Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Alpha Events Hakkında

İzmir Konak konumunda bulunan Alpha Events geniş hizmet yelpazesiyle dikkat çekiyor. Doğum günü ve baby shower organizasyonu hizmetlerinde şık konseptler sunan firmanın organizasyon fiyatları 1.000 TL’den başlıyor. Firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Firma doğum günü hizmet içeriğinde; renklerin dilini kullanıyor. Beyaz renk zeminde gold, mavi, pembe, mor ve gri renklerini harmanlayarak sunuyor.

Zarafet ve şıklığın bir araya geldiği mekan süslemesinde söz sahibi olan Alpha Events ışıkların parıltısını öne çıkarıyor. Balonlarla süslenilen mekanda samimiyet ve sıcaklığın verdiği hissiyat ile hoş bir atmosfer ortaya çıkıyor.

Baby Shower organizasyonlarında mavi ve pembe rengin keskinliğini ön plana çıkaran firma bebeğin kimliğini açık ediyor. Balonlar, çeşitli aksesuarlar ve isme özel pano ile bütünlük sağlanan mekanda şık bir görünüm meydana getiriliyor. Kanepeler, kurabiyeler, cupcakeler ve içeceklerle hizmet eğlenceli hale getiriliyor. Firma ayrıca iki organizasyon çeşidi içinde sunduğu pasta hizmetiyle beğeni topluyor.

Alpha Events Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyon Fiyatları

Organizasyon çeşidi, mekanı, kişi sayısı ve konsepte göre değişen fiyatlar paket sistemine göre belirleniyor. Firma sunduğu doğum günü ya da baby shower organizasyonu başlangıç paketi ve her şey dahil paketi ile öne çıkıyor.

1.000 TL’den başlayan organizasyon paket fiyatlarını 2.500 TL’lik her şey dahil fiyatlar takip ediyor. Değişkenlik gösteren paket içerikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Alpha Events doğum günü ve baby shower organizasyonlarının dışında çok çeşitli hizmetleri ile dikkat çekiyor. Firmanın bünyesinde sunulan düğün ve nişan organizasyonu, kına ve sünnet gibi organizasyonlarla ilgili detayları da sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Catering, nikah şekeri, pasta ve sunduğu servis ve hizmet elemanı ile dikkatleri çeken firma ışık ve ses hizmetiyle de sizi memnun edecek.

Sandalye temini, dekor ve süsleme ile uyumu yakalayan firma özel tasarım fotoğraf alanları da düzenliyor. Hatta dilerseniz sizin için fotoğraf ve video ekibi temini de yapıyor.

Çeşitli temaları hayata geçiren firma ile 2 hafta öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Alpha Events Nerededir?

Alpha Events İzmir Konak konumunda hizmet vermesiyle biliniyor. Ege’nin incisinde birbirinden güzel organizasyonlara imza atarak hafızalarda kalan firma ile iletişime geçmek için DüğünBuketi ücretsiz danışma hattını kullanabilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Catering, çiçek, davetiye, dekor, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Minimum 2 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Konsept / tema geliştirme hizmet İçeriğini oluşturur.

Alpha Events organizasyon fiyatları ne kadar?

Alpha Events organizasyon fiyatları Alpha Events organizasyon fiyatları Alpha Events organizasyon fiyatları ise 1000 - 2500 TL arasında değişmektedir.

Alpha Events Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Alpha Events

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Oğlumun 1 yaş doğum gününü beraber planladık rengarenk bir tema seçtik harikaydı her şey

  2. Puan

    Çocuğumun 2. yaş günü harika geçti sayenizde. Gelen misafirler ve çocukları da çok eğlendi. Herkes memnun kaldı.

  3. Puan

    Eşimin doğum günü partisi için anlaştım firma ile… Ekip eşimin sevdiği renkleri, dokuları her şeyi tek tek not aldı ve sürprizi planlamaya başladılar… Birkaç alternatif arasından seçim yapmamı isteyen ekibe size güveniyorum dedim ve yanılmadım! Her detayı zarif bir dokunuşla tamamlayan Alpha Events sayesinde muhteşem bir doğum günü daveti oldu… Bundan sonra organizasyon firması deyince aklımıza kimin geleceği belli oldu 🙂

Yorum yaz