Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
40 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
20 ₺
Hafta İçi
20 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
25 ₺
Hafta İçi
25 ₺
Hafta Sonu

500 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
1300
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

  • Supla
  • Şamdan
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon

İmkanlar

Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Volkan şovu
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi

Altınsaray Düğün Salonu Hakkında

Altınsaray Düğün Salonu, Ankara Altındağ konumunda düğün organizasyonları için kapılarını aralıyor. Mekan kapalı davet alanı ile kalabalık düğünlere ev sahipliği yapıyor. Yemekli, kokteyl menülü organizasyonlar ile ön plana çıkıyor. Düğün salonu fiyatları kişi başı 20 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Altınsaray Düğün Salonu kına gecesi, düğün, nişan, sünnet töreni gibi organizasyonlar için hizmetler veriyor. Bunların yanı sıra gelinlik ve abiye temin edebileceğiniz gelinlik ve modaevi hizmeti veriyor. Böylece düğün mekanınızı bularak düğün hazırlıklarınızdaki ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyorsunuz.

Düğün organizasyonlarınız için 200 - 1300 kişilik kapalı davet alanı seçeneği sunuluyor. Butik etkinliklerde ve büyük davetlerde kapalı alanı tercih edebiliyorsunuz. Davet alanı yüksek tavanı, masa ve şamdan seçenekleri ile oldukça konforlu.

Sunulan Hizmetler

Altınsaray Düğün Salonu masa süsleme ve dekorasyonu ile dikkat çekici bulunuyor. Yapay çiçek detayları ve renkli tüllerle konseptinize uygun hale geliyor. Mekanda bulunan fotoğraf köşesi iler her anınız için güzel kareler yakalanıyor. Dans grubu, dj ve müzik ekibi gecenin en eğlenceli anlarında size eşlik ediyor. Sahne ses ve ışık sistemleri ile de profesyonel bir hizmet sunuluyor.

Usta mutfak şefleri tarafından yemekli ve kokteyl menü seçenekleri hazırlanıyor. İkramlarınız özenle maslardaki yerini alıyor. Düğün pastasının tadı damaklarda iz bırakacak kadar lezzetli bulunuyor. organizasyon danışmanınızla yaptığınız planlama ile her şey kusursuz ilerliyor.

Altınsaray Düğün Salonu Fiyatları

Mekan yemekli, yemeksiz ve kokteyl menü seçenekleri ile sizlere uygun paketler sunuyor. Yemekli düğün fiyatları kişi başı 40 TL’den, kokteyl ise 20 TL’den başlıyor. Yemeksiz bir tören planlıyorsanız fiyat kişi başı 20 TL oluyor.

DüğünBuketi.com çiftlerine özel indirimlerden faydalanmak için danışman hattımızı arayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla düğün yapmanız ve daha fazla bilgi edinmeniz için temsilcilerimiz sizi bekliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Altınsaray Düğün Salonu, Ankara Altındağ konumunda bulunuyor. Merkezi konuma otobüs, dolmuş ve metro hatlarıyla ulaşabiliyorsunuz. Özel aracıyla gitmek isteyen konuklarınız için otopark ve veale hizmeti de veriliyor. Mekanın açık adresi ise şu şekilde; Başpınar Mahallesi Orhan Kemal Caddesi No:241 Altındağ Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Nişan, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Var.

Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 25 TL, hafta içi yemekli kişi başı 40 TL, Altınsaray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 20 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 25 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 40 TL,

Altınsaray Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altınsaray Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 200 - 1300 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mekanın ferahlığı, ikramların tazeliği ve kalitesiyle, eğlencesiyle de çok kaliteli ve beş yıldız kalitesinde bir mekan.

  2. Puan

    Hersey cok guzeldi tesekkurler

Yorum yaz