Eğlenceli Mahalle

Düğününüz için İzmir mimarisinin dekor olarak oluşturulduğu Eğlenceli Mahalle’de adımızdan da anlaşılacağı gibi mükemmel derecede eğlenceli bir düğün geçireceksiniz! Sizler için oluşturduğumuz düğün alanında gökyüzündeki yıldızları izlerken dostlarınızla keyifli danslar edecek ve hazırladığımız düğün alanının içerisinde bambaşka bir atmosferde olacaksınız. Çünkü klasik düğün salonlarından farklı olarak Eğlenceli Mahalle’de İzmir’in sahillerindeki beyaz evleri ve mavi panjurları gecenize taşıyoruz. Sonrasında ise konser alanını andıran sahnemizde eğlenceli şovlar ve müziklerle sizleri eğlendireceğiz. Bu kadar özenle oluşturulmuş bir ambiyans içerisinde zamanı durdurmak isteyecek ve aşkınızın gözlerine bakarken ne kadar mutlu olduğunuzu bir kez daha tekrarlayacaksınız. Tamamı açık davet alanımızda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacak olup ekibimizle dilediğiniz her şeyi gerçekleştirmek için çalışacağız.

Eğlenceli Mahalle’de Hangi Tür Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Tamamen eski bir mahalle konsepti yarattığımız Eğlenceli Mahalle’de adımıza yakışır şekilde davetler düzenlemekteyiz. Düğün daveti başta olmak üzere;

 • Doğum günü
 • Nişan
 • Bayi Toplantısı
 • Kına
 • Sünnet
 • Mezuniyet Törenleri
 • Kurumsal etkinlikler ve
 • Açılışlar gibi türlü organizasyonlara ev sahipliği yapacak donanıma sahibiz. Sizler aklınızdaki etkinlik fikri ile bizlerle buluştuğunuzda hayaliniz etrafında şekillenecek tasarımlarla karşınıza çıkıyoruz. Farklı kalibrede ve çizgide ilerleyerek masa tasarımından konuklarınızın oturma düzenine kadar her şeyi ekibimizle birlikte hazırlamış olarak sizlere sunuyoruz. Bu şekilde oluşturulmuş bir davet alanında hayatınızın en mutlu gecesini yaşayacaksınız!

Eğlenceli Mahalle Kaç Kişilik Konuk Kapasitesiyle Hizmet Vermektedir?

400 ile 500 kişi arasında bir kapasite ile hizmet veren mekânımız 500 kişilik tam kapasiteyle yemekli davet hizmeti vermektedir. Verdiğimiz yemekli davetlerde özel yemek listelerini sizlere sunacak ve düğün yemeği tadımından sonra dilediğiniz gibi değişiklik yapmanıza imkân tanıyacağız. Bu sayede istediğiniz lezzetteki yemekler şeflerimizin elinden çıkacak ve masaları süsleyecektir. Tavanda asılı olan ışıklandırmalarsa gökyüzündeki yıldızlar ile ahenkli şekilde gecenizin eğlencesini aydınlatacaktır. Orkestramızda bu ahenkli hava içerisinde görkemli sahnemizde sizler için en sevdiğiniz şarkıları seslendirecek. HD kayıt yapan kamera sistemi, servis personelleri, düğün pastası ve diğer ikramlar da gecenizi aydınlatacak diğer hizmetler arasında sizlerle olacaktır.

Eğlenceli Mahalle Nerede Yer Alır? Eğlenceli Mahalle’ye Nasıl ulaşabilirsiniz?

İzmir’in gözde semtlerinden olan Alsancak mevkiinde bulunan mekânımıza ulaşmak için birden çok alternatifiniz bulunmaktadır. Öncelikle özel aracıyla gelmek isteyen konuklarımıza yol tarifi ile ilgili tavsiye verecek olursak merkez sayılacak bir noktadan Şair Eşref Bulvarını takip ederek bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Düğününüz için zaman kaybedip mekân aramanıza gerek kalmadan ekibimizle irtibata geçtiğiniz hayallerine açılan kapının Eğlenceli Mahalle’de olduğunu göreceksiniz! Toplu taşımayla ulaşmak isterseniz de Alsancak oldukça merkezi bir nokta olduğu için her türlü dolmuş, otobüs veya metro hatta ile ulaşım sağlayabileceksiniz. Vaktinizi yollarda harcamadan geleceğiniz mekânımızda son hazırlıklarınızı gelin hazırlanma odasında tamamlayabileceksiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nikah sonrası kutlamamızı burada yaptık iyi ki de yaptık 🙂 Hiç bu kadar eğlenmemiştik. Gerçekten istediğimiz şekilde gerçekleşti müzikleri , süslemeleri… Eğlence odaklı bir mekan coşturmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Oturan yoktu sanırım :))

 2. Puan

  Yemekleri fasılı aşırı eğlenceli mükemmel bir mekan unutulmaz bir gece oldu bizim için teşekkür ederiz =)

Yorum yaz