı olarak dinlenir ve ardından uygulama aşamasına geçilir. Özel günlerinizi daha da özelleştirmek için sizler yerine planlama yapılır. Dileyenler catering firması ile anlaşabilir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Peki Anisa Düğün Salonu’na nasıl gidilir? Eminönü’nden merkez duraktan kalkan 97A ve 97B otobüsleri ile metro önünden hareket eden minibüsler Anisa Düğün Salonu’nun tam önünden geçer. Salona bunlar dışında özel araç ya da taksi ile de ulaşabilirsiniz. Araçları ile gelen konuklar için otopark seçeneği mevcuttur. Bahçelievler Soğanlı Mahallesi’nde bulunan salon kendi bölgesinin de en merkez noktalarından bir tanesindedir. Bakırköy, Taksim, Avcılar gibi İstanbul’un çeşitli kısımlarından rahatlıkla ulaşım sağlanabilir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, kına gecesi, nişan ve söz, mezuniyet partisi, kurumsal ve özel davetler düzenlenebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme, fotoğraf çekimi, video kayıt, orkestra ve ekipman bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anisa'nın kendi fotoğrafçı ve video çekim ekibi bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Ekipman ve orkestra hizmeti mekan tarafından sağlanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler kullanılan salonda tercihinize göre mekan giydirme uygulanabiliyor.

Anisa Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Anisa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Anisa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Anisa Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Anisa Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Anisa hem konumu hemde fiyatları bakımından uygun bir yer.biz ikramlı sade bir davet verdik.istediğimiz her şey vardi.tavsiye ederiz.

Yorum yaz