Ankara Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3500 ₺
Her Şey Dahil Paket
12500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Süslemeler & Ekstralar

  • Nikah şekeri

İmkanlar

Barkovizyon
Catering
Davetiye
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Havai fişek şovu
Tente çadır kiralama
Mekan giydirme
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Fide / çIçek

Alen Ajans Organizasyon Hakkında

Alen Ajans Organizasyon, Ankara ilinin Çankaya ilçesinde 3.500 TL’den başlayan evlilik teklifi organizasyonu fiyatları ile hizmet veriyor. Mekan, aynı zamanda nişan ve söz, düğün, kına gecesi, sünnet ve doğum günü gibi organizasyonlar için de hizmet sağlayabiliyor.

Sunulan Olanaklar

Unutulmaz bir evlilik teklifi hazırlamanız için Alen Ajans size destek oluyor. Sevdiğinizin mutlu olacağı detayları önceden tespit eden ajans, uygun bir organizasyon hazırlıyor. Ajans tarafından temin edilen masa ve sandalyeniz özel olarak süsleniyor. Profesyonel aşçıları tarafından romantik bir akşam yemeği hazırlanıyor. Tüm gece hizmetinizde olan garsonlar ise ihtiyaç anında size destek oluyor.

Sahne ve ses sistemi kurulumu yapabilen organizasyon şirketi geceyi romantik şarkılarınızı çalarak taçlandırabiliyor. Ayrıca menajerlik hizmeti sağlayan ajans, dilerseniz sizin için sanatçı temin edebiliyor. Pamuk Şeker makinası ile hazırlayacağı pembe pamuk şekerler ise sevdiğinizin yüzünü gülümsetiyor.

Alen Ajans Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evlilik teklifi organizasyonu fiyatları 3.500 TL’den başlıyor. Verilen hizmet doğrultusunda fiyatlarda değişiklik yaşanabiliyor. Düğün, nişan, sünnet, doğum günü, evlilik teklifi, baby shower, kına gecesi ve diğer organizasyonlar için hazırlık yapabiliyor.

Bistro masaları alkollü ve alkolsüz kokteyller için kullanılabiliyor. Ayrıca kat görevlisi, vale, mehter, bando, animasyon gibi hizmetler sağlayabiliyor. Açık alanda verilecek davetleri riske atmayan organizasyon firması ile DüğünBuketi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetleri

Alen Ajans Organizasyon, 1997 tarihinden beri hizmet sektöründe yer alıyor. Profesyonel çalışma ekibi ile kurum ve kuruluşlarla sezonluk anlaşma sağlayabiliyor. Çalışma öncesi hizmet sağlayacakları mekanı inceliyor. Verilecek hizmetler doğrultusunda kurum ile karşılıklı olarak servis şekli belirleniyor. Kurumun istekleri doğrultusunda hizmet verecek olan ekip ile eğitim gerçekleştiriyor. Hiçbir detayı şansa bırakmaması ise Alen Ajans’ın tercih edilme sebebi oluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara ilinde bulunan Alen Ajans, Çankaya ilçesinde ve merkezi bir konumda yer alıyor. Organizasyon detaylarını konuşmak üzere sizi bekleyen firmaya toplu taşıma ve kişisel araçlarla gidilebiliyor. Otobüs ve metro ile gidilebilen mekana kendi aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adres: Korkutreis Mahallesi Cihan Sokak Mehtap Apt. Sıhhiye Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet mevcuttur.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler bulunur.

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları Alen Ajans Organizasyon organizasyon fiyatları ise 3500 - 12500 TL arasında değişmektedir.

Alen Ajans Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Alen Ajans Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    evlilik teklifi sürprizim kusursuzdu beni çok mutlu ettiler harikasınız

  2. Puan

    erkek arkadaşım bana evlilik teklifi ederken alen ajanstan destek almış ve gecemiz onlar sayesinde bu kadar güzel ve romantik geçti. Bihter hanıma çok teşekkür ediyorum! Harikasınız

  3. Puan

    Alen Ajans organizasyon geniş hizmet yelpazesiyle sürpriz evlenme teklifime o kadar orijinal bir senaryo oluşturdu ki bende eşimde hayran kaldık. Heyecanlı bir sürecin her detayıyla ilgilenen firma zevklerimize uygun tasarımlar ortaya çıkardıMutlu bir sonuç almamızı sağlayan tüm ekibe Teşekkürler…

Yorum yaz