Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Kuaförde çekim
Save the date
Trashday

Anı Sandığı Hakkında

İstanbul ilinde Fatih merkezinde bulunan Anı Sandığı en güzel anılarınızı saklayabilmeniz için uygun dış çekim fiyatları ile sizlere hizmet veriyor. Düğün klibi, düğün belgeseli, konsept çekim, farklı dış çekim yerleri, dış çekim fotoğrafları ile anılarınızı sizlere hazırlıyor. İstanbul’da bulunan mekan istediğiniz şehirde yanınızda oluyor. Düğün fotoğrafçısı ortalama fiyatları 1000 TL'den başlamaktadır.

Çekim Özellikleri

İstanbul ilinde bulunan Anı Sandığı profesyonel ekibi ile hizmet veriyor. İzmir’den Kars’a, yazdan kışa, gündüzden geceye her zaman ve farklı çekim yerleri ile anılarınızı saklamanızı sağlıyor. Save the date çekimi ile aşkınızı herkese duyurmanıza yardımcı oluyor. Nişan ve düğün davetlerinde gelin ve damadın mutlu günlerine eşlik eden düğün fotoğrafçısı güne sizinle başlıyor.

İstanbul ilindeki Anı Sandığı hangi şehirde olursanız olun sizler için çekim yapabiliyor. Çekimler konusunda detaycı ve titiz davranan ekip dış çekim pozları ve o gün nasıl olmanız gerektiği konusunda da tavsiyeler veriyor. Her anlamda destek olunan gelin ve damada aşklarını rahat bir şekilde fotoğraflara yansıtmak kalıyor.

Anı Sandığı Dış Çekim Fiyatları

Çekim yeri, çekim türü, çekim konsepti gibi birçok farklı seçim imkanı sunan firma ekonomik dış çekim fiyatları ile avantaj sağlıyor. Firmanın dış çekim ve düğün fotoğrafçısı fiyatları ortalama olarak 1000 TL'den başlıyor. Her şey dahil paketleri ise 1500 TL gibi fiyatlar ile başlıyor.  Ancak daha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Olanakları

Düğünü hazırlık aşamasından itibaren kayda alan Anı Sandığı drone da kullanıyor. Birçok farklı çekim malzemesi ile düğün belgeseli hazırlıyor. Düğünün stresini ve telaşını bir kenara bırakıp özgürce ve istediği şekilde fotoğraf çekilmek isteyenlere ise trashday çekimi sunuyor. Sahilde sevdiğinizle koşarken, Kapadokya’da balona binerken ya da Denizli’de travertenlerde tek yapmanız gereken özgürce poz vermek ve sevdiğinizle anın tadını çıkarmak.

Gelin ve damat için düğün videosu hazırlayan düğün fotoğrafçısı sosyal medyada sevdiklerinizle paylaşmanız içinde ayrıca bir dakikalık video hazırlıyor. En mutlu anlarınızı en güzel şekilde saklayabileceğiniz albümler hazırlıyor. Sizin için farklı albüm çeşitleri de bulunuyor.

Anı Sandığı Nerededir?

İstanbul ili Fatih ilçesinde konumlanıyor. Merkezi Avrupa Yakası bölümünde bulunuyor. Ancak bu bir kısıt değildir. Tüm şehirlere hizmet verebilmektedir. Dilerseniz görüşme yapmak için öncelikle dilerseniz iletişime geçebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm şehirlerde hizmet verilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Dış çekim, düğün videosu, nişan çekimi, save the date, trashday

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve fotoğraf albümü

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, dış çekim, fotoğraf albümü, düğün videosu

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı dış çekim yerleri ve çiftlere uygun konsept çekimler hazırlanıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Bir ay gibi bir sürede anılarınız teslim ediliyor.

Anı Sandığı düğün fiyatları ne kadar?

Anı Sandığı düğün fiyatları Anı Sandığı düğün fiyatları Anı Sandığı organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Anı Sandığı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Anı Sandığı

Yorum yaz