Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Başlangıç Paketi
3500 ₺
Her Şey Dahil Paket
12500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Fide / çIçek

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Alen Ajans Organizasyon, gelinlerin hayalini kurduğu kına gecesi organizasyonu için Ankara ilinin Çankaya ilçesinde kapılarını açıyor. Her biri alanında profesyonel ekip arkadaşlarıyla birlikte güzel işlere imza atan ajans, beklentilerinizin çok daha ötesine çıkıyor. Alacağınız hizmetlere göre değişkenlik gösterse de kına paketleri 2500 TL’den başlayan fiyatlarla size sunuluyor. Firma hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Hizmetler

1997 yılından itibaren hizmet sektöründe olan Alen Ajans, köklü geçmişine dayanan tecrübeleriyle kurum ve kuruluşlara profesyonel hizmet veriyor. Bu hizmetler; garson, kat görevlisi, vale, aşçı, bulaşıkçı ve menajerlik hizmetleri olarak sıralanabiliyor. Kurumlarda yapılacak organizasyonlar için gelen istek ve beklentiler doğrultusunda ekibine eğitimler vererek kaliteli iş çıkarmayı hedefliyor.

Firma açık alanlarda hava koşullarından etkilenmemek için branda da sağlıyor. Kurum ve kuruluşlarla sezon başında anlaşma yapan Alen Ajans, ilk etapta hizmet verilecek mekan taraması yapıyor. Müşteri ile karşılıklı belirlenen servis şeklini personel ile tüm organizasyonlarda yürütmeyi garanti ediyor.

Olanakları

Alen Ajans Organizasyon, kına geceleri için kişiye özel konsept ve tema geliştiriyor. Davet verilecek mekan süslemesi, masa sandalye temini, gerektiğinde kokteyl için catering hizmeti de veriyor. Organizasyon danışmanı ile etkinlik öncesi görüşme yaparak her detayın planlanması sağlanıyor. Kına paketleri içerisine; kına tahtı, kına mumu, kına minderi gibi ihtiyaç duyulabilecek aksesuarlar dahil ediliyor.

Organizasyon hizmetlerinin yanında üstün teknolojili ekipmanlar da sağlanıyor. DJ ve sanatçı teminine ek olarak ses sistemi kurularak kullanıma hazır hale getiriliyor. Alen Ajans bünyesinde düğün, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, açılış ve doğum günü gibi organizasyonlar için de destek alabilirsiniz.

Alen Ajans Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Alen Ajans, herkesin kaliteli hizmet alabilmesi için uygun paket seçenekleri hazırlıyor. İhtiyaç duyabileceğiniz başlıca aksesuar ve süslemeleri içiren başlangıç paketi fiyatları 3500 TL oluyor. Bando ve mehter takımı gibi özel istekler ayrıca fiyatlandırılıyor. Daha kapsamlı her şey dahil paketleri ise 12500 TL’den sunuluyor.

DüğünBuketi çiftlerine özel fırsatlar için organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Alen Ajans, Çankaya ilçesinde rahat ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Ankara ilinde yer almasına rağmen hizmetlerinde Ankara ile sınırlı kalmayıp şehir dışında da yanınızda oluyor. Görüşmeye gelmek ve etkinliğinizi planlamak isterseniz firmanın açık adresi:

Korkutreis Mahallesi Cihan Sokak Mehtap Apt. Sıhhiye Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3500 - 12500 TL arasında değişmektedir.

Alen Ajans Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Alen Ajans Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Oldukça profesyonel ve kaliteli bir organizasyon firması. Tercih edilebilir.

  2. Puan

    Kına organizasyonunu kusursuz bir şekilde yapıyorlar çok memnun kaldık.

  3. Puan

    Alen Ajans ile kına organizasyonumun tüm detayları mükemmel şekilde hazırlandı. Ekip o kadar bilgili ve o kadar yol gösterici ki sadece isteklerinizi söylemeniz yeterli oluyor.Birçok alternatif arasından seçim yapmak oldukça eğlenceli bir hal alıyor… Müzikler, detaylar her şey harikaydı

Yorum yaz