Altunbilek Sofrası

Profesyonel servis ekibiyle düğününüzü muazzam bir hale getirmek için Altunbilek Sofrası tüm imkanlarını sizlere seferber edecek! Büyülü gecenize renk katmak için ilk günden beri aynı heyecanla çalışan ekibimiz coşkulu düğün sürprizleriyle yanınızda olacak. Ödüllü şeflerimizin hazırlayacağı düğün yemeği menüleri ve modern salon tasarımlarımızla nasıl bir hayal kurduysanız kesinlikle onu yaşayacaksınız.

Çıktığımız yolda bizleri tercih etmeniz doğru bir sistemle çalıştığımızın en büyük göstergesidir. Dünya düğün klasmanlarını takip ederek sizler için notlar alıyor, yaratıcı ekibimizle toplantılar sonucu yeni konseptler belirliyor ve karşınıza çıkıyoruz. Düğünle taçlanan upuzun yolda yürürken hazırlık listeniz bir hayli fazla konu başlığından oluşacağı için bütçenizi asla zorlamayacak ve her keseye uygun paketlerle yanınızda olacağız.

Altunbilek Sofrası Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Ankara’da 3 şubede faaliyet gösteren salonlarımızın hizmet skalasını sıralayacak olursak;

  • 50-150 kişilik butik düğünleri tüm salonlarımızda gerçekleştirecek
  • 350 kişilik düğünleri Şaşmaz Şubemizde gerçekleştirecek ve
  • 600 kişilik kokteyl kapasitesini yine Şaşmaz Şubemizde gerçekleştirebileceksiniz.

Salonlarımızda kusursuz hizmeti en derinden yaşarken düğünden önce gelin hazırlanma odanızda servislerimiz çoktan başlayacak. Rahat koltuk takımı, makyaj aynası ve boy aynası bulunan ferah odada dostlarınızla keyifli zamanlar geçirecek, düğün saatine kadar anılarınızı tazeleyecek unutulmaz anlara imza atacaksınız.

Düğün saatiniz geldiğinde organizasyon yöneticimizle belirlediğiniz her detay salonda sizleri karşılayacak. Özel gelin yolundan süzülüp çevresinde kolon bulunmayan, geniş pist alanımızda yeni hayatınızın ilk dansını ederken konuklarınız eşit aralıklarla düzen alınmış masalardan sizlere alkış tutacak. Masaların üzeriyse yemek menüleriniz için aynalı suplalarla hareketlendirilip kristal şamdanlarla dekore edilecek. Yemek peçetelerinizeyse göz kamaştırıcı parlaklıkta kelepçeler takılarak zengin bir görünüm elde edilecek.

Gecenizde ekibimizin sunumu ve organizasyon şefimizin yönetmeliğinde orkestramız için profesyonel ışık ve ses sistemi, dans edip yemeklerinizi keyifle yerken fotoğraflarınızdan oluşan barkovizyon gösterisi ve tüm gece kayıtta olacak kameramız heybenizde mutlu anılar biriktirmenizi sağlayacak hizmetlerimizden başlıcalarıdır.

Düğünleriniz dışında nikâh sonrası yemeği, nişan, kına gecesi, veda gecesi gibi her etkinliği bünyemizde muazzam lezzetteki yemeklerle kutlayabileceksiniz. Özel toplantılarınız için VIP salonlarımızla konunuzun ciddiyetine Altunbilek Sofra farkı katarken tüm etkinliklerinizde değerli çocuklarınızın da doyasıya eğlenebilmesi için çocuk oyun alanımız hizmetinizde olacaktır.

Altunbilek Sofrası Nerede Yer Alır? Altunbilek Sofrasına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Ankara’da Ostim, Şaşmaz ve Keçiören bölgeleri olmak üzere 3 şubemiz bulunmaktadır. Özel aracınızla ana yollardan ulaşabileceğiniz gibi Opera, Numune Hastanesi ve Adliye durağından toplu taşıma yoluyla da çok kolay şekilde ulaşacaksınız. Sizlerin mutluluğa ulaşmasını kolaylaştırmak için açık adreslerimizi navigasyonunuza kaydederek kendi konumunuza uygun bir güzergah belirleyebilirsiniz. Metro alt yapısının oldukça gelişmiş olduğu Ankara’da zaman kaybetmeden salonlarımıza ulaşmak da oldukça kolay olacaktır. Davetli kapasitenize uygun salonlarımızdan herhangi birini seçerek bizlere ulaşmanız Altunbilek Sofrasını oldukça mutlu edecek ve usta şeflerimiz en güzel menülerini sizlere denetmek için hazırlıklara başlayacaktır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Nikahımızın sonrasında davetlilerimize yemek vermek istedık.çok kalabalik değildi davetlilerimiz.Altunbilekle görüştük ve menüyü kendimiz seçmek istedik.bize anlayışla karşıladılar.şefleri bize özel menü çıkardı.kurumsal ibir mekan.bu tür yemekli davetler için yeterli personeli var. gecikmeden herkes yemeklerini yedi.tavsiyederiz.

Yorum yaz