Anatolia Antik Köy

Mutluluğunuzun düğünle taçlanması için mükemmel bir organizasyon hazırlamak isterken belirleyici unsur mekân seçiminiz olacaktır. Bu yüzden Anatolia Antik Köyü seçmeniz doğal güzelliklerle bir aradayken kaliteyi sonuna kadar yaşamanızı sağlayacak! Muhteşemliği her detaya incelikle işleyecek ekibimiz doğa manzarasının nimetlerini gecenizde ışıl ışıl parlayan bir dekor haline getirecek. Uygun fiyat teklifleriyle dilediğiniz her tasarımı mekânımızda oluştururken siz sadece diğer düğün hazırlıklarınızla ilgileneceksiniz. Çünkü bir düğünün ışıltısı kesinlikle eşsiz görünümlü gelin ve damadın enerjisine bağlıdır. Siz enerjik ve kalplerinizde aşkla bizlerle buluşursanız yaptığımız etkinlikler çok daha mükemmel gözükecektir.

Anatolia Antik Köy Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Butik düğün ve davetlere ev sahipliği yapan Anatolia Antik Köy açık araziye yayılmış geniş mekân kapasitesiyle ferah bir gece yaşamanızı sağlayacak. Düğün fikriyle bizlerle buluştuğunuzda öncelikle nasıl bir konseptte dünya evine girmek istediğiniz hakkında sohbet edilecek ve organizasyon şefimizin hazırlamış olduğu taslaklar sizlere sunulacak. Taslaklarımızla kendi hayallerinizi birleştirip ortaya yeni bir konsept çıkardığınız görevlilerimiz hazırlığa başlayacak. Yemekli veya yemeksiz tercih edeceğiniz düğününüzde yemekli davetlerimizde birbirinden leziz menüler sizlere kucak açacak. Ege’nin muhteşem lezzetlerini ayağınıza getiren şeflerimiz altın rengi zeytinyağıyla cennetten çıkma lezzetleri masanıza getirecek. Yemeklerin lezzetine ve konuklarınızın şıklığına paralel olarak da masalar şamdan ve kır düğünü konseptiyle süslenecek. Renkli mumlar, sarı, yeşil, turuncu çiçekler ve kurdelelerle süslenecek masalar emin olun görkemli bir bütünlük oluşturacak.

Düğünden önce hazırlıklarınızı tamamlamanız için gelin hazırlık odası emrinize tahsis edilirken oda servisi için özel olarak 2 personelimiz görevlendirilecek. Çeşitli kokteyl ve meyve tabaklarıyla şenlenecek odanız düğün saati geldiğinde heyecanla dolacak.

Gelin yoluna girişiniz yüksek şamdan ve tül detayları arasından olacak, konfeti gösterisiyle hareketlendirilecek. Konuklarınız arasında ilk dansınızı ederken tüm geceniz hd kayıt yapan kameramız tarafından kaydedilecek ve fotoğrafçımızın düğün albümüyle tamamlanacak. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve mezuniyet balolarınızı aynı konfor içinde gerçekleştirebileceksiniz.

Rüzgârın notalarını mekânın her yanına dağıtacağı orkestramızda gecenize eşlik ettiğinde hiç bitmesini istemeyeceğiniz bir şenlik havası oluşacak. Kusursuz düğün pastanız ve ikramlar masalarda yerini aldığında şehrin keşmekeşinden uzak bir coğrafyada Anatolia Antik Köy kalitesiyle buluştuğunuz için bir kez daha mutlu olacaksınız. Sizin mutluluğunuza şahitlik edip isteklerinize cevap verdiğimizde emin olun gözlerinizdeki ışıltının aynısını ekibimizin yüzünde de göreceksiniz!

Anatolia Antik Köy Nerede Yer Alır? Anatolia Antik Köye Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir’in sahil bölgesi olan Urla’da bulunan mekânımıza özel aracınızla ulaşmak için İzmir-Çeşme otoyolunu kullanarak yaklaşım yarım saatte ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma kullanmak isterseniz de İzmir merkezden hareket eden dolmuş veya taksilerle gelebilir, çevre ilçelerden kalkan minibüsleri kullanabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için Anatolia ailesine ulaşmanız bizleri çok mutlu edecektir.

Sırala

  1. Avatar
    Nermin & Kıvanç
    Puan

    Anatolia Antik Köy harika bir kır mekanı ve düğün yapmak için çok ideal, düğünümüz görülmeye değerdi. Kaprislerimizde dahil bir dediğimizi iki etmediler, son derece mutlu olduk, sonsuz teşekkürler…

Yorum yaz