Alimento

İstanbul dendiğinde ilk akla gelen nicelerini şair, müzisyen yapmış deniz manzarasını gecenize taşıdığınızda düğün gecenizi daha da anlamlandırmış olacaksınız. Üstelik denizin eşsiz maviliğinden çıkan güzellikler Alimento ayrıcalığıyla masalarınıza konuk olduğunda hem damaklarınız hem konuklarınız tadına doyulmaz bir gece yaşayacak! Farklı mekân arayışında olanlar, aynı menüleri değil kaliteyi konuklarımıza yaşatmak istiyoruz diyenler ve gecelerine manzaranın güzelliğini ortak etmek isteyenler için Alimento alanının en iyisi olarak sizlerin gecesine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacak.

Klasik davet mekânlarının dışına çıkarak zirveyi kaptırmayan Alimento ailesi sizlerin beğenisi ve güzel yorumları sonucunda daha da güçlü şekilde yoluna devam etmektedir. Balık menülerinin özenle hazırlanması ve titizlik gerektirdiğini bilen şeflerimizde en şık sunumlarla gecenize birbirinden farklı tatları ortak edecek.

Alimento Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

Açık ve kapalı alanlarımızda 400 kişiye kadar hizmet vermekteyiz. Alan kapasitemize uygun ek hizmetlerimizi de özenle hazırlayarak davet alanı dışında her detayı düşünen güçlü bir ekiple organizasyonunuzu gerçekleştireceğiz. Davet fikriyle Alimento ailesiyle tanıştığınızda samimi ve profesyonel çalışmanın aynı anda nasıl olduğunu derinden hissedecek ve bu rahatlıkla dilediğinizi gerçekleştireceksiniz. Menüleriniz soslardan tatlıya kadar istediğiniz gibi hazırlanmış olacak ve masa düzeni sizi isteğiniz doğrultusunda düzenlenecek. Düğün davetiniz dâhil her etkinlikten önce mutlaka yemek tadımına davet edilecek ve lezzetlerimizin tadına bakacaksınız. Bunun sonucunda farklılıklar yapılacağı gibi ekstra eklemeler de yapılabilecektir.

Alimento’da Hangi Etkinlikler Yapılıyor?

 • Doğum günü
 • Nişan
 • Parti
 • Sünnet
 • Mezuniyet kutlamaları
 • Açılışlar
 • Kurumsal etkinlikler
 • İş yemekleri gibi her etkinlik sizin mutluluğunuza ışık tutmak için Alimento’da gerçekleştirilecek. Davetlerinizden uzunca bir zaman önce bizlere ulaşmanız dâhilinde masa tasarımı hazırlamak ve menü içeriğini belirlememiz için oldukça geniş zamanınız olacaktır. Tabi son ana bile bıraksanız Alimento ekibinin üstesinden gelemeyeceği etkinlik olmadığı için mutluluğunuza layık bir gece tasarlamak zor olmayacaktır.

Tasarımlarımız içerisinde bulunan canlı müzik ve aşkın bir ömür sahibi çiftlerimize özel tabak tasarımlarıyla gece daha da renklenecek, konuklarınız tebessüm dolu bakışlarıyla içinizi ısıtacaktır.

Alimento Nerededir? Alimento'ya Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Tarabya Mahallesi Haydar Aliyev Caddesi Sarıyer’de bulunan, sizleri İstanbul’un tarifsiz güzelliğine ortak edecek Alimento mekânına ulaşmak için Asya yakasından vapurla Beşiktaş iskelesine ulaşıp oradan 40, 25E, 42T numaralı otobüslerden herhangi biriyle ortalama yarım saatte eşsiz manzara ve leziz yemeklerin ahenkli kokularıyla buluşabileceksiniz. Ortaköy bölgesinden gelecek konuklarımız içinde yine kolay sayılan bir güzergâh ulaşmalarını sağlayacak. Özel araç kullanarak ulaşmak istene değerli konuklarımız da Büyükdere Caddesi ve Sarıyer Caddesini kullanıp ulaşabilecekler. Asya yakasından ulaşacak konuklarımız da E80 karayolunu kullanarak Büyükdere Caddesine bağlanıp yine rahat şekilde mutluluğu kutlamak için boğazın incisi mekânımıza ulaşım sağlayacaklar.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  muazzam bir mekan,,, çok şık ve kusursuz bir hizmet sağlıyor tüm misafirlerle teker teker ilgileniyorlar öyle başka mekanlardaki gibi garson saatlerce size baksın diye beklemiyorsunuz yani… takdir ettim

 2. Puan

  nikahtan sonra yakınlarımızla kendimizi attığımız mekan :)) çok güzel ağarlandık teşekkür ederim tekrardan eşimde bende çok memnun kaldık. yemekler on numara beş yıldız ⭐

 3. Puan

  Deniz manzarası ve ambiyans bir harika. Nikah sonrası yemeğimizi burada verdik. Çok memnun kaldık. Enfes bir davet oldu. Teşekkür ederiz.

Yorum yaz