Alkoçlar Exclusive Alaçatı Hotel

Alaçatı’nın pastel tonlarını eşsiz konfordaki konuk odalarına taşıyan ve kendi özel koyuyla düğününüzde farklılık yaratacak; Alkoçlar Exclusive Alaçatı Hotel’de mutluluğunuz şık tasarımlarla daha da perçinlenecek! Eşsiz tatil beldesi Alaçatı’nın önde gelen otellerinden biri olan Alkoçlar Exclusive; Düğününü farklı konseptte tasarlamak ve şehrin gürültüsünden uzak dostlarıyla doyasıya eğlenmek için kusursuz bir alternatif. Klasik düğün aktiviteleri dışında yemyeşil çimenler üzerine kurulu masalarda dilerseniz şık, yemekli bir davet dilerseniz de muazzam dünya müzikleri eşliğinde kokteyllere imza atıp yıllarca konuşulacak bir düğünün ev sahibi olabileceksiniz. Üstelik siz gündüz hiçbir davet hazırlığı ile ilgilenmeden sadece denizin ve eşi benzeri olmayan manzaranın keyfini konforlu odalarımızda çıkarırken; Bizler de eğitimli ve profesyonel ekibimizle en küçük detaya kadar eksiksiz gecenizin hazırlıklarını tamamlayacağız!

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Toplamda 300 kişilik davet alanımızda yeşil çimenler üzerine beyaz masalarla aşkınıza konuklarınızı tanık edeceğiniz gibi balo salonumuzda kristalin sonsuz ışıltısıyla düğününüzde bambaşka bir konseptte uygulayabileceksiniz. Güneşin sarısını yüzünde hissetmek isteyeni de parlak ışıkların zarafetini gecesine taşımak isteyeni de her şekilde mutlu eden Alkoçlar Exclusive emin olun her isteğinize karşılık verip yaratıcı çizgileri aşkınıza dâhil edecek kalitede bir ekibe sahip.

Konforlu gelin hazırlanma odanıza gece başlamadan hizmet başlarken, gelinlik hazırlıkları için dostlarınızla keyifli saatler geçirip kuaförünüzü hazırlanma odanızda ağırlayabileceksiniz. Odanız için görevlendirilecek servis ekibimiz heyecan ve telaşınızın azalması açısından papatya çayı gibi bitkisel karışımlarla yararlı ikramlarda da bulunacaktır.

Etkinliklerimizde verdiğimiz hizmetlerden bahsedecek olursak öncelikle sizlerin sağlığı ve güvenliği bizim için her şeyin başında gelir. Bu sebepten otel hekimimiz tüm gece hizmetinizde olacak ve güvenlik kameraları da kayıtta olacaktır. Sonrasında davetlerin olmazsa olmazı orkestranız seremoni şeklinde veya dilediğiniz tarzda müziklerle konuklarınızı karşılarken gelin gazebonuz göz kamaştırıcı güzelliğiyle alanın en güzel alanına kurulacaktır. Tüm gece servis personelimizin ikramları damaklarınızı şenlendirirken kokteylli davetlerimizde şefimizin özel karışımları tarifinde merak uyandıracak lezzette karşınızda olacaktır. Düğünlerin en tatlı anı pasta kesiminizde de listemizden seçeceğiniz en güzel konseptlerden birisi alanda sizlerle olacak. Klasik 7 katlı pastaların dışına çıkarak Alaçatı’nın leziz damla sakızını cupcakelere ilave edip çok daha farklı bir tasarıma imza atma fikri de pasta modellerimiz arasında olacak!

Düğün, nişan, bekarlığa veda, parti, doğum günü, baby shower gibi her davetiniz bizim için çok önemlidir. Otel ve davet konusunda bugün karşınıza zirvede çıkmamızın tek sebebi sizlerin çalışmalarımızı takdir etmesi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için durmadan çalışmamızdır.

Alkoçlar Exclusive Alaçatı Hotel’e Nasıl Gelebilirsiniz?

İzmir’e 70 kilometre mesafede olan Alkoçlar Exclusive ışığıyla tanışmak ve aşkınıza bambaşka bir coğrafyada bir kez daha ‘evet!’ demek için özel aracınızla İzmir-Çeşme otoyolunu takip etmeniz yeterli olacaktır. İzmir’den kalkan dolmuşları veya taksileri kullanarak da rahat şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca farklı şehirden gelecek olan konuklarınız için İzmir Havaalanına 45 dakika mesafede olduğunu bilme rahatlıkla ulaşım sağlayabilme seçeneği sunmanızı kolay hale getirecektir. Aşk ışığınız bir ömür sürsün ve başladığı ilk gün gibi devam etsin diye sizleri Alkoçlar Exclusive Alaçatı Hotel’e bekliyoruz!

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Gülinnaz Boydur
  Puan

  Alaçatıya aşık biri olarak, nişanımı Alkoçlarda yaptım çok da memnum kaldım. Alaçatının klasikleşmiş beyaz-mavi uyumu, sakızlı cupcakeler :)) Organizasyon yapmanın yoruculuğu ve yıpratıcılığını hiç yaşamadık. Şehir dışından gelen konuklarımızın da konakladığı, keyifli bir gece geçirdiğimiz için mutlu bir şekilde ayrıldık 🙂 Düğünümü de burada yapsam mı diye düşünüyorum sanırım Alkoçlar olacak.

 2. Avatar
  Ceren & Aykut
  Puan

  Çeşmenin mükemmel manzarası ve havasında unutulmaz bir düğünümüz oldu tüm aile sırf bu hayalimizi gerçekleştirmek için İstanbuldan kalktık Çeşmeye geldik inanılmaz bir deneyimdi hepinize tavsiye ederim :))

Yorum yaz