Angora Düğün Salonu

Herkese hitap eden değişik konseptleri ile birlikte evlenecek çiftlerin gözde salonu olan Angora Düğün Salonu, bütün organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlamak istiyor! Ankara’nın en lüks düğün salonlarından biri olan Angora Düğün Salonu’na gelin, düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlayın!

Angora Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Kapalı salonunda uzun yıllardan beri müşterilerine hizmet vermeye devam eden Angora Salonu’nun kapasitesi 500 ila 750 kişiliktir.

Düğün salonunun kapalı bir mekan olması sizi telaşlandırmasın! Kolonsuz olması ve mekanın havalandırılması için bulunan klimaları sayesinde kendinizi sanki açık bir alanda düğün yapıyormuş gibi hissedeceksiniz! Kış aylarında düzenlenen düğünlerde kullanılan kalorifer sistemleri ile de düğününüz olduğundan daha konforlu bir hale gelecek!

Angora Düğün Salonu Nerede Bulunuyor? Angora Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Elvankent semtinde bulunan Angora Düğün Salonumuz sadece hizmetleri ile değil, aynı zamanda ulaşımın kolay olması açısından da oldukça tercih edilen bir düğün salonudur. Merkezi bir bölgede bulunan salonumuzun ayrıca misafirleriniz için ücretsiz otopark imkanı da sunmaktadır. Bu sebeple kendi araçlarınızla da Angora Düğün Salonu’na gelebilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile düğün salonumuza gelmek için, 540, 516, 590 ve 508-3 gibi hatları kullanabilirsiniz. Angora Düğün Salonu’nun açık adresini öğrenmek için haritayı kullanabilir ya da bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

Angora Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Lansmanlar
 • Davetler
 • Mezuniyet Partileri
 • Düğün Organizasyonları
 • Kına Geceleri
 • Nişan Merasimleri
 • Nikah Törenleri
 • Kutlamalar
 • Baby Showerlar
 • Asker Eğlenceleri
 • Kurumsal ve Bayi Toplantıları gibi sayısız pek çok organizasyonlarınızda sizlere kesintisiz hizmet vermek istiyoruz!

Düğün salonumuzda gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda ayrıca dilediğiniz konsepti seçme şansını sizlere sunuyoruz! İzin verirseniz de düğününüz için harikalar yaratarak sadece sizleri değil, misafirlerinizi de şaşırtmak istiyoruz!

Verdiğimiz hizmetler ve organizasyonlarımız hakkında bilgi sahibi olmak için videolarımızı izleyebilir, daha sonra da yorumlarımızı okuyabilirsiniz!

Hayalleriniz Angora Düğün Salonu’nda Gerçeğe Dönüşüyor!

Organizasyonlarınızı güzel bir şekilde hatırlamak istiyorsanız, sizlere bir sürprizimiz var! Organizasyonlarınızın başlangıç anından sonuna kadar görüntüleri HD video kalitesi ile kayıt altına alıyoruz! Etkinlik sonrasında da sizlere görüntülerinizi teslim ediyoruz. Bunun dışında ise dilediğiniz organizasyon firması ile birlikte anlaşma imkanını sizlere sunmaktan onur duyuyoruz! Sizin için yapamayacağımız hiçbir şey yok!

Uygun Fiyata Kaliteli Düğünün Adresi!

Ankara’nın gürültülü kalabalığından uzak bir mekanda düğününü yapmak isteyenlerin yardımına koşan Angora Düğün Salonu, uzun yıllardan beri müşterilerine hizmet vermektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sadece sizlerin değil, aynı zamanda misafirlerinizin de eğlenceli zamanlar geçirmesi için devamlı çalışmaktadır. Organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz salonumuzda düğün fiyatlarımız 10 TL ile 30 TL arasında değişmektedir. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sizleri en kısa süre içerisinde Elvankent’te bulunan Angora Düğün Salonumuza bekliyoruz!

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüz her şeyi ile harikaydı. Sincandaki en güzel düğün salonlarından biri. Eşimiz dostumuz ve akrabalarımız da Sincanda yaşadığından ulaşım sorunu da olmadı. Her şeyi ile güzel bir salon olduğu için herkese tavsiye ederim.

 2. Puan

  Kapalı bir salon olmasına rağmen sahnede kolon olmayışı bizi cezbetti. Hiçkimse rahatsız olmadı. Ayrıca düğün salonuna ait otopark bulunuyordu misafirlerimiz çok rahat etti. Ulaşımı da konumu itibariyle oldukça rahattı. Biz düğünümüzü burada ikramlı olarak yaptık. 500ün üstünde davetlimiz vardı, her biri ikramlardan çok memnun kalmışlar.

 3. Puan

  Mekan harikaydı. Düğünümüzü burada yaptık. Yaz ayıydı ama hiç zorluk yaşamadık. Salonun havalandırma sistemi çok iyiydi. Mekanın atmosferine hayran kaldık. Düğünümüz ikramlı oldu, davetli sayımız 600 kişi kadar vardı. İkram edilen her şey taptaze geldi. İkramlar konusunda hiç şikayetimiz olmadı, beğendik. Müzikler de çok eğlenceliydi. Canlı müzik yapan müzisyenlerin seçimleri çok güzeldi. Biz dans müziğimiz dışındaki müzikler için fikir beyan etmemiştik ama seçimlerinden çok memnun kaldık. Kapalı bir salon olduğu için en çok kolon olmayışını beğendik. Her misafirimizin uzak yakın bizi görmesini istemiştik, öyle de oldu. Ayrıca mekan benimle ilgilenmesi için personel tayin etmişti bu da çok hoşuma gitti. Çünkü hiç eksik bir şeyimi bırakmadı, ilgilendi. Kalitesine göre çok uygun bir fiyatı vardı. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz