Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
4000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Alyans danışmanlığı
Bilezik ölçü belirlenmesi
Kişiye özgü yazı
Parlatma ve cila
Yüzük ebatını belirleme
Yüzük temizleme

Altınmerkez Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizlere hizmet vermeyi bekleyen Altınmerkez alyans ve tektaş yüzük markası, çeşitli tasarımlarıyla çiftleri mutlu ediyor. Değerli taşlardan ürettiği takı ve mücevherler sayesinde sizlerin en özel gününde en şık görünüme kavuşmanız için hizmet veriyor. Özel takı tasarım setleri bulunan markanın setlerinin içerisinde bilezik, kolye, gerdanlık, küpe olmak üzere çeşitli aksesuarlar bulunuyor. Kaliteli hizmetiyle sizleri bekleyen markanın fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

Özellikleri

En şık aksesuarları sunan Altınmerkez Kuyumculuk alyans ve tektaş yüzük markası, uygun fiyatları ile çiftlerin beğenisini topluyor. Özel takı tasarım setleriyle şıklığınıza şıklık katmayı hedefliyor.

Ayrıca sadece yetişkinlere özel aksesuarlar değil, yeni doğan bebeklere uygun büyüklükte nazarlıklar da yaparak farkını ortaya koyuyor. Çeşitli desenlerde küpeler, bilezikler, gerdanlıklar ve alyansları bu mağazada bulabiliyorsunuz.

Altınmerkez Alyans ve Tektaş Yüzük Fiyatları

En uygun fiyatları ile çiftlerin bütçesini düşünüyor. Dilerseniz yeni doğan bebeğiniz için, dilerseniz de kendiniz için çeşitli takılar bulacağınız bu markanın fiyatları 2.000 TL’den başlıyor ve 4.000 TL’ye kadar yükseliyor. En güzel mücevherleri en uygun fiyatlara sizlere sunan alyans ve tektaş yüzük markası sizlerin bütçesini düşünüyor.

Mekanın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Sunulan İmkanlar

Altınmerkez, en şık mücevherleri ile sizlere çeşitli imkanlar sunuyor. İsteğinize göre hazır tasarım mücevherler ile hizmet veren alyans ve tektaş yüzük markası, isterseniz özel tasarım setleri de sunuyor.

Yeni doğan bebekler için nazarlık tasarımları, isim yazılı bileklikler, küpe seçenekleri de  bulunuyor. Özel tasarım setlerin içinde, alyanslar, bilezikler, gerdanlıklar, küpeler mevcut. Değerli metal ve taşlardan üretilen bu özel tasarım ürünler en özel gününüzde şıklığınızda şıklık katarak tüm gözleri üzerinize topluyor.

Dilerseniz sevdiklerinize en güzel hediyeler almak için bu markayı seçerek onların beğenisini toplayabilirsiniz. Yüzük temizleme, cila, ölçü alma gibi hizmetler de sunulan hizmetler arasında yer alıyor. En şık aksesuarları en uygun fiyatlar ile sizlere sunan alyans ve tektaş yüzük markası sizin bütçenizi düşünüyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde sizleri heyecanla bekleyen Altınmerkez alyans ve tektaş yüzük mağazasına dilerseniz otobüs ile dilerseniz de özel araç ile gidebilirsiniz

Adres: Balgat, Eskişehir Yolu 7. Km. Kentpark Alışveriş Merkezi No:164 D:92/a, 06510 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara'da hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ölçü belirlenmesi, cila ve temizleme işlemleri de yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır tasarım setler, bebeklere özel hazırlanan nazarlıklar, ölçü belirleme gibi hizmetler başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel tasarım setler, doğum gününe özel aksesuarlar, kişiye özgü yazı gibi hizmetler her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özgü yazı ve tasarımlar yapılabiliyor.

Altınmerkez düğün fiyatları ne kadar?

Altınmerkez düğün fiyatları Altınmerkez düğün fiyatları Altınmerkez organizasyon fiyatları ise 2000 - 4000 TL arasında değişmektedir.

Altınmerkez Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altınmerkez

Yorum yaz