Bursa Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Çim zemin
  • Kolonsuz salon
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Kapalı salon
  • Doğa manzaralı
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Vale
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Altın Gala Düğün Davet Organizasyon Hakkında

Altın Gala Düğün Davet Organizasyon, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde farklı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Merkezi bir konumda bulunan davet alanı, şık dekore edilmiş ferah salonuyla hizmet veriyor. Fiyatlar yemeksiz paket için 10.000 TL bandından başlarken kişi başı 50 TL’den başlayan fiyatlar ile yemekli davetler gerçekleştirebiliyorsunuz.

Özellikler ve Kapasite

Mekan, 750 kişilik kapalı alanıyla hizmet veriyor. Kokteyl davetlerde 1000 kişiye kadar konuk ağırlanabiliyor. Böylece en kalabalık organizasyonlarınız için kapasite sorunu çekmiyorsunuz. Kolonsuz salon misafirlere rahat bir görüş açısı sağlarken yüksek tavan sayesinde konfor sağlanıyor. Oturma düzeni konukların rahatı için en verimli şekilde ayarlanıyor. Şehir, doğa ve dağ manzarası keyifli saatlerinize eşlik ediyor. 1000 araçlık engelli girişi bulunan otopark ile özel araçlarınız için alan sıkıntısı ortadan kalkıyor.

Saray konseptine sahip mekanda altın renkli detaylara yer veriliyor. Yuvarlak masalar beyaz örtülerle süslenirken sandalyelerde altın rengi tercih ediliyor. Masalar oymalı suplalar, çiçekli şamdanlar ve mumlar ile zenginleştiriliyor. Salondaki gelişmiş ışık ve ses sistemleri, sahne ve dans pisti davetlerinizde konuklarınızla birlikte eğlencenin tadını çıkartabiliyorsunuz.

Mekanda; açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi farklı etkinlikler düzenlenebiliyor.

Altın Gala Düğün Davet Fiyatları

Fiyatlar seçtiğiniz davet ve pakete göre değişiklik gösterebiliyor. Hafta içi yemeksiz paket 7.500-10.000, hafta sonu ise 10.000 TL bandında fiyatlanıyor. Yemekli paketler ise hafta içi kişi başı 50 - 80 TL, hafta sonu 50 - 100 TL aralığında değişiyor.

Salon hakkındaki tüm detaylar için ücretsiz teklif formunu doldurabilir, DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Olanaklar

Altın Gala, davetlere yemek servisi ile lezzet katıyor. Birbirinden zengin menüler, deneyimli aşçılar tarafından hazırlanıyor. Çocuklara özel, diyabet ve vejetaryen gibi özel menüler hazırlanabiliyor. Özel davetiniz öncesinde menüyü tadıp içeriğinde değişiklik yapabiliyorsunuz. Mekanın etkinlik sorumlusu ile planlama yapabilir, fikir danışabilirsiniz. Dilerseniz kendi anlaştığınız organizasyon firmasını da getirme olanağı bulunuyor.

Mekan profesyonel çekim ekibi ile çalışırken hem fotoğraf hem de video çekimi yapılıyor. Davet boyunca çekilen tüm fotoğraflar CD olarak teslim ediliyor. Deneyimli müzisyenler ile geceye renk katılıyor.

Yol Tarifi

Şehir merkezinde bulunan mekana, İzmir yolu üzerinden Görükle kavşağını geçtikten sonra sağ tarafta İstikbal ve Bellona mağazalarından sağ aşağıya inen yolu takip ederek ulaşabiliyorsunuz. Açık adresi ise şu şekilde;

Görükle Dumlupınar Mh. Tercan Sk. No:2, Nilüfer / Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirme olanağı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mekanda; açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü gibi farklı etkinlikler düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark ve vale hizmeti mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemek servisi ve fotoğraf çekimi bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğrafçısı bulunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Yüksek tavana sahip kolonsuz salon mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Çocuklara özel ve diyabet gibi menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis saat 24:00'te sona eriyor.

Altın Gala Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Altın Gala Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Altın Gala Düğün Davet Organizasyon düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Altın Gala Düğün Davet Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altın Gala Düğün Davet Organizasyon kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz