Ali Bey Gold Düğün Salonları

Ankara’da bulunan Ali Bey Gold Düğün Salonları Altındağ’da olup, şık tavrıyla sizlerin karşısına daima farklı konseptlerde çıkmaktadır. Sizin için birbirinden farklı konseptleri ve etkinlikleri gerçekleştiren Ali Bey Gold Düğün Salonları, düşüncelerinizin ötesinde, size mükemmel bir an yaşatmaya hazırlanıyor!

İki ailenin de kaynaşabileceği samimi bir ortamda kutlayabileceğiniz düğün gününüzü asla unutamayacaksınız!

Ali Bey Gold Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Ali Bey Gold Düğün salonları, en güzel hizmetleri verebilmek amacı ile sizlere odaklanmış durumdadır. İsteklerinizin gerçekleşmesi içinse 500 kişiden başlayarak 750’ye kadar çıkabilecek kapasitede bir ekip sizler için çalışacaktır. Güvenilir resepsiyon hizmetimiz ile tüm davetlere cevap vererek sizlere çok güzel bir hizmeti daha böylece sunmuş olacaklardır.

Ali Bey Gold Düğün Salonları, size bu eğlenceli ve hoş gecede, sunumunu şık bir yemek servisi ile sizlere sunacağı tüm lezzetlerle karşınıza getirecektir. Özel gününüz için yemek menüsünü özenle ve tadarak seçebilirsiniz. Ayrıca özel yemek menüsü ile çocuklara özel seçenek, diyabetliler için, kosher, vegan veya vejetaryen seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca seçimi size bırakılacak açık ve kapalı alanları da mevcut olacaktır. Mekâna geldiğinizde sizin için özel arabanızı park edebilecek vale hizmetinin olması da sizin için kolaylık sağlayacaktır.

Ali Bey Gold Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir?

Ali Bey Gold Düğün Salonları, Ankara, Altındağ ilçesinde bulunmakta. Alemdağ Mahallesi Muhtarlığı yanındaki 882. caddeden 979 sokağa dönerek, 978/1 sokak üzerinde mekânımızı görebilirsiniz. Diğer bir şekilde Bostancık caddesinden 979. sokağa giriş yapabilmeniz mümkün. Kendi özel araçlarınızla ya da 312 ve 320 numaralı otobüsleri kullanarak adresimize ulaşabilirsiniz. İletişim detayları için sitemizde harita ve adres mevcuttur.

Ali Bey Gold Düğün Salonları Hangi Tür Organizasyonları Gerçekleştirmektedir?

Ankara Altındağ’da bulunan bu düğün salonu diğer birçok organizasyonu da gerçekleştirmektedir. Bu etkinlikler ile albümlerinize çok daha fazla anı ekleyebilirsiniz. Her bir organizasyonda uygun hizmeti alabileceğinizi temin edebiliriz.

 • Açılışlar
 • Baby Shower
 • Bayi Toplantısı
 • Doğum Günü
 • Kına
 • Kurumsal Etkinlikler
 • Mezuniyet Törenleri
 • Nişan
 • Parti
 • Piknik
 • Sünnet Düğünü

Yukarıda bulunan birçok türde, gayet beğeneceğiniz konseptler ile tahminlerinizden daha rahat ve eğlenceli etkinliklere şahit olacaksınız. Sitemizden ise etkinlik ve organizasyonlara ulaşabilirsiniz. Artı olarak video ve yorumları da inceleyebilirsiniz.

Cüzdanınızı Fazlasıyla Zorlamayacak Fiyatlar İle Sizlerin Bu Önemli Gecesini Sonsuz Kılacağız!

Ali Bey Gold Düğün Solanları ile samimi, eğlenceli ve unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Işıklandırmalar ve görseller ile gecenize hoş detaylar katılacağının da altını çizmekte fayda var. Ceplerinizi fazla zorlamamasına rağmen güzel bir sunum ve hizmet ile güzel anılar kazanacaksınız.

Altın değerindeki bir geceyi ayaklarınızın altına getirecek Ali Bey Gold Düğün Salonları sizin için güzel anıları ortaya koyacaktır. Çalışanları, hizmeti, organizasyonları, ışık ve ses düzenlemeleri ile muhteşem bir gece geçirmenizi garanti edebiliriz.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Oğlumuzun sünnet düğününü Ali Bey Gold Düğün Salonu’nda gerçekleştirdik. Salonumuz çok güzeldi ve salon çalışanlarımız bize her konuda yardımcı oldular. Ferah bir düğün salonu diyebilirim. Oğlumuzu da mutlu etmek için ellerinden geleni yapan organizasyon ekibine teşekkürlerimizi sunarız.

Yorum yaz