Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Konsept çekim
Nişan çekimi
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday

Anı Fotoğrafçılık Hakkında

Anı Fotoğrafçılık, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak hizmet veriyor. Düğün paketlerinde başlangıç fiyatları ortalama olarak 1.000 TL'den başlatan bu firmaya dair en güncel bilgi yazımızda mevcut. Oldukça uygun fiyat teklifleri sunan ve Foto Anı olarak da bilinen bu düğün fotoğrafçısını gelin yakından inceleyelim.

Çekim Türleri

Anı Fotoğrafçılık düğün fotoğrafçısı olarak yaptığı işe son derece önem veren, incelikle çalışan ve kaliteden ödün vermeyen bir ekipten oluşuyor. Özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürme hedefi olan düğün fotoğrafçısı her detayı özenle tasarlıyor. Profesyonel ekipmanları ve ekibi ile birlikte birçok başarılı projeye imza atan düğün fotoğrafçısının farkını sizler de hissedebilirsiniz.

Özel müşterilere ayrıcalıklı hizmet sunduklarını belirten Foto Anı, sizlerin görüş ve fikirlerinize ayrı bir önem veriyor. Düğün fotoğrafçısı dış mekan çekim, düğün çekimi, nişan çekimi, sünnet organizasyonlarında çekim, barkovizyon gösterileri ve video çekimi ile özel günlerinizi kusursuz hale getirmek için çalışıyor. Düğün belgeselinde düğün anınız baştan sona kaydedilirken, düğün fotoğraflarınız en doğal hallerinizden seçilen karelerden oluşuyor.

Anı Fotoğrafçılık Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğün fotoğrafçısı sizler için oldukça uygun fiyat teklifleri sunuyor. Fotoğrafçı başlangıç olarak 1.000TL’den başlayan fiyatlar belirliyor. Her şey dahil fiyatları ise 1500TL’den başlıyor. Çekim türlerine ve seçtiğiniz hizmetlere göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Merak ettikleriniz ve detaylı bilgi alabilmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Anı Fotoğrafçılık İstanbul ilinin birçok farklı noktasında dış çekim imkanı sunuyor. Çiftler çekimler öncesi ekip ile görüşerek uygun görülen lokasyonları kararlaştırıyorlar. Çekimler sırasında çiftlere ekip temini sağlanıyor.

Profesyonel bir ekip ve ekipmanlar ile birlikte çalışan düğün fotoğrafçısı çekim aşamasında da her detayı sizler için önceden düşünüyor. Çekimlerden 4 hafta sonra orijinal kopya fotoğraflarınızı teslim alabiliyorsunuz. Anı Fotoğrafçılık ile birlikte çalışabilmek için 2 hafta öncesinde iletişime geçmeniz gerekiyor.

Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Beşiktaş ilçesinde konumlanan bu firmaya, toplu taşıma, taksi ya da özel aracınız ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için 25E, 30D, 40T, 57UL, DT1 otobüslerini, M2 metro hattını ya da BŞK/5 dolmuşunu kullanabilirsiniz. Özel aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler için açık adres; Mecidiye Mahallesi Muvakkit Sokak Mete Pasajı No:39 Kat:3 Ortaköy - Beşiktaş / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul genelinde ve arzu edilen farklı lokasyonlarda hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, nişan çekimi, sünnet organizasyonu çekimi gibi hizmetleri burada bulacaksınız.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 3 hafta öncesinden iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Vesikalık görsel ve biyometrik çekimler de burada mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kuaförde çekim imkanı ve dış çekim imkanı sunan bu firma, ekip ve ekipman temini gibi özellikleri de başlangıç paketi ile sunmakta.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğüne dair sinematik görsellerle hazırlanan kişiye özel albüm tedariği her şey dahil pakette bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Arzu edenler için trashday ve save the date konseptleri mevcut.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürünün teslim süresi 4 haftadır.

Anı Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Anı Fotoğrafçılık düğün fiyatları Anı Fotoğrafçılık düğün fiyatları Anı Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Anı Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Anı Fotoğrafçılık

Yorum yaz