Ali Baba Kır Düğün Salonu

Ali Baba Kır Düğün Salonu, şehrin merkezinde doğal, sade ve şık bir ortam sunduğu yeni çiftlere düğün paketleri seçenekleriyle hizmet veriyor. Ali Baba Kır Düğün Salonu fiyatları ile her bütçeye uygun düğün paketi veya kına paketi opsiyonları barındırırken ayrıca nişan, mezuniyet töreni, sünnet töreni, kokteyl veya balo ve özel gün kutlamalarınız için İzmir’de tercih edeceğiniz bir firma.

Düğün Mekânı Seçimini Zevkiniz ve İhtiyacınıza Göre Yapın!

Ali Baba, farklı düğün salonu tasarımlarıyla her çiften beğenisine ve ihtiyacına göre düğün mekanı seçeneği sunuyor. Açık ve kapalı olmak üzere her mevsime uygun, yılın her ayında yapılacak düğünler için davet alanı bulunuyor. Bahçeli veya havuz başı açık hava düğün salonlarını tercih edebileceğiniz gibi kapalı davet alanı opsiyonuyla da her çifte hitap edebiliyor.

Bayi toplantılarınız ya da kokteyl organizasyonlarınız için havuz başı açık davet alanlarını tercih edebilirsiniz. Ali Baba Kır Düğün Salonu bünyesindeki havuz başı davet alanında mavi ve yeşilin eşsiz birlikteliğinde düzenleyeceğiniz davetleriniz misafirleriniz için ferah bir ortam sunuyor. Mekânın şıklığı ve zarifliği ile herkesi büyüleyecek. Pınarbaşı mevkiinde bulunan Ali Baba Salonları havuz tercih etmeyen davet ve düğün sahipleri içib ise havuzsuz açık hava davet alanı ve kapalı düğün salonu imkanı da sağlıyor. Salon seçimi yaparken her daim destek olan ve ihtiyacınıza göre en uygun seçimi yapmanızı sağlayan ekibiyle her zaman müşteri memnuniyeti için çalışıyorlar. Eğer siz de salonlar hakkında bilgi almak isterseniz sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Düğün Planlama Departmanı’mızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Yemekli / Yemeksiz Organizasyon Seçenekleri

Ali Baba Kır Düğün Salonu yemekli olarak tercih ettiğiniz düğün veya davetleriniz için profesyonel catering hizmeti sunuyor. Çok sayıda kişiye, kaliteli ve güvenli yemek hizmeti sunan düğün salonu, lezzetli yemekleri ile gelen konuklarınızın tadı damağında kalacağı bir davet geçirmesini sağlıyor.

Yemeksiz kokteyl organizasyonlarınız için profesyonel catering firmaları ile de çözümler sunan Ali Baba Düğün Salonları size ve misafirlerinize özel planlama seçenekleri ile özel ve alternatif menü tercihi imkânı veriyor. Kendi bünyesindeki profesyonel ekibiyle sunduğu menü seçeneklerini Ali Baba Düğün Salonu özel tasarlanmış tatları en özel günleriniz için servis ediyor.

Konsept Tasarımlarıyla İzmir’de Öncü

Ali Baba Düğün Salonları, her mevsime uygunluk sağlayan, dünya trendlerini yakından takip ederek tasarlanıyor. Eşsiz düğün mekanları ile İzmir’de çokça tercih edilen düğün mekanlarından olmuş durumda. Ali Baba Düğün Salonları, kusursuz hizmet anlayışlarını sadece servis hizmetlerinde değil estetik ve görsellik olarak mekan hizmetlerinde de sergiliyor. Her yıl yenilenen ve yılın modasına göre şekillenen tasarımlarla en güncel organizasyon uygulamalarını müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Ek olarak çiftlerin tercihlerine göre, müşteriye özel dekor tasarımları ve uygulamaları seçenekleriyle Ali Baba ekibi, en mutlu günlerinizi size özel düzenlenmiş bir mekânda geçirmeniz ve en güzel anılarınızı biriktirmeniz için çalışıyor. Eğer organizasyon fikirlerinizi görüşmek ve Ali Baba Düğün Salonları fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz “teklif al” formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilir; indirimlerden, kampanyalarda, fırsat paketlerinden ve avantajlı fiyatlardan herkesten önce haberdar olabilirsiniz.

Ali Baba Kır Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ali Baba Kır Düğün Salonu şehir merkezinde otoban ile ulaşım ağını içerisinde yer alır. Merkezi yerleşkelere yakınlığı ile en kolay ulaşım rotaları üzerindedir. Ali Baba Kır Düğün Salonu’nun açık adresi ise şu şekilde; Kemalpaşa, 7033. Sk. No:4, 35060 Bornova/İzmir. İzmir Pınarbaşı’nda bulunan Ali Baba Düğün Salonu hakkında daha fazla bilgi almak için sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya sayfanın sağ kısmındaki haritalar bölümünden yol tarifi alabilirsiniz. Eğer Ali Baba Kır Düğün Salonu’nda daha önce bir etkinlik düzenlediyseniz yorumlarınızı bizimle paylaşabilir, fikir ve öneriler sunabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Uzuuun araştrmalardan sonra en sonunda doğru seçimi yaptık ali baba kır düğünü salonunda 350 kişilik bir düğünümüz oldu servislerinden çalışanlarına kadar herşey çok özenli ve düzennliydi mekan sahipleri de çok ilgiliydi hiç eksiiğimiz olmadı teşekkür ederizz

Yorum yaz