Altınbaş Mücevherat

Türkiye'nin önde gelen mücevherat markalarından biri olan Altınbaş Mücevherat kurulduğu 1975 yılından beri özgün tasarımları ve koleksiyonları ile öne çıkıyor. Söz konusu düğün olunca oldukça önemli bir kalem olan takı, Altınbaş'ın elinde şekillenerek gelin ve damat adaylarını süslüyor. Ürettiği onlarca yüzük, set, kolye, değerli taş ve pırlanta koleksiyonları uzun yıllardır olduğu gibi günümüzde de gelin ve damat adaylarının bir numaralı tercihi durumunda yer alıyor.

Altınbaş Mücevherat Tasarımları

Ülkemizin neredeyse her şehrinde şubesi bulunan Altınbaş'ın serüveni 1975 yılında Gaziantep'te başladı. Giderek genişleyen ağı, kaliteli üretimi ve eşsiz tasarımları sayesinde günümüzün lider mücevherat markası haline geldi. Gelin adayları tarafından sıkça tercih edilen tektaş modelleri ise Altınbaş Mücevherat tarafından yorumlanarak mevcut yüzük tasarımlarına ilham verdi.

Takı; evlilik teklifinden kına gecelerine, nişandan düğün merasimlerine kadar sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkesin ilk tercihi haline gelmiştir. Evlenme teklifi günümüzde artık tektaş yüzük ile eşleşmiş durumdadır. Tektaş yüzük modelleri artık yalnızca klasik kesim olarak tercih edilmiyor. Baget kesim, prenses kesim, tria, beştaş ve tamtur gibi pırlanta yüzük seçenekleri gelin adaylarının hayallerini süslüyor. Hal böyle olunca özellikle evlenme teklifi hazırlığında olan damat adayları kendilerini pırlanta seçerken buluyorlar. Pırlanta yüzük seçimi zor olduğu kadar maddi anlamda da damat adaylarını yorabiliyor. Bu bağlamda Altınbaş Mücevherat birbirinden farklı model ve karat seçenekleri ile devreye giriyor. Her biri sertifikalı ve garantili eşsiz mücevherat tasarımlarını gelin ve damat adaylarının beğenisine sunuyor. Altınbaş Mücevherat güvencesiyle kaliteli ve eşsiz bir yüzük tasarımına oldukça uygun fiyatlarla sahip olarak hayatınızın aşkını mutlu edebilirsiniz!

Bir Pırlantadan Daha Fazlası

Klasikleşmiş pırlanta seçimlerinden sıkılan gelin adayları için Altınbaş Mücevherat farklı değerli taşlardan oluşan yüzük ve takı koleksiyonlarını sunuyor. Renkli tektaş modellerinden hoşlanıyorsanız Altınbaş'ın safir, yakut ve zümrüt ile işlenen eşsiz tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız! Birbirinden değerli taşların altın ile birleşiminden doğan muhteşem modeller ile sevdiklerinize unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz.

Altınbaş alyans modelleri ile de oldukça öne çıkıyor. Çiftler için özel olarak tasarlanan eşsiz alyans modellerinde altın ve pırlantalı seçenekler sunuluyor. Altının farklı ayarları ve farklı renklerinde, her bütçeye uygun tasarım nişan yüzükleri ve alyans modelleri bulunuyor. Sarı altın kullanmaktan hoşlanmayan gelin ve damat adayları için rose gold ve beyaz altın seçenekleri de oldukça öne çıkıyor. Sade bir alyans seçmek istemiyorsanız yine gelin ve damat adaylarına özel olarak tasarlanmış pırlantalı alyans seçenekleri bulunuyor. Böylece pırlantanın ışıltısından uzak kalmak istemeyen gelin adayları, tektaş yüzüklere ihtiyaç duymadan ışıltısını tamamlayabiliyor.

Yine Altınbaş Mücevherat'ın öncü olduğu bir diğer tasarım ise fotoğraflı alyans modelleri. Birbirinden güzel alyans modellerinin içine sevgiliniz ile birlikte çekildiğiniz ya da tek fotoğrafınızı ekletebiliyorsunuz. Bunun yanında yüzüklerinizin içerisine ek olarak isim ve tarih eklemeleri de yapabiliyorsunuz. Fotoğraflı alyans modelleri kimi çiftler tarafından dayanıksız olarak bilinse de aslında çok yoğun dış etkiye maruz kalmadığı sürece uzun yıllar kalıcılığını koruyor. Bu modeller sayesinde sol parmağınızda her daim hayat arkadaşınızın yüzünü taşıyabiliyorsunuz.

Altınbaş Mücevherat Nerededir? Nasıl Gidilir?

Türkiye'nin hemen hemen her yerinde şubesi bulunan Altınbaş Mücevherat'a İstanbul Avrupa Yakası'ndaki gelin ve damat adayları kolaylıkla ulaşabilir. Fatih'te yer alan mekana İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere pek çok bölgesinde ulaşım oldukça kolaydır. Toplu taşıma ile ulaşımın mümkün olduğu Altınbaş Mücevherat'a özel araçları ile ulaşmak isteyen çiftler için mekanın açık adresi ise şöyle:

Nuruosmaniye Cd. No: 49 Nuruosmaniye Fatih / İstanbul

Peki siz Altınbaş Mücevherat tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınız çiftlere ilham vermesi açısından çok önemlidir. Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Nişanlım ile alyansımızı buradan aldık. Biz özel tasarım bir model tercih ettik ve çok da memnunuz benim yüzüğümün hiçbir taşı düşmedi aldığım gibi duruyor o kadar suya girip çıkmasına rağmen :):):) ki garantiside var yaptırabiliyormuşuzda. ben altınbaşın takılarını zaten çok beğeniyordum hep inşallah yıldönümümüzde burdan hediye alırım… ???

  2. Puan

    nişanlım evlilik teklifi edeceği zaman yüzüğü altınbaştan almıştı garanti belgesi sertifikası her şeyi var tasarım olarak da beyaz altın baget kesim mükemmel bir model ne bir kararma ne bir matlık hiç zarar görmedi tavsiye ederim

  3. Puan

    Söz yüzüklerimizi buradan aldık. Ben rose gold serisini beğeniyorum Eşim de çok beğendi. 5 yıldır kullanıyoruz 🙂

Yorum yaz