İzmir Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Vale
Yemek servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Anemon Otel Ege Hakkında

Düğün hazırlıklarınıza başladıysanız, her şey tam sürat devam ederken mekan seçimi bölümüne geldiyseniz doğru yerdesiniz. Anemon Otel Ege, İzmir ilinin Bornova ilçesinde otelde düğün hizmeti veriyor. Taleplerinizin tamamını karşılayabilecek yapıya sahip mekan düğününüze ev sahipliği yapıyor. Mekanın kişi başı başlangıç fiyatları 30 TL'den başlamaktadır.

Özellikleri

İzmir Anemon Otel içerisinde 500 ile 750 kişilik hizmet kapasitesine sahip olan davet alanında açık ve kapalı alan seçeneği bulunduğu gibi yemekli ve yemeksiz davet seçme hakkınızda bulunacaktır. Fakat hangisini seçerseniz seçin hizmette kusur edilmeyecek ve deneyimli servis personel, organizasyon ekibiyle koordineli bir çalışma yürütecektir. Masalar dilediğiniz renk kumaşlarla kaplanacak ve geniş kristal şamdanlar en az gelinliğiniz kadar ışıldayacaktır.

Anemon Hotel Ege Otelde Düğün Fiyatları

Mekanın size sunduğu uygun fiyatları bulunmaktadır. Mekan ile düzenleyeceğiniz hafta içi yemekli organizasyon fiyatları 50 TL ile 80 TL aralığındadır. Hafta sonu yemekli fiyatları 50 TL ile 100 TL aralığındadır. Mekan ile kokteyl tarzı otelde düğün yapmak isterseniz fiyatları 30 TL ile 50 TL aralığında değişmektedir. Daha detaylı bilgi almak ve düğününüzü planlamak için "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden yararlanabilirsiniz.

Olanakları

Anemon Hotel Ege balo salonunda ve dış mekanda genel bakıştaysa masmavi havuz başında balonlarla bezeli bir davet alanı ve içerde de geniş pist alanıyla sizleri karşılayacak. Tüm davetlerinize uygun şekilde dekore edilecek olan mekanda yemek tercihleri sizlere sunulduğunda dilediğinizi seçip konuklarınızın masalarını şenlendirebileceksiniz. Yemek takımları ve içecek kadehleriyle taçlanacak masaları karşıda bulunan görkemli gelin gazebosu izleyecek ve konseptinize uygun şekilde hazırlanacaktır.

Tüm akşam güvenliğiniz açısından kamera sistemiyle kontrol altında tutulacak gecenize sanatçı ve orkestra ekibi dâhil olduğunda asıl eğlence başlayacaktır. Gece sonuna kadar bitmeyen neşeli anların içinde olacaksınız. Bu neşeli anlarınıza bark vizyon gösterisi, tasarım düğün pastanız ve kına gecesi etkinliğindeyseniz kırmızı afişlerle fotoğraf çektirerek geceyi daha da renklendirebileceksiniz.

İzmir Anemon Otel bunların yanı sıra HD kayıt yapan kameraman ile ölümsüz anılarınızı oluştururken fotoğrafçı da en doğal karelerle oluşacak düğün albümünüz için titizlikle çalışacaktır. Düğün öncesinde de hazırlanma odasında keyifli dakikalar geçirirken konuklarınıza bar ve lobide içecek ikramında bulunabilir, modern çizgiler içerisinde ağırlayabilirsiniz. Şehir dışından gelecek konuklarınızı otelimizde ağırlama imkânınız hem sizi hem değerli misafirlerinizi oldukça mutlu edecektir. Konforlu odalar dinlenmeniz açısında tüm imkânlarını size sonuna kadar sunacaktır.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir ilinin Bornova bölgesinde bulunan Anemon Hotel Ege, Ege Üniversite Hastanesi sınırları içerisindedir. Özel aracınızla ulaşmak için D300 karayolu ulaşılması en kolay seçenek olurken toplu taşıma kullanacak misafirleriniz için Ege üniversitesi yönünde hareket eden ve Alsancak, Karşıyaka ana hareket noktalarından mekana rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Ege Ünv. Kampüsü, Erzene Mah. Bornova / İzmir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, nişan, parti, kına, söz, sünnet düğünü, davetler, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri yapılabilir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekanın başlangıç paketi içerisinde servis elemanı ve mekan süsleme sunuluyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekanın her şey dahil paketi içerisinde yemek servisi, after party, menü tadımı ve değişiklik sunuluyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı alanı bulunmaktadır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel, vegan, vejetaryen, diyabet ve kosher menüler sunuluyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dilediğiniz dekorasyon ve tema seçenekleri bulunuyor.

Anemon Hotel Ege düğün fiyatları ne kadar?

Anemon Hotel Ege düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Anemon Hotel Ege düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Anemon Hotel Ege Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Anemon Hotel Ege açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Anemon Otel Ege’de arkadaşımın düğününe gidip imrenmiştim, bende düğünümü bu otelde yaptım. Çok eğlendik, yemekler ve hizmet kusursuz, orkestra çok eğlenceliydi. Herşey tam da arzu ettiğimiz gibiydi…

Yorum yaz