Bursa Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Cam tavan
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kolonsuz salon
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Anatolia Hotel Hakkında

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yer alan Anatolia Hotel 1985 senesinden beri hizmet veriyor. Otel profesyonel ekibi ve 30 senelik tecrübesiyle düğün çiftlerine unutulmayacak bir düğün hizmeti vaat ediyor. Otelin fiyatları yemek ve kokteyl tercihine göre değişiyor. Anatolia Hotel kişi başı 50 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.

Özellikleri

Uludağ manzarasını ayaklarınızın altına serecek panoramik manzaraya sahip otel, düğün için kapalı alan olarak hizmet sunuyor. 300 kişi kapasiteli, kolonsuz, yüksek tavanlı salon düğününüzde ferah ve hoş bir ortam sağlıyor. Şehir merkezinde yer alan otel düğün çiftlerine birçok hizmet sunuyor. Otel yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmeti, organizasyon sorumlusu, vale hizmeti, after party alanı gibi imkanlar sağlıyor.

Anatolia Hotel Bursa Düğün Fiyatları

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan Morrian Hotel’in fiyatları kokteyl ve yemek tercihine göre değişiklik gösteriyor. Otelin kişi başı fiyatları 50 TL’den başlıyor. Detaylı fiyat bilgilerine ulaşabilmek ve tesisin müsaitlik durumunu öğrenebilmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Şehir merkezinde modern mimarisiyle göze çarpan Anatolia Hotel, açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmek için imkanlar sunan otel, adeta görsel şölen yaratacak bir dekorasyona imza atıyor.

10 kişilik yuvarlak masaları napolyon ve tiffany sandalyelerle tamamlıyor. Sandalyeleri ise rengarenk tüllerle süslerken masaları da dekorasyon ve renklere uygun olarak aynalı suplalar ve rengarenk çiçeklerle donatıyor. Beş yıldızlı otel kalitesindeki yemekleriyle de davetlileriniz benzersiz bir menüyle karşılaşıyor. Dilerseniz düğün menünüze çocuk menüsü seçeneği de ekleyebiliyorsunuz.

Otel ses, ışık ve sahne hizmetleri sağlarken profesyonel sanatçılar ve canlı müzik performansı eğlencenizi doruk noktasına çıkarıyor. Otel gelin ve damat için özel hazırlanma odası da tahsis ediyor. Çiftler düğün sonunda otelde misafir ediliyor ve ertesi gün çiftlere kahvaltı servisi yapılıyor. Tüm bu hizmetlerin yanında otel çiftlere arzu ederse mekan süsleme ve profesyonel fotoğraf çekimi için otel dışından firmayla anlaşabilme imkanı da sunuyor.

Nerededir?

Şehir merkezinde yer olan otel Çekirge meydanda konumlanıyor. Açık adresi ise şöyle;

Çekirge Meydanı, Osmangazi Bursa.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Anatolia Hotel'de düğün sonrası çiftlere konaklama imkanı sunuluyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

otel çiftlere mekan süsleme ve profesyonel fotoğraf çekimi için otel dışından birileriyle anlaşabilme imkanı da sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Otel yemek servisi, ışık, ses ve sahne hizmeti, organizasyon sorumlusu, vale hizmeti, after party alanı gibi imkanlar sunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Profesyonel fotoğraf çekimi için otel dışından birileriyle anlaşabilme imkanı sunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

300 kişi kapasiteli, kolonsuz, yüksek tavanlı tek bir davet alanı var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Otel ses, ışık ve sahne hizmetleri ve profesyonel sanatçı hizmeti de sunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuk menüsü seçeneği sunuluyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis ve müzik 24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

10 kişilik yuvarlak masaları napolyon ve tiffany sandalyelerle tamamlıyor. Sandalyeleri ise rengarenk tüllerle süslerken masaları da dekorasyon ve renklere uygun olarak aynalı suplalar ve rengarenk çiçeklerle donatıyor.

Anatolia Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Anatolia Hotel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 100 TL, Anatolia Hotel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Anatolia Hotel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Anatolia Hotel kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz