Kayseri Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
450
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Gelin yolu
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Anatolia Düğün ve Balo Salonu Hakkında

Anatolia Düğün ve Balo Salonu, yılın dört mevsimi her türlü organizasyonunuz için eşsiz bir deneyim fırsatı veriyor. Kayseri ilinin Talas ilçesinde yer alan davet alanı; geniş alanı ve kolonsuz yapısıyla ön plana çıkıyor. Son derece profesyonel hizmet vermeyi hedefleyen mekan, konforlu ve sorunsuz bir geceye ev sahipliği yapıyor. Bu mutlu günde tartışmasız en iyiyi hedefleyen mekanın fiyatları ise kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Anatolia Düğün Salonu Balo ve Toplantı mekanı ortalama 500 kişilik kapasite sunuyor. Bunun yanı sıra konuk sayısı mevcut sayıyı geçtiği takdirde masa ve sandalye temini ile çözüm sunuluyor. Mekanın ayrıca 100 araçlık bir otopark kapasitesi bulunuyor.

Memnuniyet odaklı çalışan salonun masaları yuvarlak ve uzun dikdörtgen olarak tercih edilebiliyor. Son trend dekorasyon ürünleri, çiftlerin tercihlerine göre seçiliyor ve bu doğrultuda kullanılıyor. Masa örtüsü ve Hilton sandalye kullanılan salonda ayrıca mekan giydirmesi de bulunuyor. Altın sarısı şamdanlar, yemek takımları ve suplalar ile ise lüks bir görünüm sağlanıyor.

Anatolia Düğün ve Balo Salonu Davet Alanı Fiyatları

Sizler için en uygun seçenekleri sunan mekanın fiyatları, hafta sonu veya hafta içi fark etmeksizin yemekli kişi başı 50 TL’den başlıyor. Menü tercihi veya diğer ek ücretler dahilinde fiyatlarda artış olabiliyor. Yemek harici kokteyl seçeneği de bulunan salonun, kokteyl fiyatları da kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Eşsiz bir deneyim ile muhteşem bir gece geçirme fırsatı veren mekanda sizler için yemekli, yemeksiz ve kokteyl davet seçeneği sunuluyor. Yemekli tercihlerde 5 farklı menü seçeneği bulunuyor. Çorba, salata, tatlı, beyaz veya kırmızı et ve mevsime göre değişen 21 çeşit meze seçeneği yer alıyor. Menülerde tadım veya değişiklik yapabilme seçeneği de bulunuyor.

Mekan ayrıca yaş pasta, sınırsız içecek servis ediliyor. Orkestra dilediğiniz şarkılarla geceyi renklendiriyor. Fotoğraf ve video hizmeti ile her anınız size hatıra kalıyor. Salon süslemesi, gelin masası süslemesi ile konseptinize ait detaylar göz alıcı bulunuyor. Sahne ve ışık sistemleri, slayt gösterimi ve organizasyon düzenlemesi hizmetlerini ücretsiz bir şekilde sağlıyor. Ayrıca dilerseniz dışarıdan organizasyon firması ile de çalışabiliyor. Anatolia Düğün ve Balon Salonu ayrıca açılış, davet, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet, nişan, mezuniyet, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına gibi etkinliklere de bünyesinde yer veriyor.

Nerededir?

Kayseri ilinin Talas ilçesinde bulunan davet alanı, şehir merkezinde konumlanıyor. Özel aracınız ile ulaşımı mümkün olan salona toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlanıyor. Toplu taşıma araçlarını kullanmak isteyen konuklar 550, 551, 559 ve 563 numaralı araçlar mekana ulaşım sağlıyor. Salonun açık adresi ise şu şekilde:

Mevlana, Anayurt Cd. 12 A, 38280 Talas/Kayseri.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile anlaşılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılış, davet, bayi toplantısı, doğum günü, sünnet, nişan, mezuniyet, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına gibi etkinlere de yer veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ek olarak yemek servisi yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Masa ve sandalye süsleme hizmetleri, dekorasyon, şamdan ve çiçek işlemleri başlangıç paketi ile içeriğinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi dahil, yaş pasta, sınırsız içecek, orkestra, fotoğraf ve video hizmeti, salon süslemesi, gelin masası süslemesi, sahne ve ışık sistemleri, slayt gösterimi ve organizasyon düzenlemesi her şey dahil paket içeriğinde yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekan fotoğraf ve video hizmeti sunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Salonda bir davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan orkestra seçeneği sunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

5 farklı menü seçeneği bulunan mekanda; Çorba, salata, tatlı, beyaz veya kırmızı et ve mevsime göre değişen 21 çeşit meze seçeneği bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22:00'de, müzik ise 23:00'de bitiyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin beğenisine göre seçiliyor.

Anatolia Düğün ve Balo Salonu organizasyon fiyatları ne kadar?

Anatolia Düğün ve Balo Salonu organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Anatolia Düğün ve Balo Salonu organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Anatolia Düğün ve Balo Salonu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Anatolia Düğün ve Balo Salonu kapalı alan kapasitesi 450 - 500 kişiliktir,

Yorum yaz