İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max

Mekan Özellikleri

  • Kolonsuz salon
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

After party organizasyonu
Organizasyon danışmanlığı
Sahne sistemleri, ses ve ışık

Altunizade Kına Hakkında

Kına gecesi Türk kültüründe bulunan en eğlenceli organizasyonlardan biridir desek hiç abartmış olmayız. Gelin adayının en sevdiği dostları ve akrabalarıyla düğününden önce doyasıya eğlenip düğün sürecinin stresini attığı bu etkinlik için siz de Altunizade Kına isimli davet alanıyla görüşmelisiniz. Oldukça merkezi bir konumda bulunmasıyla daha ilk bakışta beğeni kazanan mekan verdiği hizmetlerle birlikte ele alındığında kına için en iyi alternatiflerden biri oluyor. Siz de sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz şarkılarla, lezzetli tatlarla ve danslarla dolu bir kına gecesi hayal ediyorsanız bizce Altunizade Kına’ya gerçekten hayran kalacaksınız. J

Altunizade Kına İçin Ortalama Fiyatlar Nasıldır?

Sizler için hazırladığımız aşağıdaki tabloda Altunizade Kına’nın sunduğu ortalama fiyatları derledik. Eğer davet alanıyla görüşürseniz ödeyeceğiniz fiyatın etkinliğinizin gününe ve türüne göre değişiklik göstereceğini gözlemleyebilirsiniz. Görüşme sonrasında siz de kına gecenizle ilgili bütçe planlaması yapabilir ve planlarınız doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Dilerseniz Düğün Buketi ile iletişime geçebilir ve mekanın hazırladığı indirimli ve avantajlı fiyatlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Hafta sonu Hafta içi
Ortalama yemekli fiyat 10- 30 TL  10- 30 TL
Ortalama kokteyl fiyatı  10- 30 TL 10- 30 TL

Altunizade Kına Hakkında Merak Edilenler

Altunizade Kına Kapasitesi Ne Kadar?

Sizin için hazırladığımız bir diğer tabloda Altunizade Kına’nın bünyesindeki alanlarda kaç kişi ağırlayabileceğinizi derledik. Siz de kına gecenizi bu davet alanında yapmak isterseniz tablodaki bilgiler işinize yarayacaktır.

Alanlar Kapasite
Yemekli 100’den az
Açık hava Yok
Kokteyl 100- 250
Otopark Yok

Hizmet Verdiğiniz Diğer Organizasyon Türleri Nelerdir?

Dilerseniz Altunizade Kına’da açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına gibi etkinliklerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Altunizade Kına’da Menü Tadımı İmkanı Var Mı?

Her ne kadar kına gecelerinde yemek ikramı eskiden çok popüler olmasa da gün geçtikçe yemekli kına gecesi fikrine talebin arttığını söylememiz mümkün. Siz de eğer sevdiklerinizle birlikte lezzetli yiyecekler tattığınız bir kına gecesi dilerseniz mekanda yemekli bir etkinlik organize edebilirsiniz.Ayrıca kına geceniz öncesinde mekan çalışanlarıyla menü tadımı gerçekleştirebilir ve menüde değişiklikler yapabilirsiniz.

Altunizade Kına Otopark Var Mı?

Mekanda maalesef otopark bulunmuyor fakat bu sizi endişelendirmesin. Çünkü mekan o kadar merkezi bir konumdaki; misafirler davet alanına genelde toplu taşıma ile gelmeyi tercih ediyor. Siz de bu mekanda kına gecenizi düzenlemeyi tercih ederseniz otoparkın olmayışını çok da önemli olmayacak.

Dışarıdan Organizasyon Firması Getirebilir Miyiz?

Evet. Eğer Altunizade Kına’yı seçerseniz hakkında olumlu yorumlar duyduğunuz bir organizasyon firmasıyla çalışabilirsiniz. Çünkü yalnızca gelin adayının bu geceden keyif almasını amaç edinen davet alanında dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmanıza izin veriliyor.

Organizasyon Sorumlusu Bulunuyor Mu?

Eğer birlikte çalışmak istediğiniz bir organizasyon firması yoksa hiç üzülmeyin. Çünkü mekanın bünyesinde bugüne dek başarılı etkinlikler yürütmüş organizasyon sorumluları bulunuyor. Siz de isteklerinizi bu kişilerle paylaşarak hayalinizdeki kına gecesini yaşayabilirsiniz.

Işık, Ses ve Sahne Hizmeti Nasıldır?

Okuduğumuz yorumlara göre Altunizade Kına’da kına gecelerinin çok eğlenceli geçtiğini söyleyebiliriz. Çünkü mekanda son teknoloji ışık, ses ve sahne hizmetleri sağlanıyor. Yani dilerseniz rengarenk ışıklar altında ve çalan eşsiz müzikle durmaksızın dans edebilirsiniz. Ya da dostlarınızla paylaşmak istediğiniz bir anı olursa barkovizyondan yararlanabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi mekana toplu taşıma ile ulaşmak oldukça basit. Altunizade Kına hem metroya hem de metrobüse yürüyerek ulaşılabilecek bir uzaklıkta. Metro ile gitmeyi tercih ederseniz 5 dakika yürümeniz yeterli olacaktır.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Fotoğrafçı, Organizasyon Firması, Catering.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby Shower, Kurumsal Etkinlikler, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Vegan, Vejetaryen, Kırmızı ve Beyaz Et Menü.

Altunizade Kına kına gecesi fiyatları ne kadar?

Altunizade Kına kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Altunizade Kına kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Altunizade Kına Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Altunizade Kına kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    altunuzade kına hem mekannın güzelliği hem de hizmetiyle tüm misafirlerim bayıldı 🙂 berçem hanıma, servis yapan arkadaşlara ve tüm ekibe çok ama çok teşekkür ederim. Düğünden çok kınam konuşuldu diyebilirim 🙂

Yorum yaz