Ankara Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin yolu
  • Masa şamdan seçenekleri
  • Orman Içinde
  • Şehir merkezinde
  • Açık alan
  • Havuz başı alanı
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Altınpark Düğün Salonu Hakkında

Kır düğünü, her çiftin hayalini süsleyen ve deneyimlemek istediği bir düğün türü. Ankara Altındağ ilçesinde bulunan Altınpark Düğün Salonu, kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ve oldukça memnun kaldığı bir düğün mekanı. Müşterileri için birbirinden güzel pek çok hizmete ve imkana sahip olan salon, uygun fiyatlarıyla da beğeni toplayan bir yer. Salonda kır düğünü başlangıç paketi fiyatları 30-50 TL arasında değişiyor.

Özellikleri

Kır düğünü gibi etkinliklerde, çiftler tüm sevdiklerinin orada olmasını ve hayatlarının en mutlu gününü hep beraber kutlamayı ister. Altınpark Düğün Salonu, 1000 kişiye kadar varan geniş kapasitesiyle bunu gerçekleştirebileceğiniz bir mekan. Altındağ Gölet’ini manzarasına alan mekan, doğanın içinde oldukça güzel bir düğün deneyimi fırsatı sunuyor. Kış düğünü düşünen çiftler için mekanın kapalı alanı da bulunmaktadır.

Salon, sade ama göze hoş gelen bir dekorasyona sahip. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelerin kullanıldığı mekanda, masalar beyaz örtülerle süslenmiş. İsteğe bağlı olarak renkli sandalye bağlama imkanına sahip olduğunuz düğün salonunda, şamdan seçenekleri de mevcut. Tüm bunlara ek olarak salonda gelin yolu ve engelli girişi de bulunuyor.

Altınpark Düğün Salonu Kır Düğünü Fiyatları

Kır düğünü yapmak isteyen çiftler için sayısız imkan sunan Altınpark Düğün Salonu, uygun fiyatlarıyla dikkat çeken ve müşterilerinin beğenisi toplayan bir yer. Salonda, hafta içi yemekli kır düğünü başlangıç paketi fiyatları kişi başı 30-50 TL arasında değişirken, hafta sonu yemekli düğün başlangıç paketi fiyatları 50-100 TL arasında. Kokteyllerse 30-50 TL arasında değişiyor. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden teklif alabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Altınpark Düğün Salonu, çiftlerin uzun yıllar boyunca unutamayacağı bir kır düğünü deneyimi yaşayacakları bir yer. Bunun en temel nedeniyse mekanın birbirinden güzel, farklı farklı imkanlara ve hizmetlere sahip olması. Örnek vermek gerekirse, bir kır düğününü unutulmaz kılan en önemli faktör, düğünün eğlence dozudur. Bunun farkında olan salon, son teknolojiye sahip ses, sahne ve ışık sistemlerini düğünlerde kullanmakta.

İstediğiniz türde müzik çalabilecek DJ, orkestra veya sanatçıları sizler için temin edebilen mekan, volkan gösterisi yapmak imkanına ve geniş bir dans pistine sahip. Bu sayede eğlenceli ve unutulmaz kır düğünleri düzenleyebiliyorsunuz. Altınpark Düğün Sarayı oldukça profesyonel ve tecrübeli bir ekibe sahip. Üstelik mekanın organizasyon sorumluları düğününüzü en ince ayrıntısına kadar planlıyorlar.

İsterseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışmanıza imkan tanıyan salon, profesyonel bir fotoğrafçı ekibine de dahil. Bu ekip sayesinde düğününüzün her anı kayıt altına alınacaktır. Salonun birbirinden farklı ve güzel pek çok menüsü bulunmakta. Ayrıca çeşitli menülerin yanında menülerde değişiklik imkanı da sunan salon, catering ve servis hizmetlerine de sahip. Mekan bu özellikleri sayesinde yemekli kır düğünü yapmak isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Altınpark Düğün Salonu Ankara’nın Altındağ ilçesinde bulunan salon Aralık Kapısında, Türkiş Girişinde. Şehrin merkezine yakın olduğu için araçlara ulaşımın kolay oluğu mekana, toplu taşımayla da gitmek mümkün. Topu taşıma kullanmak isteyen kişiler M4 metrosunu veya 410, 411, 419-5 ve 488 numaralı otobüs hatlarını kullanabilirler.

27.Aralık Kapısı, Türkiş Girişi, Altınpark içi, Aydınlıkevler / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanda düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, doğum günü partisi, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve açılışlar gibi etkinlikler düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde değişiklik, DJ ve orkestra temini ve otopark hizmeti bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, ses, sahne ve ışık hizmetleriyle servis elemanını içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi organizasyon sorumlusu, fotoğrafçı, catering hizmeti ve DJ ve orkestra teminini içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Yuvarlak masa ve tiffany sandalye kullanılan salonda, masalar beyaz örtülerle dekore edilmiş bir şekilde. İsteğe bağlı olarak renkli sandalye bağlama seçenekleri bulunuyor. Ayrıca şamdan seçenekleri de mevcut.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Sadece açık davet alanı bulunuyor. Bu alanın kapasitesi 750-1000 kişi arasında, oldukça hoş bir manzaraya ve havuz başı alanına sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan DJ ve orkestra temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüsü bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Yuvarlak masa ve tiffany sandalye kullanılan salonda, masalar beyaz örtülerle dekore edilmiş bir şekilde. İsteğe bağlı olarak renkli sandalye bağlama seçenekleri bulunuyor. Ayrıca şamdan seçenekleri de mevcut.

Altınpark Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altınpark Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Altınpark Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Altınpark Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altınpark Düğün Salonu açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz