Anemon Hotel Ankara

Yıllarını şehir otelciliği ve balo salonu davetlerinde zirvede olmaya adamış bir ekiple yani Anemon Hotel Ankara’yla dünya evine girmek size ve aşkınıza ayrıcalık katacak! Klasik salon düğünlerini tamamen unutun.. Çünkü burası görkemli balo salonunun kapılarını size sonuna kadar açan modern çizgilerle bezenmiş alanında bir numara olan bir tesis. Bünyemizde bulunan öğrenimini tamamlamış ve profesyonel servis sertifikalarına sahip ekibimizle hizmet, tasarım, konuk ağırlama, menü seçimi konularında asla zorluk yaşamayıp keyifli bir düğün hazırlık süreci geçireceksiniz.

Şehrin merkezinde konumlanmamız ve köklü otel tarihimizle de ulaşımı kolay, güvenilirliği yüksek, yıllardır çizgisini hiç bozmayan bir otel görünümü çizdiğimiz için mutluluğunuzun daha da katlanacağına emin olabilirsiniz!

Anemon Hotel Ankara Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişi arasında hizmet kapasitesi bulunan Anemon Hotel yemekli ve kokteyl tipi davetlerinize oldukça uygun bir salona sahiptir. İç mimari olarak balo salonu olarak düzenlenmiş alanda yer döşemesi halı olup yüksek duvarlar şık avizelerle buluşturulmuştur. Masalar yuvarlar tipli olup üzerleri beyaz örtülerle kaplanmış ve ortalarına mevsimin en güzel çiçekleri yerleştirilmiş olacaktır. Sizler farklı konseptler kullanmak istediğinizde masa düzeninde köklü değişikliklere gidilecek, konseptinize uygun dekorasyon malzemeleri kullanılacaktır. Kütük suplalar, kozalak, suda yüze mumlar gibi.

Göz alıcı şıklıkta tasarlanan masaların sağlı sollu düzen alındığı balo salonumuzda sahneye doğru gelindiğinde tülden gazebomsu bir yapı oluşturulduğunu ve ortasında kürsü bulunduğunu göreceksiniz. İşte burası aşkın bir kez daha alevlenip ‘evet!’ diyeceğiniz alan. Konuk masalarının ortasında bulunan kürsüde konuklarınız sizi rahatlıkla görebilecek ve alkışlarıyla tempo tutabileceklerdir.

Anemon Hotelde Hangi Tür Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

 • Düğün
 • Nişan
 • Sünnet düğünü
 • Açılışlar
 • Bayi Toplantıları
 • İş yemekleri
 • Sempozyumlar
 • Kurumsal açılışlar gibi türlü etkinlikleriniz ve konseptleriniz için Anemon Hotel Ankara bünyesini seçmeniz mümkün olacak. Ayrıca tüm davetlerinizi yemekli gerçekleştirebilir ve eşsiz menülerin tadına davetinizden önce bakabilirsiniz.

Tüm gece kamerayla izlenecek davet alanınızda dilerseniz şık bir orkestra sizlere eşlik edebilir

ve unutulmaz şarkıları hep beraber seslendirebilirsiniz. Bunun dışında havalandırma ekipmanları, konaklama imkânı, tüm gece kayıtta olacak güvenlik kameralarımız ve vale hizmetimiz, davetinizden güzel anılar biriktirmeniz için albümler ve dahası mutluluğun paylaşıldığı gecede sizlerle olacak.

Anemon Hotel Ankara Nerededir? Anemon Hotel Ankara’ya Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’nın Çankaya bölgesinde bulunan Anemon Hotel’e özel aracınızla ulaşmak için Libya Caddesi veya Atatürk Bulvarını takip etmeniz sizleri rahatça ulaşacağınız bir yolculuğa sürükleyip bizlere ulaştıracaktır. Çankaya merkez sayıldığı içinde Numune Hastanesi veya Opera durağından hemen her otobüs bu güzergâhtan geçecek ve ulaşmanızı sağlayacaktır. Sürekli otobüs ve taksi sirkülasyonu olduğu için akşam dönüşleriniz de zor olmayacak, dilerseniz konforlu odalarımızda huzurla konaklayabileceksiniz.

Sırala

 1. Avatar
  İlke & Hüseyin
  Puan

  Hotelde düğün yapmanın en büyük avantajı ciddi anlamda işini bilen ve deneyimli bir ekiple çalışmak. Biz de düğün günümüzde bunu tam anlamıyla hissettik sonuna kadar ilgili ve her ayrıntıyı dolduran harika bir takım çalışması. Artı olarak salonun genişliği temizliği yani ne kadar elit bir ortam olduğu zaten kapıdan içeri girer girmez anlaşılıyor ve her konuda da bunu hissediyorsunuz. Memnun kaldık hatta bayıldık 🙂

 2. Avatar
  Selin & Sergen
  Puan

  Mekan hakkında söylenecek söz yok mükemmel bir yer zaten araştırdığınızda ne demek istediğimi anlarsınız Ankara’da parmakla gösterilecek sayıda nezih mekanlardan birisi verdikleri bu çok iyi hizmete göre fiyatları bize çok uygun geldi. Kına gecesi için seçtim Anemon’u dışardan da bir organizasyon firması ile anlaştık mekan sahipleri orta noktayı bulabilen çok kibar insanlar bir kaç eksiğimiz vardı hemen temini için yardımcı oldular. Otoparkı da gayet yeterli.

Yorum yaz