Ankara Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Otopark
250
Araç

Mekan Özellikleri

  • Engelliye uygun giriş
  • Konaklama
  • Şehir merkezinde
  • Teras
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Angora Hotel Hakkında

Angora Hotel, Ankara ilinin Altındağ ilçesinde hizmet veriyor. Otel, sektör tecrübesi ile kaliteli hizmet anlayışını benimsiyor. Şehir merkezinde yer alan Angora Hotel, özel gününüz için ihtiyacınız olabilecek bütün olanakları sağlamak için çalışıyor. Ayrıca, düğün davetlerinin yanı sıra açılışlar, toplantılar, kına, nişan gibi birçok farklı alanda da organizasyon olanağı sağlıyor. 30 TL'den başlayan otelde düğün fiyatları ile de bütçe dostu teklifler sunuyor.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Ankara ilinin Altındağ ilçesinde bulunan Angora Hotel, şehrin içinde ve ulaşımı kolay bir konumda yer alıyor. Özel araç ile gelecek olan misafirleri için 250 araç kapasiteli otopark ile rahatlık sunuyor. Ayrıca, beyaz ve bordo rengin ağırlıkta olduğu davet salonları özenle dekore ediliyor.

Angora Hotel, kapalı davet alanları ile muhteşem düğünlere ev sahipliği yapıyor. Düzenleyeceğiniz organizasyonun niteliğine ve büyüklüğüne göre bunlar arasından tercih yapılabiliyor. Şömineli Salon kokteyl düzeninde 500 kişi, yemekli düzende ise 350 kişiyi ağırlayabiliyor. Ansira Salonun ise kokteyl düzeninde 200 kişi, yemekli düzende 150 kişi kapasitesi bulunuyor.

Olanakları

Düğün salonu, masa süsleme ve dekorasyon hizmetleri ile davet alanını kişiye özel düzenleyebiliyor. Müzik konusunda da sahne sistemleri, ses ve ışık hizmetleri ile eğlenceli bir atmosfer sunuyor. Ayrıca, davetinizden önce menü tadımı yapabiliyor ve sonrasında kişiye özel menü ve konsept belirleyebiliyorsunuz.

Ayrıca, çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen gibi birçok özel menü seçenekleri de bulunuyor. Catering ve etkinlik sorumlusu hizmetleriyle özel gününüzün aksamaması için en iyi imkanlar sunuluyor.

Angora Hotel Düğün Fiyatları

Kapalı davet alanı bulunan Angora Hotel’de düzenlenen düğün organizasyonları yemekli ve kokteyl olmak üzere ikiye ayrılıyor. Yemekli otelde düğün fiyatları kişi başı 50-100 TL arasında iken, kokteyl fiyatlar kişi başı 30-50 TL arasında seyrediyor.

Düzenleyeceğiniz bütün organizasyonlarda mekandan teklif alabilmek için DüğünBuketi.com danışman ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinin Altındağ ilçesinde bulunan Angora Hotel, şehir merkezinde yer alıyor olması ile ulaşımda kolaylık sağlıyor. Otel, toplu taşıma araçlarına yakın bir mevkide bulunuyor. Özel aracı ile gelecek olan misafirler için otopark ve vale hizmetleri de sağlanıyor.

Açık adres: İstanbul Caddesi, Soydaşlar Sokak, No: 16, Altındağ / Ankara.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Otelin 250 kişilik konaklama kapasitesi bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, catering ve organizasyon firması dışarıdan temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, baby shower, doğum günü, kına, nişan, parti, sünnet düğünü gibi organizasyon hizmetleri bulunuyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otelin konaklama, otopark ve vale gibi avantajları bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi menü tadımı, etkinlik sorumlusu, catering hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket menü tadımı, menüde değişiklik, etkinlik sorumlusu, catering, sahne sistemleri, ses ve ışık hizmetlerini içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Dışarıdan fotoğrafçı temin edilebiliyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Otelin 2 farklı davet alanı bulunuyor. Şömineli Salon büyük davetler için ideal iken Ansira Salon butik davetler için kullanılıyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Otelin düğünler için sahne sistemleri, ses ve ışık hizmeti bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Otelin kendine özel yemekli ve kokteyl menüleri bulunuyor. Özel menü seçenekleri arasında ise çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menüler bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis saat 24.00'te sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel dekorasyon ve konsept imkanı bulunuyor.

Angora Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Angora Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Angora Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Angora Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Angora Hotel kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Angora Hotel, Ulus’ta şık ve profesyonel bir düğün gerçekleştireceğinize sonuna kadar emin olabileceğiniz çok güzel bir otel. Mekanın düğün organizasyon sorumluları oldukça deneyimli. Biz oteli hem de balayı otelimiz olarak da tercih ettik. A’dan Z’ye tüm hizmetlerinden memnun kaldık.

Yorum yaz