Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
500
Araç

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Anadolu Hotels Downtown Ankara

Evlenmek üzere olan çiftlerin en çok önem atfettikleri tören düğündür. Çoğu zaman yeni çiftler düğünlerinde, mutlu olmaktan ziyade öngörülemeyecek sorunlara karşı diken üstünde oturmak zorunda kalmaktadırlar. Anadolu Hotels Downtown Ankara konukları iyi tanıyor. Onların önem verdikleri özel günlerinde tedirgin eden ve huzurlarını kaçıracak tüm sorunlara karşı hazırlıklıdır. Anadolu Hotels Downtown konukların mutlu ve eğlenceli vakit geçirebileceği fiyatları ile uygun muazzam bir otel düğünü sunmaktadır.

Siz İsteyin Anadolu Hotels Downtown Ankara Yapsın

Evlilik bir rüyadır, düğün ise bu rüyanın gerçekleştiği fiziki çevredir. Yeni evli çiftlerin hayallerini gerçekleştirmek Düğün Buketi’nin tek gayesidir, Anadolu Hotels Downtown bu gayeyi gerçekleştirecek nezih bir mekandır. Düğün salonlarının monoton içeriklerinden sıkılmadınız mı? Anadolu Hotels Downtown menüsünü istediğiniz gibi değiştirmenize imkan tanır. Sürpriz sorunlarla karşılaşmadan istediğiniz menüyü düğün gününüzden önce tadabilirsiniz ve tekrar değişiklikleri yapabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz catering şirketi ile uyumlu bir otel düğünü yapabilirsiniz. Yemekli bir düğün istemiyorsanız, sizlerin arzuna arzularına göre seçilmiş kokteyl oluşturun oluşturabiliyorsunuz. İstediğiniz çerez, içecek, unlu mamul ile kokteyl oluşturun konuklarınıza ikram edilsin.

Düğün ve Diğer Organizasyonlar

Anadolu Hotels Downtown Ankara’nın eşsiz mimarisi çok fonksiyonlu olarak tasarlanmıştır. Muhtelif organizasyonlar için ev sahipliği edebilecek şıklıkta ve kullanıştadır. Söz gelişi sadece otel düğünü için değil aynı fevkaladelikte nişan, kına gecesi, sünnet, mezuniyet, bayi toplantısı etkinliklerini organizasyon edebilecek niteliktedir. Anadolu Hotels Downtown daima konuklarının rahatlığını düşünür. Birçok mekanın aksine sunduğu otopark hizmeti ile 150-250 araç kapasitesiyle ve valesiyle konuklarının araçlarına güvenlik hizmeti vererek konukların kaygısızca vakit geçirmelerini yardımcı olur.

Mevsimsel şartlar hayallerinizi sekteye uğratmasın. Anadolu Hotels Downtown açık ve kapalı alanları ile hizmet vermektedir. İster davetlerinizi Davetiniz ister açık havada olsun, isterseniz kapalı alanda olsun. Kolonsuz, teraslı yüksek tavanlı salonları ile Anadolu Hotels Downtown Ankara daima tercih edilebilir. Ferah ve enfes mimarisi ile konuklarınıza konuklarınızı rahat ettirecektir.

Toplantı Salonları

Sürekli çalışanlarınızdan yaratıcı olmalarını istiyorsunuz fakat onlara bulundukları yerlerden daha fazlasını veremiyor musunuz? Anadolu Hotels Downtown Ankara bu sorunun üstesinden gelmeniz için tasarlanmış salonları ile sizleri beklemekte. İş hayatının gereksinimlerini karşılayacak modern salonlar internet, ses ve görüntü teknolojilerinin üst düzeylerini barındıran salonlar optimum düzeyde verimlilik sağlayacaktır. Sunumlar, toplantılar, konferanslar, iş anlaşmaları ve dahası için en verimli ortamlar Anadolu Hotels Downtown’da mevcuttur.

Sizler için Anadolu Hotels Downtown Ankara özel paketler hazırlanmıştır. Bu özel paketler özel günleriniz için itinalı listeler barındırır. Düğün paketi: düğünün a’dan z’ye kadar bütün ihtiyaçlarını karşılayacak hizmeti barındırır. Kına paketi: aynı şekilde kına merasimin a’dan z’ye bütün gereksinimlerini karşılayacak hizmeti barındırır. Kınasından türkülerine kadar düşünülmüştür. Paket olarak kampanyalar ve indirimler ile uygun fiyatlara eksiksiz törenler gerçekleştirebileceksiniz. Sitemize özel kampanya ve indirimleri öğrenmek için DüğünBuketi.com’u takip edin.

Neden Seçmeli?

 • Modern yapı ve estetik mimari
 • Ulaşım ve otopark rahatlığı
 • Açık ve kapalı mekan seçenekleri
 • Yüksek davetli kapasitesi
 • Farklı organizasyonlara ev sahipliği yapabilme yeterliliği
 • Uygun fiyatlarla kaliteli eğlence
 • Merkezi konumu ve manzarası
 • Lüks otel düğünü ve konforu

Sorular

Konaklama bilgileri?

250 kişilik konaklama kapasitesi bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması dışarıdan temin edilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi etkinliklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 ay önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menü değişikliği, otopark ve vale hizmeti bulunuyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, catering hizmeti, ışık - ses ve sahne, fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

750 kişi kapasiteli açık ve kapalı alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri?

Canlı müzik orkestra ve DJ seçeneği bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, beyaz ve kırmızı et menü, diyabet, vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Konsept mekan süsleme, supla, şamdan ve çiçek aranjmanları, gelin yolu, gelin tagı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Sırala

 1. Avatar
  ÜNSAL
  Puan

  Anadolu Hotels Downtown enfes mimarisi ve şık düğün salonu ile, bizlere muhteşem bir düğün organizasyonu gerçekleştirdi. Üç yüz kişiyi geçen misafir kadromuzu ve bir o kadar da düğün gününde sürpriz çıkan misafirlerimizi çok güzel ağırladı bizim yerimize. Müziklerimiz, yemeklerimiz ve organizasyonumuz kusursuzdu. Teşekkürler.

Yorum yaz