Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3500 ₺
Her Şey Dahil Paket
12500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

İmkanlar

Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Fide / çIçek

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

1997 yılından beri Ankara Çankaya konumunda hizmet sunan Alen Ajans Organizasyon hizmetleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Mezuniyet ve Balo organizasyonu konusunda farklı fikirleri bir araya getiren firma profesyonel hizmetleriyle adından söz ettiriyor. Mezuniyet ve balo fiyatları 3500 TL’den başlıyor.

Hizmetleri

Mezuniyet ve Balo ruhunu yansıtan süslemeleri bir arada kullanan Alen Ajans, tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Catering hizmetiyle beğeni toplayan firma garson, aşçı, bulaşıkçı ve servis elemanı gibi alternatifleriyle de ön plana çıkıyor. Sanatçı, DJ temini konusunda fikir alışverişi yapan firma son teknoloji ses sitemi ve ışık, ses - sahne tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor.

Masa sandalye temini, mekan süsleme gibi hizmetleri beğeniye sunan firma mekan detaylarında kullanıldığı aksesuarlarla dikkat çekiyor. Supla, çiçek aranjmanı, şamdan, konfeti, balon, masa eteği, renkli pipet, konuşma balonu, balo için maske gibi aksesuarları hizmete sunuyor.

Alen Ajans Mezuniyet ve Balo Organizasyonu Fiyatları

Okul veya konsept içeriğine göre renkleri, kostümleri ve mekanın dokusunu ön plana çıkaran Alen Ajans Organizasyon, bütünlüğü koruyan tasarımlarıyla beğeniliyor. Mezuniyet ve balo hizmetlerinde paket sistemle çalışan firmanın başlangıç paket fiyatı 3500 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket fiyatı ise 12500 TL olan firma zevklerinizi detaylarda yansıtıyor.

Paket içeriklerinden ve farklı bakış açılarından haberdar olmak adına ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir, DüğünBuketi özel indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Olanakları

Mezuniyet ve balo organizasyonu konusunda adından söz ettiren Alen Ajans Organizasyon birçok etkinlikte söz sahibi oluyor. Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, açılış, evlilik teklifi, doğum günü ve baby shower organizasyonlarında öne çıkan firma tasarımlarıyla beğeni topluyor.

İsteğe bağlı bando, mehter, branda kiralama hizmetleri sunan firma, etkinliğinize renk katmanızı sağlıyor. Menajerlik hizmeti ve eğitimlerle profesyonel hale getirdiği ekibiyle tercih edilen ajans, planlamalarına alan araştırması sonucunda karar veriyor.

Havai fişek şov, balo için davetiye, pasta ve hatıra için fide / çiçek hizmetleriyle öne çıkan firmayla eğlenceye doyabiliyor. Etkinlikten memnun ayrılabiliyorsunuz.

Video ve fotoğraf hizmetiyle kep atışınızı, eğlenceli dansınızı, cüppe ve balo kıyafetinizle fotoğrafınızı kadraja yansıtan ekip, albüm oluşturmanızı sağlıyor.

Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Başkent Çankaya konumunda hizmet sunan Alen Ajans Organizasyon ulaşım kolaylığıyla ön plana çıkıyor. Toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanan firmanın açık adresi şu şekildedir:

Korkutreis Mahallesi, Cihan Sokak, Mehtap Apartmanı Sıhhiye – Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3500 - 12500 TL arasında değişmektedir.

Alen Ajans Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Alen Ajans Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Çok güzel bir kutlamaydı, ellerinize sağlık!

  2. Puan

    mezuniyetimiz için firmaya ihtiyaç duyduk çünkü geniş çaplı bir kutlama yapmak istiyorduk. Alen Ajans ile görüştük ve ilk andan itibaren bizimle çok yakından ilgilendiler, tüm isteklerimizi yerine getirmekle kalmayıp daha iyisini yapmışlardı. çok teşekkürler.

  3. Puan

    Mezuniyet balomuz için Alen Ajans Organizasyon ile anlaştık. Farklı tasarımlarıyla herkes tarafından beğeni toplayan firma profesyonel ekibiyle hayran kalmamızı sağladı… Balodaki her şey harika tasarlanmıştı, ekip – servis elemanları – garsonlar – DJ hizmeti her biri profesyonelce tasarlanmıştı… Çok eğlendik, çok güldük, teşekkürlerimizce.

Yorum yaz